סט לחלאקה לכבוד הנסיך היקר שלך

הנסיך שלכם הגיע לגיל 3, שיהיה לכם במזל טוב. זה הזמן שבו שמחים ונהנים לערוך את טקס החלאקה. בטקס הזה הילד מקבל את התספורת הראשונה שלו ומתחיל להכיר את הא-ב העברי, כדי שיוכל להתחיל ללמוד תורה בהקדם.

אחד הדברים היפים להעניק לנסיך שלך זה סט לחלאקה שגם יזכיר לו את היום המרגש וגם יוכל לעזור לו  כאשר הוא מתחיל לעשות מצוות. בשביל לחסוך מכם את ההליכות הרבות בין מספר חנויות, ארזנו לכבודך את כל המתנות בערכת חלאקה לילד שבה יש את כל מה שהילד צריך בשביל טקס החלאקה וחיים מלאי מצוות אחרי הטקס. 

ערכת חלאקה

הסט החלאקה כולל את הפריטים הבאים

כמו תמיד, אנו משלבים איכות גבוהה במחיר משתלם

בטח מסקרן אתכם  כמה עולה התענוג של סט חלאקה לילד? התשובה היא 250 ש"ח ו3 ₪ לאית לריקמה. זה מחיר מאוד משתלם. אתם בטח חושבים שחסכנו משהו באיכות הסט או שיהיה בעיות של משלוח או כל דבר שלעתים קורה שמנסים לחסוך במחיר.

אנו מבטיחים לכם שהצלחנו לעשות לכם מחיר מעולה ללא שום חסכון באיכות וללא שום בעיות המשלוח. איך עשינו את זה? מאוד פשוט. גייסנו את כל המרץ שלנו, הניסיון, את הקשרים, את האהבה שיש לנו בלב לדת היהודית ולעם ישראל.

עם כל אלה הבאנו לכם  סט לחלאקה מגניב ומושלם במחיר הכי משתלם שיש בשוק. תזמינו כבר עכשיו את הסט מהחנות המושקעת  מאוד שלנו ותקבלו אותו במהירות שיא. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

בר מצווה בכותל תמונות
משפחת בר לב

למשפחת בר לב היקרים אנחנו שמחים להציג את התמונות מאירוע של בר מצווה בכותל של משפחת בר לב. כמו כן רצינו להודות

קרא עוד »

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן