בר מצווה בכותל הזמנה

בר מצווה בכותל היא לא סתם אירוע – היא אווירה, היא חוויה. לכן כדאי להכין לבר מצווה בכותל הזמנה מתאימה ומיוחדת, שתעביר למוזמנים מעט מן האווירה שאותה הם עומדים לחוות באירוע. ספרו למוזמנים מעט ממה שמצפה להם באירוע, והשאירו להם טעם של עוד.

הצלחת האירוע מבוססת בשלושה שלבים היקרים

תהלוכת חתן הבר מצווה לכותל
תופים ושופרות בכותל 70%
אטרקציות בדרך לכותל
הפרחת יונים ובלונים 32%
טקס עליה לתורה
הנחת תפילין 81%
סעודת מצווה
עד כמה אוכל היה טעים 68%
בר מצווה בכותל הזמנה
קריאת שמע ישראל בטקס עליה לתורה

בר מצווה בכותל

האם בר מצווה חייבת להיות דווקא טקס דתי כבד? או האם היא יכולה להפוך לאירוע נעים ומהנה עבור הנער עצמו וכל בני המשפחה?

בכינור דוד בטוחים שאפשר לשלב את הכול. אתם יכולים ליהנות בקלות מבר מצווה בכותל באווירה מדהימה ומהנה במיוחד, עם מגוון רחב של אטרקציות מיוחדות אשר הופכות את האירוע שלכם לבלתי נשכח. כאן באתר, תוכלו ליהנות גם ממבחר טיפים חשובים להתארגנות ולהפקה של בר המצווה שלכם בכותל.

צפו בשלבי הפקה של כינור דוד

למה כינור דוד

חברת כינור דוד הוקמה מתוך הצורך של בעליה, חגי בן חיים ודוד מנסורה, ליצור אירועי בר מצווה שיהיו גם יהודיים ומסורתיים, וגם מהנים ומשמחים. חברת כינור דוד מתמחה בעריכה של טקסי בר מצווה בכותל, ומזמינה אתכם ליהנות ממגוון השירותים שלה.

עם חברת כינור דוד, אתם צריכים רק ליהנות מן האירוע – את כל השאר, החברה תעשה עבורכם. כינור דוד מפיקה עבורכם את בר המצווה מן הפרט הראשון ועד לאחרון, בהתאם לתקציב שלכם ולסגנון שלכם, ומאפשרת לכם ליהנות מאירוע מושלם, שמתאים הן לנער בר המצווה, הן למשפחה המורחבת והן לחברים, והכול – כמובן – עם האווירה המיוחדת של הכותל המערבי, ששום דבר לא משתווה לה.

תמונה בר מצווה הזמנה
הפרחת בלונים בטקס בת מצווה

כאן באתר בר מצווה, מציעה לכם חברת כינור דוד ליהנות ממבחר טיפים שיסייעו לכם להתארגן לקראת בר מצווה בכותל. איך להכין את ההזמנות? מה כדאי לכלול באירוע? כמה ארוך צריך להיות האירוע? איך יודעים מה לכלול בבר המצווה ומה לא? ואיך דואגים שנער בר המצווה ייהנה באמת ביום המיוחד שלו? על זאת ועוד, תוכלו לקרוא באתר של כינור דוד.

הכותרות שלנו
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא:

סדנת סת״ם בכותל
מה זה סדנת סת"ם ? ועל מה מדובר בכלל?

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" layout="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="0px" margin_bottom="0px"

קרא עוד »
WhatsApp דברו איתנו ב WhatsApp