כוחו של תת מודע בארגון בר מצווה

איך לשחרר את התת מודע שלכם ממחשבות טורדניות שמסיטות את תשומת הלב שלכם מאירוע חשוב כמו בר מצווה?

האם אי פעם שמתם לב כי הרעיונות והפתרונות הטובים ביותר באים אליכם, לא כאשר אתם מחליטים שהגיע הזמן לכך מתחילים להמציא רעיונות, כמו שמנסים לסחוט משחת שיניים משפופרת ריקה …אלא ברגע, כשאתם הכי פחות מצפים להם?

אלברט איינשטיין אמר פעם: "מדוע כל הרעיונות הטובים ביותר מגיעים אליי כאשר אני במקלחת״ ?”

הוא לא יכול להיות יותר מדויק במשפט שלו !

מסר מכוח עליון?

בעבר, למשל לפני 100 שנים – יכולנו לפרש זאת כמו מסרים מכוח עליון, רמזים של תבונה חוץ ארצית, אבל היום אנו יודעים כי מקור הרעיונות המבריקים הוא התת מודע שלנו.

תת מודע עובד הכי טוב כאשר המוח רגוע ולא עסוק בחשיב פעילהה. לכן, תובנות ורעיונות באים אלינו במקלחת, תוך כדי הליכה, או אפילו בזמן השינה.

תמונה תת מודע ביהדות
ברכות משותפות לחתן הבר מצווה ( צולם כינור דוד)

ואיך זה קשור לבר מצווה בכותל?

פשוט ביותר, כאשר המוח שלכם עסוק כל הזמן באירוע הבר מצווה, התת מודע לא לא מסוגל לכוון את המחשבות לרעיונות הטובים כי הלחץ שבו המוח שרוי לא נותן לתת מודע לפעול. כל פעילות המוח מרוכזת בלחשוב על רעיונות לחגיגה ולא מותירה לתת המודע מרחב לאפשרויות מקוריות אחרות שניתנות לביצוע. שימו לב שכל הרעיונות שאתם חושבים עליהם מתוך לחץ הם כאלה שלא ניתנים לביצוע ונועדו לכישלון.

כשאירוע בר המצווה מתקרב וכבר התחלתם לבנות תכנית או לפחות רשימת רעיונות כדאי פשוט לצאת להליכה יחד עם בן או בת הזוג. אין זמן טוב יותר לזוגיות או לשיחה בין גבר לאישה מהזמן שאתם ביחד ויש שיחה שמעניינת את שניכם. אז ההמלצה הראשונה שלנו היא או לצאת להליכה או לצאת לבית קפה, חשוב ביותר להיות ביחד ולעזוב את הבית – לשנות אווירה.

המטרה היא להפעיל כמה שפחות לחץ ולתת למוח מנוחה מחשיבה מרובה על האירוע.

אבל יש גם חיסרון, אשר מזוהה עם אפקט זייגרניק, שנקרא על שמה של הפסיכולוגית היהודייה- רוסייה – בלומה זייגרניק.

כוחו של תת מודע

אפקט זייגרניק

אפקט זייגרניק קובע שאנשים נוטים לזכור משימות לא-גמורות טוב יותר ממשימות שהושלמו..

נסו לחשוב על כך – אי שם עמוק בתוך הראש שלכם, תת המודע שלכם מבזבז 90% ממשאביו בטיפול בדברים שלא השלמתם ושככל הנראה לא תשלימו אף פעם.

התת מודע סופג את כל המידע החדש, מנתח את הנתונים ומחפשת את הדרכים הטובות ביותר כדי לענות על הצרכים שלכם, ואתה תמיד דוחים אותם "למועד מאוחר יותר”.

מה דוגמאות שקשורות לחגיגת בר מצווה:

כמה פעמים אמרתם לעצמכם: "ביום ראשון נתחיל לטפל בנושא הבר מצווה". וזוהי רק דוגמה קטנה של משימות שרוצים להתחיל ביום ראשון – חדש כושר, דיאטה !!!

אין פלא כי לעיתים קרובות אתם מוצאים את עצמכם בדיכאון, ומרגישים שאתם לא יכולים למצוא את הכוח כדי להתקדם. אחרי הכל, 90% מהמשאבים של התת מודע מוקדש למשימות הלא גמורות .

יש דרך פשוטה לפתור את הבעיה ולהגדיל את הפרודוקטיביות שלכם פי עשר ?

תמונה בר מצווה בכותל באנגלית
מפגש חתן הבר ממצווה וחיילים

למעשה, כל מה שאתם צריכים לעשות – הוא לסיים משימות שהתחלתם לבצע כמה שיותר מהר.

למשל, אחרי שעשיתם סבב טלפונים של מפיקי בר מצווה בכותל, לפחות בדקו את הצעות המחיר שכבר קיבלתם, או בחרו את ההצעה המתאימה ביותר עבורכם וקבעו פגישה, או לפחות בדקו את התגובות והביקורות על חברת ההפקה ברשת. אם תנהגו כך, ותשלימו את המשימות שיש להשלים, 90% מתת המודע שלכם יפנה מקום ומשאבים לרעיונות חדשים ויתחיל לעבוד על המשימות החשובות ביותר במקום לבזבז אותו על זוטות.

וכך, כדי להקל על המוח, ולפנות ממנו את נטל המחשבות הלא נכונות ולהתקדם עוד צעד, אנחנו מזמינים אותכם אלינו. צרו איתנו קשר לקביעת פגישה ללא התחייבות אצלכם בבית או באזור הכותל. בפגישה נראה לכם את כל האירוע מ-א עד ת, נעשה סיבוב מסעדות ורק כאשר תראו בעיניכם ולא תסתפקו בקבלת מידע בטלפון, תוכלו להרגיש את האווירה הירושלמית המיוחדת לקראת סוף הפגישה. לכיוון הסגירה

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן