סט תפילין בהמה גסה, איכות מיוחדת שנשארת תמיד

אם אתם רוצים לרכוש סט תפילין שהוא מהסוג שתביאו לבית הכנסת, שיהיה אתכם בבית לאורך שנים רבות, שתוכלו להוריש אותו לילדים ולעולם לא לראות אותו נפגם בצורה כלשהי, סט תפילין בהמה גסה זה הסט בשבילכם.

אנחנו גאים להציג בפניכם חנות מוצרים איכותיים שבה גייסנו את כל מרצנו והניסיון שיש לנו שנים רבות בתעשיית הקדושה והבאנו לכם מוצרים קדושים במחיר משתלם. אנו מאוד אוהבים לפנק את הלקוחות שעורכים איתנו בר מצווה ואנו מציעים לחתן בר המצווה, וכל משפחתו סט תפילין משובח במיוחד.

מי שקונה את סט התפילין הזה, כוונת השמיים שלו במצווה גדולה מאוד בגלל ההשקעה הגדולה והמיוחדת שנעשתה על מנת להכין את התפילין האלה. 

איזה מוצרים לכל החיים תקבלו מאיתנו בסט

כיפה לבר מצווה
כיפות
סט חלאקה
חלאקה

תפילין

בהמה גסה
1899
  •  
  •  
פופולרי

איכות לא חייבת להיות רק למי שיש לו הרבה כסף

אנו מקפידים שמחיר תפילין בהמה גסה לא יהיה גבוה מדי כך שכל אחד יוכל להרשות לעצמו. המחיר של סט תפילין בהמה גסה הוא תמיד יותר יקר מתפילין מבהמה דקה. דרכינו עלות הסט רק 1899 שקל, מחיר הכי זול בארץ בלי לפגוע בכשרות המוצר. 

יחד עם זאת, ניתן לרכוש את הסט פעם אחת לכל החיים. מה שבסופו של דבר מוריד את עלות תפילין מהודרות בהמה גסה.המחיר הגבוה שהשקעתם גם מראה כמה אתם מוכנים להשקיע בקיום מצוות הנחת תפילין, מה שמחזק את כוונת המצווה ואת יראת השם שלכם. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בר מצווה בירושלים

ברכת ההורים בכותל

איך ההורים צריכים לברך את חתן הבר מצווה בכותל לא סוד שההורים באים לא מוכנים, ולא יודעים איך לברך את החתן הבר מצווה בסוף טקס

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

חינה לבר מצווה
חינה לבר מצווה

מה אפשר להוסיך לארוחת הצהוריים באולם או מסעדה ? נכון שבאתם לכותל, חוויתם את החוויה היהודית, השורשית. אבל אנחנו רוצים

קרא עוד »
WhatsApp דברו איתנו ב WhatsApp