תפילין לבר מצווה, שתוכלו לפתוח כל יום במצווה טובה

אנו גאים להציג, שירות חדש שמגיע ישירות כמענה לבקשות שלכם. תפילין לבר מצווה. השקענו רבות במציאת חבילת תפילין ומוצרים אחרים לעלייה לתורה ושמירה על מצוות. המוצרים שלנו הם שילוב מנצח של איכות, כשרות בדיקה כפולה -מחיר משתלם לכל כיס. אנו מציעים לכם מגוון רחב של מוצרים הכוללים.

ערכת תפילין לבר מצווה
ערכת תפילין טלית לבר מצווה
טלפון לפרטים נוספים

ערכת תפילין לבר מצווה שלנו

תפילין בהמה גסה מהודר

תפילין הכי מהודרות

כמה עולה סט תפילין

מחיר סט תפילין לבר מצווה  נא בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים. תפילין מהודרות של רש"י יכולות להגיע קרוב ל-4000 ₪. כאשר מדובר בקניית תפילין לבר מצווה. כדאי מאוד לנהוג לפי המנהג החכם.

אם זול מדי, כנראה שחסכו עליכם. אם יקר מדי, כנראה שאתם משלמים הרבה סתם. חשוב מאוד לקנות תפילין שלא רק ישרתו את ילדכם באירוע, אלא יעזרו לבנכם לקיים את מצוות הנחת תפילין עוד שנים רבות.

מחירים לערכת תפילין בר מצווה של כינור דוד

בהמה דקה

1,300
  •  

בהמה גסה

2,300
  •  
מומלץ

תפילין הכי מהודרות

4,100
  •  

כיסוים לסט תפילין

תיק לתפילין עם שם
תיק לתפילין עם שם

למה כדאי לקנות אצלנו סט תפילין טלית לבר מצווה

אנחנו מתחייבים לתפילין כשרות ואיכותיות במחירים שמתאימים לכל כיס. אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקנות תפילין לבר מצווה. הרב שלנו, שהוא סופר סת"ם, הלך למיטב היצרנים בירושלים ווידא היטב שכל מה שאנו מציעים לכם זה באיכות הגבוהה ביותר.

חשוב לנו שלא רק איכות העור שבתפילין תהיה הכי טובה, אנו גם מוודאים שמכניסים לבתי התפילות את הברכות המתאימות באיכות הקלף המתאימה, מה שיוודא שהברכות ישמרו שנים רבות ללא שום פגם.

אצלנו תקבלו ערכת תפילין לבר מצווה שכוללת את כל מה שילדכם צריך בשביל העלייה לתורה. תחשבו כמה יהיה נחמד שהילד שלכם יפתח את הערכה בצבא וייזכר ביום הכיפי שהיה לו בגיל 13.

מהן הסגולות בהנחת תפילין

בהנחת תפילין יש הרבה מאוד סגולות. הסגולה הכי חשובה היא שכל יום אתם מתקרבים לקב"ה ומתחברים עליו בצורה רוחנית, כך שכל יום מתחיל בצורה הכי טובה שיש.

הנחת תפילין לבר מצווה זאת הפעם הראשונה שתרגישו את החיבור העמוק לקב"ה, חיבור שעל בסיסו תקיימו את כל מצוות היהדות. הנחת תפילין היא סגולה גם לאריכות ימים וברכות רבות שמגיעות למי שמניח אותם.

חשוב מאוד שהתפילין שיהיו לכם יהיו ברמה גבוהה ואיכותית, ללא שום פגם בשלמות התפילין עצמם וללא שום פגם בקלף שנמצא בתוך הריבועים. חשוב מאוד לא לרכוש תפילין וכל תשמשי קדושה במקום שאינו מוכר מאדם שאתם לא מכירים, חבל שתקנו משהו פגום שלא תוכלו לקיים את מלוא המצווה איתו.

לקנות תפילין לבר מצווה
ערכת תפילין לבר מצווה של כינור דוד

אנחנו בכינור דוד גאים להעניק לכם שירות נוסף של תפילין לבר מצווה. אנו תמיד שומעים לצרכי הלקוחות ועובדים יום ולילה כדי שתקבלו מאיתנו את השירות הכי טוב שיש.

אנו גם מוודאים שהשירות שלנו ניתן במחירים שכל אחד יכול להרשות לעצמו, גם בימים אלו של משבר. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא: