הפקת אירועי בר מצווה בכותל

הפקת אירועי בר מצווה בכותל היא דבר מרגש מאוד וחוויה נהדרת שמומלץ מאוד להשאיר אותה למומחים בתחום הפקת בר מצווה. הכותל הוא לב ליבו של העם היהודי, והוא המקום שבו מרגישים הכי קרוב לקב"ה. אין מקום טוב יותר לחגוג בו את בר המצווה.

צפו בשלבי הפקת בר מצווה בכותל

מהלך יום בר מצווה בכותל

הרשו לי לקחת אתכם למסע נפלא. מסע שבו הילד שלכם הופך להיות גבר ובעל מחויבות לכל מצוות הדת היהודית הקדושה. בתחילת המסע אתם יורדים בקרבת הכותל, לבושים במיטב בגדכם.

עוד לפני ההגעה לכותל אתם מצטלמים עם ילדיכם באחד האתרים היפים של ירושלים, למשל חומות העיר. הצילומים המרגשים עם הילד הופכים מאוחר יותר לזכרונות נפלאים מהאירוע, זכרונות שבהם אתם מראים לילד איך הוא היה יפה ונרגש לקראת האירוע. כאשר אתם מגיעים לכותל, מחכה לכם ארוחת בוקר עשירה באחת המסעדות שמסביב לכותל.

אחרי הארוחה אתם נאספים, חתן בר המצווה, משפחתו ושאר החוגגים לתהלוכה שבה יורדים לרחבת הכותל.

בתהלוכה תלווה אתכם להקת מתופפים שיעשו לכם שמח ויקפיצו לא רק את החוגגים אלא את כל רחבת הכותל.

בתום העלייה לתורה, תלכו עם האורחים לאחת המסעדות הסמוכות לכותל, ששם תמשיכו את החגיגה בסעודה נפלאה מלווה בשירים וריקודים. אם התעייפתם מהיום ואתם לא רוצים לחזור הביתה מיד אחרי אירוע, אתם לא חייבים. מומלץ ביותר לסיים את האירוע באחת מהאכסניות הסמוכות לכותל, שם תוכלו לתת לגוף ולנפש, מנוחה שתשלים נהדר את היום הנפלא שעברתם.

קבלו הסבר ״ כמה עולה״ בר מצווה בכותל

מה עוד כדי שיהיה לכם בהפקת בר מצווה בכותל

בכותל יש מגוון אטרקיות שיהפכו את האירוע שלכם לאירוע מרתק ובלתי נשכח, לכם ולאורחים שלכם

ניתן, למשל, להעיף בלונים בצבע כחול ולבן, שהם צבעים רוחניים וקדושים של היהדות ושל מדינת ישראל.

ישנה בובה נחמדה שעושה שמח ומוסיפה פלפל לאווירה.

אפשר לעשות סיור בעיר, סיור הכולל תהלוכה שבה תלווה אתכם להקת המתופפים שימשיכו לעשות שמח בכל העיר


ישנם אטרקציות רבות נוספות, כיד הדמיון, עליהן אפשר לדון עם מפיקי האירוע. צילום אירוע הוא כמובן דבר שאי אפשר בלעדיו, כי כולם ירצו להיזכר בבר המצווה בעוד שנים רבות. מומלץ מאוד לדאוג שיהיו צלמים מקצועיים שיודעים לצלם אירועים בכותל, שזוהי משימה לא קלה בכלל. חשוב מאוד לדאוג שאת האירוע ילווה פייטן שידאג לכל הפן הלוגיסטי של האירוע, קרי מתי הולכים, לאן הולכים וכו, וכמובן ידאג לפן ההלכתי של האירוע, מבחינת ליווי חתן בר המצווה בטקס העלייה לתורה.

הפקת בר מצווה בכותל

הפקת אירועי בר מצווה בכותל. זה המומחיות שלנו. אנחנו דואגים לאירוע מ–א עד ת. אנו שמחים וגאים לעשות לכם אירוע בר מצווה מדהים, בלתי נשכח, מתאים לכל כיס וללא דאגות שיסיחו אתכם מהחוויה המרגשת והרוחנית שתהיה לכם.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן