יוסי גיספן פייטן לבר מצווה מיוחדת בכותל

אנחנו ממליצים לכם בחום ובאהבה שיוסי גיספן פייטן לבר מצווה יהיה הפייטן באירוע שלכם. יוסי הוא פייטן רב פעלים בעל ותק של יותר מ-10 שנים בהנחיית אירועי בר מצווה בכלל ואירועי בר מצווה בכותל הפרט. ההתמחות שלו היא בנוסח התימני והנחיית האירוע בסגנון התימני.

חגיגת בר מצווה מותאמת אישית בכותל עם יוסי הפייטן: קבלו את החוויה האיכותית והמרגשת שאתם מחפשים!"

כפייטן וחזן תימני לבר מצווה הוא מכיר את כל מנהגי הטקס, החל מהקריאה המורכבת בהפטרה, דרך הזמירות היפות והובלת תהלוכת הנגנים בסגנון תימני. בנוסף לנוסח התימני, הוא גם מאוד בקיא בנוסח הירושלמי.

כפייטן לעליה בתורה, יש לו יכולת מיוחדת להתאים את עצמו למשפחה בצורה שתשדרג מאוד את האירוע. 

תמונות של יוסי באירועי בר מצווה

חזן לאירועים בכותל

סרטון וידאו שיוסי גיספן מנהל את הבר מצווה

אנחנו בכינור דוד שמחים להעניק לכם מגוון גדול של פייטנים כך שלכל הלקוח  יהיה פייטן מיוחד לאירוע שלו.

 הפייטן לבר מצווה יוסי גיספן ישדרג לכם את האירוע, במיוחד לאחינו התימנים. צרו קשר איתנו כבר עכשיו ותיראו שהפייטן הוא חלק מאירוע מדהים ומרגש שבו ילדכם יהפוך למלך ליום. 

אז באמת כמה עולה פייטן לבר מצווה ?

כמו שאתם רואים לפי טבלת מחירים, אפשר להזמין פייטנים במחיר סביר ביותר של 800 שקל לאירוע שזה לפי ניסיון שלנו מספיק טוב. מי שרוצה פייטן ברמה יותר גבוהה ניתן לשדרג לפייטן מתקדם שעולה 1200 שקל, פייטני VIP לפי דעתי אין צורך להזמין כי עלות שלהם יקרה ואין צורך מדהו מיוחד של שירה שפייטן רגיל יודע לעשות. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן