מזכרת ייחודית וחדשנית בבלוק זכוכית אקרילי לבר מצווה

כחלק מהפינוקים שאנו מציעים ללקוחותינו, אנו מספקים פלטפורמה נוחה באתר לרכישת שירות של בלוק זכוכית אקרילי. על הבלוק ניתן לצלם מגוון רב של תמונות, גם של חתן בר המצווה, גם של המשפחה וגם של האורחים.

בלוק זכוכית עם תמונה,שעשוי מזכוכית אקרילית, הוא בלוק שלא נשבר, לא אבד עם הזמן מאיכות התמונה ויכול להיות קישוט לבית ולכול מקום שתרצו לשים אותו להרבה מאוד שנים. הגדלים שאנו מוכרים הם: 10-10, 10-15, 15-15, 13-18, 15-20 ו-20-25.

ניתן להזמין את הזכוכית בגודל אחיד או לשלב בין הגדלים השונים. האטרקציה של בלוקי זכוכית היא טרנד חזק מאוד שהמחיר הסמלי שצריך להוסיף יגרום לכם ליהנות ממנו. 

בלוק זכוכית אקרילית זה שדרוג גדול לעומת מגנטים ובלוקים מעץ, שעדיין אפשר להזמין שירות שלהם. זכוכית אקרילית עבה, כך שהיא לא נשברת, לא דוהה עם השנים, לא נאכלת ולא מתקלפת. זאת מזכרת שתהיה לכם ולאורחים שלכם שנים רבות מאוד, זה ברמה של כמה דורות. לא מדובר פה רק במזכרת, אלא בקישוט יפה לבית.

מה היתרונות של זכוכית אקרילית לבר מצווה

הדפסה על בלוק זכוכית

אלבום דיגיטלי לבר מצווה

מחפשים תוספת  לחבילת צילום ? צפו באלבום שניתן להזמין במחיר מבצע למבקרי האתר של כינור דוד

טבלת מחירים הדפסת תמונה על בלוק זכוכית

בלוק

בעובי 3 ס׳מ
89
  • גודל 10-10
  •  
פופולרי

בלוק

בעובי 3 ס׳מ
97
  • גודל 10-15
  •  

בלוק

בעובי 3 ס׳מ
105
  • גודל 15-15
  •  

חשוב לשלב בלוק זכוכית אקרילית עם צלם טוב

כמו כל דבר שקשור לצילום, גם בלוק זכוכית אקרילית לבר מצווה תלוי בצלם שידע לעשות את העבודה. אין שום טעם להזמין בלוק צילום עם צלמים שהם לא הכי טובים שיש.

צלם של כינור דוד ידע להוציא תמונה מושלמת על רקע מושלם. חשוב מאוד שתתאמו עם הצלם שצילום מסוים יהיה הצילום לבלוק, כך הצלם יצלם בדיוק את התמונה המושלמת. לעתים צילום של תמונה מושלמת לוקח זמן והרב תמונות אך זה שווה את המאמץ, תתאזרו בסבלנות בעניין זה.

אנו מספקים רק את הצלמים הכי טובים שיש כך שאם תזמינו צלמים דרכנו, תדעו שהמזכרות שלכם יצאו הכי טובות שיש.

בלוקי זכוכית לבר מצווה

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל ? צפו באטרקציות מותאמות עבורכם 💪

לא רק לבר מצווה

למה שרק חתן בר מצווה ייהנה מבלוק זכוכית אקרילי לבר מצווה, מה אם כלת בת מצווה? גם לה מגיע מזכרת מושלמת מהאירוע, מזכרת שנשמח להעניק לה.

ניתן לעשות את מזכרת בלוק האקרילי גם על רקע הכותל, בעזרת נשים או במתחמים המשותפים לגברים ונשים, וגם בתמונה נבחרת מהבוק שלפני האירוע. יהיה לכם כיף גדול לחזור כל יום הביתה ולראות את הנסיכה שלכם לבושה בבגדים מהודרים ביום הכי שמח בחייה. כמובן שניתן לעשות בלוק אקרילי גם לחתונות, חלאקה, בריתות וכל אירוע שיש.

אנו בכינור דוד שמחים להיות תמיד בחזית החידושים הטכנולוגיים ולהעניק לכם שירות של בלוק זכוכית אקרילי לבר מצווה.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא: