היכנסו לראות שידור חי וישיר דרך מצלמות הכותל את העלייה לתורה של יקירכם

כחלק משיפור המתמיד שאנו עורכים בשירות הלקוחות. השגנו גישה למצלמות הכותל  כך שכל לקוחותינו יוכלו ליהנות מהן. המצלמות מאפשרות צפייה בבר מצווה בכותל למי שלא הייתה לא אפשרות להגיע לאירוע.

שידור חי של רחבת הכותל ( נלקח מערוץ היוטיוב של כותל המערבי)

מה זה מצלמות הכותל?

מצלמות הכותל מאפשרות צפייה בכותל בשידור חיי במשך כל יום כל היום. המצלמות מאפשרות גם צפייה וגם שמיעה של כל המתרחש בכותל. אנו השגנו גישה לשלוש מצלמות שזווית הצילום שלהן מאפשרת צפייה מיטבית בבר מצווה שנערכת בכותל.

מצלמה של כותל המערבי הראשונה היא מצלמה המשקיפה על רחבת הכותל באופן כללי

מצלמות הכותל ישיר

שידור ישיר מבית כנסת קשת וילסון ( נלקח ממצלמות של כותל המערבי)

המצלמה מאפשרת מבט על כל רחבת הכותל, עזרת גברים, עזרת נשים והאזור המשותף מחוץ לרחבת התפילה. יש לכם אפשרות לגרום לקרובים שלכם שמחה להגיד להם שלום דרך המצלמה בזמן שאתם עורכים תמונות משותפות  של כל המשפחה.

מצלמה שנייה מתמקדת ברחבת התפילה. המצלמה מצלמת את רחבת התפילה עצמה. אנו מקפידים לשמור לכם מקום ליד המחיצה שמפרידה בין הגברים והנשים, ששם אנו עורכים את העלייה לתורה. בעזרת מצלמה זו תוכלו ליהנות מלראות ולשמוע את חתן הבר המצווה מסלסל  יפה את פסוקי ההפטרה עליהם התאמן הרבה זמן.

המצלמה השלישית ממוקמת בתוך מתחם קשת וילסון, שזה חלקו המקורה שבנו בכותל. לתוך הרחבה של קשת וילסון נכנסים  רק הגברים ושם אנו עורכים את העלייה לתורה בחלק מהאירועים.

מצלמות הכותל ירושלים
צילום כינור דוד

כל המסעדות 👈 כל התפריטים כולל מחירי מנות 🤔😱

אספנו במקום אחד את כמעט כל מסעדות הירושלמיות ליד הכותל, כולל כמה עולה עולה מנה? קריטריונים של מקומות ותמונות של כל מסעדה בנפרד, נשאר רק ללחוץ ״קבלו מייד״

למי מיועדות המצלמות 🎥

מצלמות הכותל בזמן אמת מיועדות למי שאין לו אפשרות  להגיע לבר מצווה ועדיין רוצה ליהנות מהאירוע. מה שמאוד טוב במצלמות הוא שהן משדרות הכול בשידור חיי. זאת אומרת שאתם חווים בזמן אמת את חווית האירוע, ולא בהקלטה שלעתים היא גם ערוכה.

ניתן לראות המצלמות גם און ליין. זה אומר שמי שנמצא בחו"ל בזמן האירוע יכול גם לצפות בו. זה ממש מרגש ומדהים שהמשפחה שחיה רחוק מישראל יכולה לחוות אתכם את עלייה לתורה של הבן היקר שלכם, כאילו הם נמצאים בכותל בעצמם.

בזכות המצלמות תוכלו לערוך  בר מצווה בזמן הכי נכון מבחינה הלכתית, ולא תהיו חייבים לחכות לכל המשפחה שתבוא מרחוק כדי לחוות את שמחת האירוע. נכון, זו לא אותה החוויה כמו להיות שם, אך זה הכי קרוב שניתן וזה בהחלט מהנה ומרגש.

🔯 רוצים להתעניין עוד במצלמות, לשאול שאלה או לקבוע פגישה, תתקשרו עכשיו ונשמח לענות לכם.

טלפון לפרטים נוספים
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

אטרקציות לבר המצווה בכותל

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" layout="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="0px" margin_bottom="0px"

קרא עוד »