מזל טוב, חזרנו לקיים בר מצווה בכותל בקורונה

סוף סוף יצאנו מהסגר השני ואנחנו שמחים לבשר לכם שאנו חוזרים לחגוג בר מצווה בכותל. האירוע יהיה במתכונת בר מצווה בקורונה. זה אומר שאנחנו מחויבים לשמור על הנחיות משרד הבריאות בנושא קיום אירועים בזמן הקורונה.

הדגש העיקרי הוא אירוע מצומצם יחסית. בגלל שההנחיות מדברות על קפסולות של 20 איש בכל התכנסות לתפילה, יש לנו אפשרות לערוך אירוע ל-40 איש, כאשר הנשים בקפסולה מצד אחד של המחיצה ברחבת הכותל  והגברים עם חתן בר המצווה בצד השני של המחיצה.

מה הנחיות חדשות לפתיחת בר מצווה

בר מצווה בכותל בקורונה

המקום כמעט היחיד שיש כרגע

האולמות סגורים, בבתים עושים בעיות וגם המסעדות בינתיים סגורות. איפה בכל זאת אפשר לחגוג אירועים?

התשובה היא בכותל המערבי. זה המקום שיש אישור לערוך בו תפילות ואירועים. אם הילד שלכם הגיע לגיל מצוות ואתם עדיין מתלבטים איפה לערוך את האירוע, אל תהססו, אל תתנו לנגיף הקורונה להרוס לכם את האירוע, אל תתנו לסגר השני למנוע מכם ומהבן שלכם לשמוח.

תתקשרו כבר עכשיו אלינו ונארגן לכם אירוע מדהים מהר מאוד. הזריזות היא חשובה, לא יודעים מתי נכנס שוב לסגר, אל תחכו, תחגגו.   

 

בר מצווה בכותל בקורונה
קפסולות בכותל

רוקדים ושרים כמו תמיד

כמו תמיד, נתחיל את האירוע בתהלוכה של נגנים שתכניס את האורחים לאווירה. אפשר לרקוד, אפשר לחגוג, זאת התרופה הכי טובה נגד קורונה. אפשר לחגוג בר מצווה בכותל בקורונה כמו שחוגגים תמיד. עם אוכל, עם ריקודים, עם עלייה לתורה מושקעת ומרגשת, עם אטרקציות מגניבות ועוד הרבה דברים שאפשר לקרוא עליהם באתר שלנו.

אנחנו גם דואגים לאוכל, או במסעדה שקיבלנו אישור להפעיל או בקייטרינג בחוץ שבו תוכלו לקבל מנות סגורות  טעימות ומשביעות. אל תדאגו על התקציב, האירוע שלנו לא יקר, מתאים לכל כיס וגמיש מבחינת מחירים.

אל תתנו לכסף להרוס לכם את ההנאה, הילד שלכם חוגג בר צווה פעם אחת בחיים, תנו לו ליהנות מהאירוע.

הקודם
הבא

כמה דגשים וחשובים קטנים בנקודות

צפו בפיטנים של כינור דוד

כאן תוכלו לראות את פיטני בר מצווה בכותל של כינור דוד

לפריטים לחץ כאן

אנחנו בכינור דוד שמחים ומתרגשים לארגן לכם בר מצווה בכותב קורונה. אנחנו מבטחים לכם אירוע מושקע שישכיח מכם את הצרות של היום וייזכר לטובה עוד שנים רבות.

הכותרות שלנו
נגנים לבר מצווה בכותל

מתופפים לכותל

מתופפים לכותל- לבר מצווה בירושלים – רעיון מוצלח. ✅ תגיות: נגנים בכותל, אטרקציות לבר מצווה, מחשבון בר מצווה, ארוחת בוקר, מסעדות שיתוף ב facebook Facebook

קרא עוד »
מסעדות בכותל

מסעדות לאירועי כותל

הגענו לשבל האחרון, סגירת האירוע במסעדה, הרב שאלות, איזה מסעדה אתה ממליץ, יש לציין שאין לי המלצה על מסעדה פסציפי, כאו תוכלו לקבל את המסעדות

קרא עוד »
סיורים בכותל המערבי

סיורים בכותל המערבי

שלב הסיורים בכותל מגיע אחרי הכל, בסוף היום לפני המסעדות, צפו בסרטון הסבר.  להלן רשימת סיורים שתוכלו לבקר בהם אחרי בר מצווה בכותל.  מנהרות הכותל

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא: