סט לחלאקה לכבוד הנסיך היקר שלך

הנסיך שלכם הגיע לגיל 3, שיהיה לכם במזל טוב. זה הזמן שבו שמחים ונהנים לערוך את טקס החלאקה. בטקס הזה הילד מקבל את התספורת הראשונה שלו ומתחיל להכיר את הא-ב העברי, כדי שיוכל להתחיל ללמוד תורה בהקדם.

אחד הדברים היפים להעניק לנסיך שלך זה סט לחלאקה שגם יזכיר לו את היום המרגש וגם יוכל לעזור לו  כאשר הוא מתחיל לעשות מצוות. בשביל לחסוך מכם את ההליכות הרבות בין מספר חנויות, ארזנו לכבודך את כל המתנות בערכת חלאקה לילד שבה יש את כל מה שהילד צריך בשביל טקס החלאקה וחיים מלאי מצוות אחרי הטקס. 

ערכת חלאקה

הסט החלאקה כולל את הפריטים הבאים

כמו תמיד, אנו משלבים איכות גבוהה במחיר משתלם

בטח מסקרן אתכם  כמה עולה התענוג של סט חלאקה לילד? התשובה היא 250 ש"ח ו3 ₪ לאית לריקמה. זה מחיר מאוד משתלם. אתם בטח חושבים שחסכנו משהו באיכות הסט או שיהיה בעיות של משלוח או כל דבר שלעתים קורה שמנסים לחסוך במחיר.

אנו מבטיחים לכם שהצלחנו לעשות לכם מחיר מעולה ללא שום חסכון באיכות וללא שום בעיות המשלוח. איך עשינו את זה? מאוד פשוט. גייסנו את כל המרץ שלנו, הניסיון, את הקשרים, את האהבה שיש לנו בלב לדת היהודית ולעם ישראל.

עם כל אלה הבאנו לכם  סט לחלאקה מגניב ומושלם במחיר הכי משתלם שיש בשוק. תזמינו כבר עכשיו את הסט מהחנות המושקעת  מאוד שלנו ותקבלו אותו במהירות שיא. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

חגיגת בר מצווה במקום שאי הפרדה בין גברים ונשים
בר מצווה בכותל הדרומי

צפו בסרטון הסבר על בר מצווה בכותל הדרומי אם אתם רוצים חוויה רוחנית של בר מצווה בכותל, אבל לא רוצים את ההמולה של הכותל, בר מצווה בכותל הדרומי הוא הדבר הכי טוב בשבילכם מה זה הכותל הדרומי? הכותל הדרומי כשמו כן

קרא עוד »
דילוג לתוכן