הדבר הכי מרגש בעולם הוא שופר לבר מצווה בכותל

הדבר הכי מרגש שיש בבר מצווה הוא תקיעה שופר לבר מצווה שמפלחת את קירות הכותל ומשאירה אצל כולם דמעה.

מה מסמל השופר

השופר מסמל את ההיסטוריה והרוחניות של העם היהודי. זאת מצווה גדולה לתקוע בשופר. בזמן תקיעת השופר בראש השנה, האדם משתחרר מכבלי השנה הקודמת ומיטהר לקראת השנה החדשה. כל פעם ששומעים את השופר, מקבלים את התחושה של ראש השנה, שבה אנו מיטהרים מחטאנו ומוכנים להמשיך את חיינו בטהרה וללא חטאים.

תקיע בשופרות בכותל
שופר לבר מצווה בכותל

איך אפשר לשמוע שופר בבר מצווה בכותל

קודם כל, אתם צריכים לערוך את בר המצווה בכותל. זאת חוויה נהדרת ומיוחדת שכולם ידברו עליה ותזכרו אותה תמיד לטובה. בר מצווה יש פעם אחת בחיים של בנכם, מאוד כדאי לערוך לו אירוע מיוחד ומרגש

מי תוקע בשופר בבר מצווה

מי שאחראי על התקיעה בשופר היא להקת מתופפים בכותל. חברי הלהקה מגיעים מצוידים בשופרות. הרכב הלהקה משתנה, בהתאם לבקשת הלקוח. יש אפשרות לחבילה בסיסית שכוללת שני נגנים עם תופים ושופרות, חבילת כליזמרים, הכוללת קלרינט או סקסופון. החבילה הכי טובה והכי שווה היא חבילת V.I.P הכוללת שלושה נגנים שבנוסף לתופים ושופרות, אחד מהם מנגן בחצוצרה.

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

מתי תוקעים בשופר.

בשופר אנו תוקעים בזמן תהלוכת נגנים בכותל. אנו תוקעים בתחילת התהלוכה, באמצע שלה ובסוף, ליד הבידוק הביטחוני ותוך כדי הפרחת הבלונים. אם אתם רוצים שנתקע במועדים נוספים בתהלוכה, אנא תאמו איתנו מראש,או שאפשר לבקש מאיתנו במקום, אין לנו בעיה עם זה. שימו לב, לא ניתן לתקוע בשופרות בתוך לרחבת הכותל עצמה בגלל האיסור לנגן ברחבת הכותל.

האם תוקעים בשופר רק בתהלוכה שנכנסת לרחבת הכותל.

התשובה היא לא. אנו עורכים תהלוכת נגנים ותוקעים בשופר לכל מי שעורך בר מצווה בכותל, לא משנה עם זה ברחבת הכותל, קשת וילסון, הכותל הדרומי או מרכז דוידסון. כל הלקוחות שלנו יזכו בזכות הגדולה לשמוע שופר בכותל וליהנות מהסגולות שלו.

בר מצווה בירושלים עם כינור דוד

אפשר גם בסיור שלאחר העלייה לתורה

אם תירצו להמשיך אחרי העלייה לתורה בסיור מעניין ברחובות ירושלים, יש אפשרות שלהקת המתופפים תתלווה אליכם. תוכלו לבקש מנגני הלהקה לתקוע בשופרות בזמן הסיור ובעת שתגיעו ליעד, למשל לקבר דוד. זה מאוד כיף שכל מי שנמצא באתר שתגיעו אליו יידע שאתם שם ואתם חוגגים בר מצווה

תופים ושופרות בכותל ירושלים

לא רק לבר מצווה

אפשר לתקוע בשופרות לא רק בבר מצווה בכותל. אנו עורכים בכותל בת מצוות, חלאקות, בריתות, חתונות ועוד. בכל אחד מהאירועים האלה אפשר לצרף להקת נגנים שתתקע בשופר ותשפר מאוד את הרוחניות והאיכות של האירוע.

לא רק בכותל

אנו עורכים בר מצוות ושלל אירועים לא רק בכותל המערבי. לכל אחד מהאירועים יש אפשרות להזמין להקת נגנים שתתקע בשופרות. זה מצווה גדולה לשמוע שופר לא רק בכותל, לא רק בירושלים, אלא בכל מקום בארץ ובעולם.

שופרות לבר מצווה בירושלים
אטרקציות בכותל בובת חסיד

סיכום של מה שהיה לנו.

סיורים באזור הכותל

אנחנו בכינור דוד תמיד שמחים שהלקוחות שלנו שמחים. אנחנו מתחייבים שתקבלו מאיתנו את להקת הנגנים המקצועית ביותר שלא רק תתקע בשופר לבר מצווה בכותל אלא תעשה הרבה שמחה, ריקודים, התרגשות ואושר.

8.8/10
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן