תיאום בר מצווה בכותל

תאום בר מצווה בכותל או תרגיל צבאי? על זה רציתי לדבר אתכם…

רגע לפני שאתם ממשיכים במאמר ושוקעים לתוך המאמר, אני מבקש שתענו לי בגילוי לב, האם ביום בר המצווה של בנכם אתם רוצים להיות המתאמים הרשמיים של יום גדוש ומלא בפרטים מפרטים קטנים וגדולים? דווקא ביום כזה חשוב שייזכר לדורות החלטתם לעורר את חוש ההפקה הרדום שלכם? זהו זה נגמרו המשימות הביתיות?

עכשיו אפשר להוסיף גם הפקת בר מצווה בכותל?

עם הניסיון "העשיר" (אפשר להכפיל את המרכאות…) שלנו גם בהפקה ובמיוחד בר מצווה שנערכת בעיר הקודש, ואפילו נגיע במיוחד ונקדיש עוד קצת מזמננו לעלות לירושלים לכל התאומים הראשונים והאחרונים, והכי בכי משמח אולי לא בוודאות גמורה…

הסבר קצר בר מצווה בכותל

תיאומים זה חלק מתבנית החיים היומיומית של הישראלי הממוצע, אנחנו כל הזמן מתאמים, מארגנים, יוזמים ומפיקים, מרבית הזמן שלנו נראה כמו תרגיל צבאי, מתואם להפליא..

תחשבו על זה, לקום בבוקר להכין סנדוויצ'ים,להעיר את הילדים, לעזור להם להתלבש, לרוץ, לאוטו לחזור מהאוטו לעלות לרדת לתאם מתי מגיעה השמרטפית ומתי מתפנים לבישול ארוחת הצהריים ועדיין לא הספקנו להגיע לפגישה הראשונה, משם רצים ורצים מלא תאומים עם כל הגורמים…

 אנחנו כל היום סביב תאומים והפקות.

עד שמגעים הביתה כל אחד ועד כמהה ששפר עליו מזלו יש מי שמגיע בצהרים ויש מי שימשיך להתעסק בתיאומים עד הערב ואפילו עד השעות הקטנות של הלילה…ואז מסתכלים אחורה, לא להאמין היום כבר מאחורינו והמשימות מסתבר  עוד לפנינו יש עדיין עוד איי אלו מטלות ועוד כמה וכמה  סינג'ורים מגוונים שאנחנו שומרים ליום המחר.

תיאום עליה לתורה בכותל
ברכת כהנים לחתן הבר מצווה, צולם ( כינור דוד )

שבדיוק ביום בר המצווה של אהובנו, יקיר לבנו שעולה לירושלים להניח תפילן ולהתעטף בציצית בפעם הראשונה בחייו, באופן דיי מפתיע אנחנו הופכים למדריכים,לצלמים כן ואפילו לטבחים שיהיו אחראים על ארוחת הבוקר לפחות,בנינו, הפקת בר מצווה בכותל באופן עצמאי צריך להודאות על האמת זה לא בלתי אפשרי, כבר ראיתי מספר משפחות שמגיעים בהפקה עצמית ואפילו הכל הולך חלק, יחד עם זאת, לעניות דעתי ביום כזה צומת הלב צריכה להתרכז אך ורק בילד שלנו, ביקיר לבנו, לא יעלה על הדעת ?

בזמן תהלוכת החתנים עם המתופפים והשופרות בירושלים, בדיוק אז תצטרכו להסביר לדוד משה איפה החנייה הכי קרובה לשער האשפות.

אני מניח שעד כאן דיי שוכנעתם שאתם צריכים חברת הפקות מקצועית עם רקורד בהפקת בר מצווה בכותל.

תמונה תאום בר מצווה
תמונות של חתן הבר מצווה ליד הכותל

ממליץ לכם בחום ומכל הלב

להעביר את ההגה לאנשי מקצוע עתירי ניסיון תנו לחברת הפקות טובה שמכירה את המלאכה לעבוד בשבילכם, להפיק עבורכם את היום המרגש הזה, כמובן שעדיין תצטרכו תאומים אבל הפעם זה יהיה קצר וענייני, ואתם יודעים מה? יש מצב שזה יעלה לכם אפילו יותר זול.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן