בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

הפקת בר מצווה בכותל המערבי בירושלים

אנו ב"כינור דוד" מתמחים בהפקת אירועי בר מצווה בכותל. במסגרת האירוע תהנו מחוויה ‏מלהיבה מאין כמותה יחד עם הזדכות רוחנית עזה בעוצמתה. כל זאת באמצעות עלייה לתורה ‏בכותל המערבי, המקום הקדוש ביותר לעם היהודי. ‏

קבלו הפקת בר מצווה בכותל המערהי בירושלים עם הרבה שמחה רוחניות

במסגרת האירוע תהנו מחוויה מלהיבה מאין כמותה יחד עם הזדככות רוחנית עזה בעוצמתה. כל זאת באמצעות הפקת בר מצווה בכותל המערבי בירושלים, המקום הקדוש ביותר לעם היהודי.

בר המצווה מסמל את כניסתו של הנער היהודי לעול מצוות. מרגע זה בר המצווה אחראי למעשיו ונותן דין וחשבון עליהם. זהו אירוע משמח וחשוב בחיי כל נער יהודי.

תרבויות שונות מציינות באופנים מגוונים את המעבר מנעורים לגבריות. במרבית החברות בעולם אנו מוצאים טקסי מעבר שונים ולעתים משונים. אצלנו חוגגים בר מצווה הכוללת עלייה לתורה, הנחת תפילין והשתתפות במניין.

קצת על הכותל המערבי

הכותל המערבי הינו שריד אחרון לבית המקדש. מאז נפילתו של בית שני יהודים התפללו, ציפו וייחלו להגיע ולגעת באבני הכותל.

רק בשנת 1967 במלחמת ששת הימים, הכותל שוחרר ועבר לידי ישראל. אנו ב"כינור דוד" מציעים לכם לקיים את חגיגת בר המצווה במקום הקדוש ביותר לעמנו. אנו מפיקים בעבורכם אירוע מושלם של שמחה וקדושה.

לחגוג בר מצווה בכותל המערבי
תמונות בוק לבר מצווה

כניסה לעולם המבוגרים

כדי לתת לטקס בר- המצווה חשיבות ועוצמה אנו מציעים לכם לשלב את הקדושה של היום – חגיגת בר המצווה, עם הקדושה של המקום- הכותל המערבי.

אין מקום טוב מזה לעלות בפעם הראשונה לתורה! עלייה וחגיגה במקום שאליו עולים לרגל יהודים מאות ואלפי שנים. אירוע שכזה ייחקק בזיכרון של כולם, ילווה בשמחה אמיתית מן הנשמה, בשירה במוזיקה ובריקודים. זה יהיה האירוע שכולם ידברו עליו הרבה שנים…

האם מותר לחגוג בר מצווה בתקופת בין המיצרים
בר מצווה בכותל רידוקים ליד מרכז דוידסון

ועכשיו תכלס מה זה ״הפקת בר מצווה בכותל המערבי בירושלים״

"אין חכם כבעל ניסיון", אמרו חז"ל, ואכן את הטיפים הכי טובים תקבלו ממי שחי את הכותל ביום יום, ומתעסק בהפקת אירועים במקום קדוש זה. כל מה שאכתוב כאן, הוא תוצאה של הרבה שנות ניסיון,חכמת חיים, היכרות השטח ועוד דברים.

תוכנית ההפקה

הסעות לבר מצווה

שירותי הסעות – ליד ביתכם ימתין לכם אוטובוס תיירים מפואר בעל 53 מקומות, בשעה שקבעתם עימנו. הנהג כמובן יהיה יהודי, בעל סבר פנים יפות, ששהותכם איתו תנעם לכם.

תמונה איפה לחנות בכותל
אוטובוס לבר מצווה

ארוחת בוקר לבר מצווה

ארוחת בוקר – מיד בהגיעכם לאיזור הכותל, תחכה לכם ארוחת בוקר מפוארת במתחם מרכז דוידסון. במקום ישנם שירותים ונטילת ידיים. במשך כל ארוחת הבוקר תושמע מוזיקה של שירי בר מצווה.

למי שירצה, תהיה אפשרות ללכת עם נציג מטעמנו לקבר דוד עצמו, להתפלל , לברך ולהדליק נרות נשמה.

כינור דוד ארוחת בוקר בכותל
ארוחת בוקר בכותל

תהלוכת נגנים בכותל

תהלוכת נגנים – כשתגיעו לשער האשפות, תמתין לכם הפתעה נעימה: שטיח אדום ועמודי פרחים, כדי שחתן בר המצווה ירגיש כמו מלך ביום שמחתו.

לתפאורה הזאת יצטרפו מספר גורמים: שני נגנים, אחד קלרינט והשני מתופף כשלכל אחד יש שופר, פייטן בעל קול ערב מצויד ברמקול, בובת חסיד מרקדת וזר בלוני הליום להפרחה.

מנסיוננו, התהלוכה זהו חלק הארי של בר מצווה בכותל, וכדאי להשקיע שם את כל האנרגיות. על דרך ההלצה נאמר, שהכותל המערבי נקרא מזמן כבר גם כותל השמחה.

נגנים בכותל
נגנים לבר מצווה

טקס עליה לתורה בכותל

טקס עליה לתורה – הפייטן שהכרתם כבר בתהלוכה, ימשיך עמכם לחגוג את טקס הנחת התפילין והעליה לתורה של בנכם היקר, לשולחן שמור מראש, צמוד לעזרת הנשים.

זהו החלק החזק ביותר של החיבור למסורת,ליהדות , לרוחניות,והוא נותן את המימד של הקדושה לכל האירוע. הטקס עצמו ילווה בשירה ושמחה, דברי הסבר והרבה תוכן.

גם בטקס, כמו בתהלוכה, יהיה רמקול. הטקס יתחיל בהנחת התפילין, ימשיך בתפילה קצרה של קריאת שמע, ויסיים בקריאת התורה.

תמונה בר מצווה בקשת וילסון
עליה לתורה בכותל

מתנה לחתן הבר מצווה

בסוף הטקס אתם יחד עם הנער תחוו חוויה מאוד מרגשת: הנער יקבל מאיתנו ברכת הבית הכתובה על גבי קלף, כאשר האותיות האחרונות שלה חלולות, ואותם ישלים החתן יחד עם שאר האורחים, בדיו ונוצה,ממש כמו סופר סת"ם.

זהו בעצם ערך מוסף, שקשור לכל תשמישי הקדושה בהם נתקל חתן בר המצווה ביום זה:

כשהוא יצא מביתו הוא נישק את המזוזה, את התפילין הוא מניח על זרועו, ובספר תורה הוא קרא את הפרשה עליה עמל חודשים ארוכים. זו למעשה תהיה מזכרת מאירוע בר המצווה של בנכם, שתקדש את ביתכם ואת חייכם.

תמונה של מזרכת לבר מצווה
מתנה לחתן הבר מצווה

שרותי צילום

שירותי צילום-אחרי השקעה כזאת, כמובן שתרצו שכל רגע מהאירוע יהיה מתועד. צוות של שני צלמים, אחד סטילס והשני וידאו, יתלווה אליכם למשך האירוע.

אתם תחליטו אם ברצונכם שימשיכו אתכם למסעדה או שתסתפקו באירוע המרכזי בכותל. זו בעצם המתנה הכי טובה לבנכם, כדי שיוכל להראות את בר המצווה שלו גם לילדיו ונכדיו אחריו.

תמונה של צלם כינור דוד
צלם דוד עזולאי ( צלם של כינור דוד)

מסעדות לבר מצווה

מסעדה-אם אין קמח אין תורה. כמו שנותנים מזון לנשמה כך צריך לתת מזון לגוף.

אין כמו אוכל כדבר המחבר ומאחד, כדי לחתום את היום המיוחד הזה. לרשותכם מבחר מסעדות שף מובילות, כמובן כשרות,בה תסעדו את ליבכם ותנוחו קמעא אחרי כל הריצות. במסעדה נהוג לשלב מצגת, מוסיקת רקע, דברי ברכה, טקס חינה ודברים נוספים.

מאמרים באותו נושא:

סדנת סת״ם בכותל
מה זה סדנת סת"ם ? ועל מה מדובר בכלל?

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" layout="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="0px" margin_bottom="0px"

קרא עוד »
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp