איך לסגור הפקת בר מצווה בכותל תוך שבוע ימים

איך לסגור הפקת בר מצווה תוך שבוע

אתם לא שמתם לב שלפעמים עוד הרבה לפני האירוע אתם נמצאים בנקודה מתה. שכאילו אין לכם כוח להתחיל, או שהתחלתם וזה לא זז. אומרים לכם עם חיוך ״נו תעשי משהו !!!, זה לא כל כך קשה, פשוט תתחילי לעשות ואחר כך אנחנו נתקן ״. אתם מחפשים יציאה, מסתובבים בחדר למרות חיפוש האבסורד, מאחר שהחדר בלי דלתות. החדר – זו התמונה שלך .

 

״איינשטיין אמר כי הבעיה אינה יכולה להיפתר ברמה של התודעה״

תמונה מפגש כיתה בבר מצווה
מקפיצים ת חתן הבר מצווה בדרך לכותל

מה לעשות ?

איך אני יכול לכתוב את המשפט שאתם נמצאים בנקודה מתה ? זה ממש פשוט, אני בעצמי עברתי את זה והרגשתי שאני תקוע ולא זז.

מצאתי את הדרך החוצה, כלומר מה קורה. כדי למצוא את הדרך החוצה ולעבור אותה, אתה צריך להפסיק להאשים את עצמך על חוסר פעולה. זה דבר ראשון. כמה ימים לנוח ולהירגע . זה לא קל, אבל זה כבר הישג

״להתחיל לעשות משהו קטן ותמיד טוב להתחיל בהתחלת השבוע״

תמונה בר מצווה בירושלים
 • יום ראשון של השבוע

  תתחילו מחיפוש קטן בגוגל , תרשמו "בר מצווה בכותל " , וכאשר תקבלו תוצאות תתחילו להתקשר ולדבר עם מפיקים. היום תעשו הרבה טלפונים , ותהיה לכם עבודה קשה מאוד , כי כבר בטלפון הראשון תקבלו הרבה מאוד מידע שאפילו לא חלמתם. ושלא תכנסו ללחץ , תעשו הפסקה עד מחר, אל תעשו חוץ מזה כלום , תקחו פסק זמן לחשוב עד מחר.

 • יום שני של השבוע

  היום אנחנו ממשיכים בחיפושים של חברת הפקה, אבל לא דרך גוגל, אלא דרך קרובי משפחה וחברים. תעשו רשימת טלפונים של חברים או קרובי משפחה שאתם מכירים ותתחילו להתקשר. קודם כל יהיה לכם הרבה יותר קל ליזום שיחה כי את הצד השני אתם  מכירים ואתם צריכים לשאול רק שאלה קטנה. דוגמה –  יש לבן שלי עוד מעט בר מצווה ואני רוצה לחגוג את האירוע בכותל . האם אתם מכירים מישהו טוב שמארגן אירועים בכותל ?

  כמובן שתקבלו הרבה טלפונים והמלצות חמות. תעשו רשימה של כל הספקים כולל שמות וטלפונים. ותנו לזמן לעבוד עד מחר עד שמשהו חדש יתבשל לך בראש.

 • ים שלישי של השבוע

  היום אנחנו מתקדמים עוד צעד קטן לאירוע מושלם. יש לכם את רשימת המומלצים על ידי חברים ובני משפחה. תעשו קפה ,קחו דף ועט כתיבה לכתוב מה הם ממליצים. קחו בחשבון שזה לא פשוט לשמוע את כל המפיקים, כי כל אחד בא עם הסגנון שלו, וכאן אתם צריכים לדעת מה לשאול ואיך לענות לחברת הפקה.
 • יום רביעי בשבוע

 

אם לא שמתם לב, אנחנו כבר ביום רביעי ועשיתם עבודה יפה מאוד.

יש לכם את רשימת המפיקים שמופיעה באינטרנט .

יש לכם את רשימת המומלצים שהמליצו עליהם קרובי משפחה וחברים .

היום יום של הצעות מחיר. פשוט תחשבו שאתם פתחתם משרד ומחפשים ספק לאיזו שהיא עבודה. מה אתם עושים תכלס !!! אתם צריכים להתקשר למפיקים ולבקש לשלוח  הצעת מחיר.  אני כבר בטוח שיהיו לכם הרבה הצעות מחיר, וכאן אתם צריכים להדפיס את הכל, לשים את כל ההצעות בתיקיה נפרדת וללכת לישון עד מחר.

תמונה הפקת בר מצווה
מפגש חיילים וחתן הבר מצווה ( צולם כינור דוד)
 • יום חמישי בשבוע

זהו יום גדול. אנחנו מתקרבים לקראת סוף ההחלטה. כמובן שאתן לא יכולים להחליט לבד. אתן צריכות לספר הכל לבעל שעשיתם כבר את רוב העבודה ויש לכם כמה הצעות מחיר, וזה הזמן לקבל החלטות , אבל תעשו לי טובה לא בבית. בבית אתם לא בריכוז והבעל כמו תמיד עצבני ורוצה רק לאכול. צאו לבית קפה, ולא לשכוח את התיקיה שהדפסתם אתמול. לאחר שאכלתם ולא לפני הצורך לפתוח את התיקיה ולשבת על כל הצעה הנפרד, צריך לקרוא את האותיות הקטנות ולהשוות את המחירים.

לפי הניסיון האישי, לא תמיד כדאי ללכת אחרי מחיר זול במיוחד. צריך לבדוק מה כל אחד נותן, וכאשר החלטתם על שניים או שלושה מפיקים , לחזור הביתה וללכת לישון.

 • יום שישי – יום של בישולים לשבת , לחוץ אבל כייפי .

אתם  לא עושים הרבה כי יום שישי זה יום של בישולים וניקיונות. יש לכם כבר שנים או שלושה מפיקים שאתם רוצים לדבר איתם, אתם רק מתקשרים וקובעים פגישה – בלי לעשות כלום , אך ורק פגישה. לא לסגור אירוע דרך טלפון, לא לקנות חתול בשק.

פגישה בשבוע הבא בזמן הנוח בשבילכם , ואיפה פגישה, כמובן בכותל .ולמה בכותל ? כי כדאי מאוד לראות בדיוק את המסלול של ההפקה, את האופציות למיקום של הטקס ושל ארוחת הבוקר ,וכמובן אחר כך לעשות סבב מסעדות וטעימות כדי לבחור מסעדה לארוחת הצהריים.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן