איך מתקיים בר מצווה בכותל בימיי קורונה

כידוע לכולכם, הקורונה שינתה את חיינו כמעט בכל דבר אפשרי. גם תחום האירועים הושפע מאוד מהמצב. למרות זאת,

בר מצווה לא דוחים וגם אפשר לערוך אותה בכותל. איך מתקיים בר מצווה בכותל בימיי קורונה? הכול במאמר.

צפו בכל המסעדות באזור הכותל

שינוי בארוחת הבוקר

בימים שבשגרה, ארוחת הבוקר מוגשת לבאי האירוע בצורת בופה. לפי הנחיות משרד הבריאות, אסור להגיש בופה. הסיבה לכך היא שאסור שידיים של כמה אנשים יגעו באותו המגש ובאותם מאכלים.

לצורך כך, אנו מגישים את כל המאכלים במארזים אישיים. הפירות והירקות יחכו לכם במגשיות פלסטיק. את הכריכים אנו עוטפים בניילון, כל כריך בנפרד. את המאפים יגישו לכם מלצים שיעטו על עצמם כפפות ומסכה.

כל הצורה השונה של הבופה לא מורידה מהאוכל את הטריות, הטעם והאסטטיקה. אתם תוכלו ליהנות מארוחת בוקר  עשירה ומשביעה שתתן לכם אנרגיה להמשך היום.

שינוי במיקום העלייה לתורה.

את העלייה לתורה בכותל אנו עורכים בצורה שונה מהרגיל, כאשר ההנחיות בנושא משתנות מיום ליום. ברחבת הכותל הרגילה, מותר להכניס קבוצה של 25 גברים ו-25 נשים, קרי קבוצה של עד 50 איש.

כל רחבת הכותל מחולקת לחמישה מתחמים הסמוכים למחיצה המפרידה בין גברים לנשים. אנו עורכים לחגוג את טקס העלייה לתורה צמוד למחיצה, כך שגם הנשים יוכלו לראות אותה. ניתן לקיים עד 10 אירועים במקביל.

ניתן להזמין את האירוע בכל שעה עגולה החל מ-8:00 ועד ל-12:00 בצהריים. זה חשוב לדעת ולהבין כי צריך לשמור מקום מראש ברחבת הכותל.

בכותל המשותף, קרי מרכז דוידסון ועזרת ישראל, ניתן לקיים שני אירועים במקביל, כאשר באירוע אחד אפשר עד  50 איש ובאירוע השני אפשר עד 20 איש. גם העלייה לתורה במתחם המשותף צורכת הזמנת מקום מראש.

טקס הנחת תפילין בימי הקורונה
בר מצווה בימי קורונה

שינויי באופי הסיורים

אנו תמיד שמחים להציע לכם סיור לבר מצווה בכותל. לצערנו, כל האתרים שיש להם סיורים סגורים. לכן, אנו ממליצים לערוך סיור תצפיות, למשל בארמון הנשיא או על חומות העיר.

את הסיור אנו מתאימים למזג האוויר ולאוכלוסיה שמשתתפת באירוע, למשל פחות מדרגות לאוכלוסיה שהיא לא מטיבת לכת. הסיור מהווה ערך עליון ליום האירוע.

מומלץ מאוד לא לוותר עליו, גם בימיי הקורונה. כדאי לכם לשאול אותנו לגבי הסיור שאליו נלך, יכול להיות שיהיו שינויים וכן יפתחו אתרים מסוימים בתאריך של האירוע שלכם, כל העניין הוא מאוד דינמי.

הנחת תפילין בעליה לתורה

כליזמרים לתהלוכה בירושלים

כנסו לתהלוכת כליזמרים כמו קלרינט כינור ואקורדיאון

לפריטים לחץ כאן

כל השיניים בנקודות קצרות

טלפון שלנו

אנו בכינור דוד יודעים איך מתקיים בר מצווה בכותל. בר מצווה לא דוחים גם בימים לא רגילים. תבואו, תחגגו, תיהנו. נשמח שתתקשרו עלינו עוד היום.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן