סט בר מצווה מבצע מטורף ומשתלם ביותר

אנחנו גאים להציג סט בר מצווה במבצע. מה בעצם עשינו? נהוג בכל מקום לרכוש סטים של פריטים קדושים, למשל תפילין וטלית, כל פריט בנפרד. אנחנו איחדנו בשבילכם סט תפילין שלם הבנוי מכל מה שהילד שלכם צריך בשביל לערוך את העלייה לתורה כהלכתה. 

התוכן

יודעתם שיש סט בר מצווה ?

איזה סטים תקבלו מאיתנו במבצע. סט בהמה דקה

סט בר מצווה שלנו: כלל שני סוגים של סטי פריטים. סט שעולה פחות אך בהחלט איכותי וסט שהוא יותר יקר. 

תפילין

העור שממנו התפילין עשויים הוא מבהמה דקה. הם מורכבים משני בתים של מהודרים ורצועות שחורות מהודרות, הפרוסות משני הצדדים. ישנן שתי הגהות שתפקידן חשוב מאוד, הבטחת האיכות ודיוק הכתב. ההגהות הן: הגהת מחשב והגהת גברא.

תפלין לבר מצווה

טלית

הטלית עשויה מבד אקרילן. ישנה אפשרות לבחור בין כמה צבעים, זהב, כסף ותכלת. אנו דואגים שהמידות של הטלית יהיה בהתאם לגודל של חתן בר המצווה, מה שימנע מהטלית ליפול.

סט בחנות כינור דוד

סידור

סידור מהודר שמאפשר שימוש ביומיום. אתם לא חייבים לשמור אותו כמו תכשיט בבית. זהו סידור עמיד מאוד ואפשר לקחת אותו למגוון רחב של מקומות.

ספרי קודש

הפריטים של סט בר מצווה מבצע מגיעים במארז יפה ועמיד לעריכת מצוות הנחת תפילן ומצוות רבות נוספות.

רוצים לדעת מה ללמוד לבר מצווה ?

הסט היותר יקר כולל: בהמה גסה

במסגרת סט בר מצווה במבצע אנו מציעים לכם סט שעולה יותר אך בהחלט במחיר משתלם. זהו סט שאפשר לרכוש פעם אחת בחיים, לכל החיים.

תפילין

התפילין עשויים מבהמה גסה. הרצועות שלהם מהודרות מאוד והן פרוסות משני הצדדים. הקלף שנמצא בתפילין של ראש והקלף שבתפילין של היד נכתבים ע"י אדם צדיק מאוד שיראת השמיים שלו קודמת לחוכמתו ולוקח שבוע להכין אותן. אין שום חשש לפגם, אפילו הקטן ביותר. הבד של התפילין עשוי מבד רגל והוא בעבודת יד. גם ה-ש הרקומה של התפילין של ראש עשויה מעבודת יד. כידוע, ככל שיש יותר עבודת יד בתפילין, כך ישנה יותר כוונה ויותר יראת שמיים והתפילין הן יותר מהודרות. ההגהה היא משני מקורות. ראשית מחשב ולאחר מכן משגיח מיוחד שתפקידו הוא לבדוק כל פרט ופרט בתפילין, כך שלא יהיה שום פגם ואפילו חשש לפגם. אלה תפילין שאפשר לרכוש פעם אחת והם להחזיק כל החיים ואפילו להעביר בירושה.

טלית

הבד של הטלית הוא מצמר רחלים. ישנה אפשרות לבחור מספר צבעים של פסים לטלית, כסף, זהב ותכלת. הטלית מותאמת באופן מדויק למידות של חתן בר המצווה. הבד מחוספס, כך שהטלית לא תוכל להחליק מכתפי חתן בר המצווה. אנו גם מספקים לכם אריזה מיוחדת לטלית, זאת על מנת שלא יהיה שום פגע ולכלוך.

טלית לבר מצווה

סידור

סידור מהודר מאוד שאליו מצרפים לוגו של חתן בר המצווה. זהו סידור שאפשר גם לשים כקישוט לבית וגם לקחת אותו לכל מקום, כי הוא מגיע עם אריזה שעמידה בפני פגעים רבים.

סידורים לבחירה ✡️

כמה עולה סט בר מצווה?

סט בר מצווה

בהמה גסה
1,899
  • מחיר מבצע
פופולרי

סט בר מצווה

בהמה דקה
1,199
  • מחיר הכל זול בארץ

רוצים לשאול שאלות? אנו לרשותכם ♥️

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן