רעיונות לטקס חלאקה מושלם

אנו מציעים לכם רעיונות לטקס חלאקה שהם הכי טובים שיש. חלאקה זה מנהג עתיק שבו גוזרים את שיערות הילד כאשר מגיע גיל שלוש.

אפשר לעשות חגיגה צנועה יחסית, או מסיבה גדולה מאוד. מי שרוצה חגיגה צנועה יחסית, יש אפשרות לערוך את הטקס בבית או בבית כנסת.

יש גם אנשים שמצטרפים לחגיגה הגדולה בל"ג בעומר בקברו של רבי שמעון בר יוחאי. אנו מציעים לכם חגיגה שהפכה לטרנד גדול בשנים האחרונות. חלאקה בכותל המערבי.   

מה היתרונות של חלאקה בכותל

חלאקה בירושלים

מה אנחנו מציעים לכם באירוע

אנו מציעים לכם מבחר רעיונות מקוריים למסיבת חלאקה. נתחיל עם תהלוכת גנים שתנגן לכם בכניסה לכותל ותרקיד אתכם במעגלי ריקודים. לריקודים אפשר להזמין בובות חסיד שתקפץ ותרקוד אתכם. זאת אחלה של אטרקציה לילדים.

אם אתם רוצים לעשות משהו רוחני מאוד שמקרב אתכם לקב"ה ופותח את השמיים למשאלות. מומלץ מאוד לערוך הפרחת בלונים בכותל. זאת אטרקציה נהדרת למשפחה ולאורחים. הפייטן שלנו עורך את טקס החלאקה בצורה מהנה ומעניינת.

הפייטן לא רק מספר את שיערות הילד ומברך, אלא גם מספר על משמעות החלאקה בצורה מעניינת מאוד.

צילום בוק לחלאקה

למה לערוך חלאקה עם אנשי מקצוע

כמו כל אירוע, צריך לארגן הרבה דברים בחלאקה. החל מצלמים, דרך הסעות, רב שייעשה תספורת ראשונה לילד  ועוד. כל דבר שצריך לארגן זה כאב ראש שיכול להסתבך ולעשות בעיות.

תחסכו לכם את כל הצרות, תתנו למישהו אחר לעשות לכם את ארגון האירוע. גם מבחינה כספית, יש לנו את היכולת להזמין את הספקים הכי איכותיים במחירים משתלמים מאוד. המחירים הזולים שנותנים לנו הספקים מועברים ללקוח, כך שהלקוח בסופו של דבר חוסך כסף.  אנחנו נארגן לכם את האירוע מ-א עד ת. החל מהסעות, דרך הטקס עצמו, סעודה וכל הלוגיסטיקה שמסביב. לכם יישאר רק ליהנות.

אנחנו בכינור דוד שמחים לממש לכם את הרעיונות לטקס חלאקה מהנה ומשמח אותו תוכלו להראות לילד עוד הרבה שנים.

חלאקה גזירת שערות בכותל המערבי

חלאקה בכותל

נדמה כי הילד רק נולד וכבר הוא עומד לחגוג את יום ההולדת שלוש. ליום הולדת הזה ישנה משמעות מיוחדת ביהדות כי זהו המועד שבו גוזרים

קרא עוד »
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
צילום בר מצווה בכותל

צלם לבר מצווה בכותל

אחד הדברים החשובים שמומלץ לעשות בעלייה לתורה בכותל, הוא לצלם את האירוע. כמובן שאתם חושבים מה ? אני פראייר? למה להזמין צלמים – יש לי

קרא עוד »
מסעדה בירושלים

בלו הול מסעדה ליד הכותל

מסעדת בוטיק ליד הכותל מה עושים כשמבקרים בכותל וחשים צורך או רצון לאכל לפני הביקור או אחריו? בוחרים בפתרון הפשוט והקל שהוא גם המתבקש והמועדף:

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

WhatsApp לשאול שאלה
דילוג לתוכן