כיפות לבר מצווה מתנה יפה לקיום מצוות

כיפות לבר מצווה – הדרך המעולה להעניק  שי נחמד לאורחים שגם יזכיר להם את האירוע היפה שלכם וגם יעזור להם בקיום מצוות. הכיפות שתביאו במתנה הן לא סתם כיפות, הן כיפות מודפסות לבר מצווה.

 

ההדפסה מורכבת משם חתן המצווה, תאריך העברי והלועזי של היום שבו מתקיימת בר המצווה ולוגו של חתן בר המצווה כשהוא עושה את מצוותה הנחת תפילין וקורא בתורה. הלוגו מוטבע בצורה יפה וברורה שלא דוהה עם הזמן. ניתן להכין את הכיפות בזמן קצר מאד, ממש מרגע לרגע.

זה מצוין כי תוכלו לדעת בערך כמה כיפות להדפיס, בהתאם לכמות האורחים שלכם. טיפ קטן, תמיד עדיף להדפיס יותר ושיישאר עודף מאשר להשאיר אורח מקופח.

מתנה לאורחי הבר מצווה
כיפה לבנה כולל הדפסה

איזה עוד מתנות אנחנו מציעים לאורחים שלכם

מלבד הדפסת כיפות לבר מצווה,  אנחנו מפנקים את הלקוחות שלנו במגוון רחב של מתנות ומזכרות שאפשר לחלק לאורחים שמגיעים לתת לכם כבוד באירוע. בין היתר אנחנו מציעים:

כמה עולה כיפה מודפסת לאירוע בר מצווה?

מחיר שלנו

כולל הדפסה
12
יחידה
  • אצלינו מחיר הכי זול בארץ, כיפות בהדפסה מקצועית באיכות גבוהה
מבצע

תוספת לכיפות דרכינו ניתן להזמין:

סרטון הסבר

אנחנו מציעים לכם חבילת מזכרות מלאה

כאשר אורח יגיע אל האירוע שלכם, אם הוא גבר, הוא יצטרך כיפה כדי להיכנס לכותל או לבית כנסת. זה הזמן הטוב לתת לו כיפות לבר מצווה עם ההדפס שבחרתם. תוך כדי אירוע, אורחים יוכלו להצטלם ולקבל מגנטים.

אם אתם רוצים ממש להשקיע, אפשר כיום לעשות עמדה מיוחדת שהאורחים יוכלו להצטלם כשמאחוריהם מגוון רקעים, למשל עיר, חלל, טבע ועוד. אפשר גם לשים אביזרים מצחיקים שישעשעו את האורחים. אם אתם רוצים אפילו עוד לצ'פר, אפשר שכל משפחה תצטלם ביחד עם חתן בר המצווה. את הצילומים אפשר לשלוח לאורחים כתמונות או בלוקים מזכוכית אקרילית שיזכירו להם את האירוע שלכם למשך שנים רבות.

חבילת המזכרות שלכם תבטיח שכל האורחים שלכם ייהנו מהאירוע ויגיעו בכיף לכל האירועים שלכם בעתיד. 

כיפה לבר מצווה

תמיד מעודכנים בכל דבר

כיפות לבר מצווה זאת עוד אחת מהדרכים הרבות שבהן אנחנו מצ'פרים את הלקוחות שלנו כינור דוד היא חברה שתמיד מעודכנת בכל טרנד שמגיע לשוק, כך שתמיד תהיו מרוצים מהשירות שלנו. כיפות ממותגות לבר מצווה הן לכל כיס. תתקשרו אלינו עוד היום ותיהנו משירות הכי טוב שיש.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

להקת מתופפים לבבר מצווה
נגנים בכותל

צפו בסרטון נגנים בכותל בסרט וידאו קצר אנחנו מסבירים את האופציות לבחירת הרכב מוזיקלי לתהלוכת נגנים בכותל. כנסו לכל ההמלצות

קרא עוד »
דילוג לתוכן