תפילין בהמה דקה, תפילין איכותיות במחיר משתלם

✅ תגיות: חבילת בר מצווה בירושלים, בר מצווה בבית כנסת,

תפילין בהמה דקה הם תפילין שתפקידם לאפשר לכם לערוך הנחת תפילין כל יום בכל מקום. למשל, בצבא, בטיולים, כאשר מתארחים אצל אחרים ועוד. תפילין שעשויים מבהמה דקה נחשבים מצד אחד לפחות איכותיים מתפילין שעשויים מבהמה גסה אך הם בהחלט מספיקים בשביל שמצוות הנחת התפילין תתבצע במלואה, כפי שנהוג לערוך. 

כמו כל דבר, גם לתפילין יש איכויות שונות. אנחנו רתמנו את האהבה שלנו ללקוחותינו, ידע רב שנים והתחייבות לסחורה הכי טובה, ויצרנו חנות שבה תוכלו לרכוש כל מה שצריכים בשביל לערוך את מצוות הנחת התפילין גם בבר מצווה וגם בהמשך החיים. אנו מציעים לכם סט תפילין מבהמה דקה שכולל את הפריטים הבאים:

תפילין לבר מצווה

בהמה דקה
1300
  •  
פופולרי
תפילין לבר מצווה

אלה המוצרים שתקבלו מאיתנו בסט, כל מוצר באיכות הכי טובה בשוק

סט תפילין לבר מצווה

תפילין בהמה דקה

רצועות התפילין העליונות עשויות מעור משובח. הפרשיות נכתבות ע"י סופר סת"ם מוסמך, מקצועי וירא שמיים שעושה את עבודתו בשביל אהבת השם ורצון שרבים יערכו את מצוות הנחת תפילין. האיות נבדק גם ע"י מחשב וגם ע"י איש מקצוע מוסמך. תקבלו גם תעודה שמראה את בדיקת המחשב וגם תעודה שמראה את בדיקת איש המקצוע. בנוסף לכל, תקבלו צילום של הפרשיות שכתובות בתפילין.

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל?

הסעות, ארוחת בוקר, מתופפים וכליזמרים, עליה לתורה, הנחת תפילין, צלמים, סיורים בכותל, מסעדות טובה לסעודת מצווה. 

רצועות לתפילין

רצועות לתפילין

העליונות עשויות מעור משובח. הפרשיות נכתבות ע"י סופר סת"ם מוסמך, מקצועי וירא שמיים שעושה את עבודתו בשביל אהבת השם ורצון שרבים יערכו את מצוות הנחת תפילין. האיות נבדק גם ע"י מחשב וגם ע"י איש מקצוע מוסמך. תקבלו גם תעודה שמראה את בדיקת המחשב וגם תעודה שמראה את בדיקת איש המקצוע. בנוסף לכל, תקבלו צילום של הפרשיות שכתובות בתפילין.

טלית

טלית עשויה מצמר א.א שזה 100 אחוז צמר משובח. הטלית מגיעה עם כיסוי משובח ועמיד בפני פגעים ובו רקומה שמו ושם משפחתו של רוכש הסט.

צפו בהרכב של כליזמרים לבר מצווה

ניתן לבחור נגנים לחגיגת בר מצווה, מתופפים, שופרות, נגני VIP

לפריטים לחץ כאן

בר מצווה

סידור

סידור מהודר שהכריכה שלו קשיחה ועמידה בפני פגעים רבים לאורך זמן רב. הסידור יאפשר לכם ליהנות מעבודת השם לא רק בבר מצווה אלא לאורך שנים רבות.

תפילין לבר מצווה

בהמה דקה
1300
  •  
פופולרי
אטרקציות לאירועים

כיפה

כיפה מהודרת שעליה רקום שמו של חתן בר המצווה. אפשר לרכוש מספר רב של כיפות ולחלק אותם באירוע של בר המצווה. זה שי מצוין לאורחים.

כל הסט מגיע באריזה מהודרת וחזקה במיוחד שתוכל ללכת אתכם לכל מקום ותוכל לאפשר לכם להשתמש בסט עוד הרבה שנים.

לא חייבים לקחת משכנתא בשביל לרכוש את המוצרים שלנו

חשוב לנו ציין, הסטים שלנו טובים לכל אחד, גם למי שערך בר מצווה לפני הרבה שנים ורוצה לשדרג את תשמישי הקדושה שלו ורוצה שיהיה לו סט תפילין נייד באיכות גבוהה, אותו הוא יוכל לקחת לכל מקום.

המוצרים שלנו הם באיכות הכי גבוהה שיש, אך זה לא בתוספת מחיר. אנו מציעים לכם סט  תפילין בהמה דקה  במחיר משתלם מאוד של 1199 ש"ח. זהו סכום שתשלמו פעם אחת בשביל סט שיהיה אתכם שנים רבות מאוד. אולי בשוק יש סטים יותר זולים אך הם יחזיקו מעט זמן והכשרות שלהם היא בספק.

אצלנו יש את המחויבות לאיכות ויראת שמיים, בנוסף למחיר משתלם ואספקת מוצרים שלא תצטרכו לרכוש אותם פעם נוספת עוד הרבה שנים. 100 אחוז איכות ב-100 אחוז מחיר משתלם.  

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

תמונה הפרחת בלונים בכותל
הפרחת בלונים בכותל

להפריח משאלות לשמיים בלונים הם פעילות משמחת בכל אירוע ובמיוחד כאשר מדובר בבר מצווה בכותל. מחפשים שירות הפרחת בלונים בכותל?

קרא עוד »
תמונה של המלצה לב רמצווה בכותל
רות עובדיה

תגובה של כינור דוד אנחנו רוצים להודות לרות עובדיה, למשפחתה ולכל אורחיה על שנתנו לנו את הזכות לארגן להם בר

קרא עוד »

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן