הנחת תפילין בכותל בר מצווה הרגע הכי מרגש באירוע

הנחת תפילין בכותל בר מצווה זה הרגע הכי מרגש בכל האירוע של בר המצווה. זה הרגע שבו הילד היהודי נהיה גבר ומתחיל להיות מחויב במצוות התורה. הנחת התפילין היא חלק מהעלייה לתורה והיא מגיעה ביחד עם ההתעטפות בטלית וקריאת ההפטרה. הזמנתם אירוע של בר מצווה בכותל ואתם לא יודעים איפה אפשר להשיג תפילין, טלית, כיפה וכל מה שצריך בשביל הטקס? 

אל דאגה, בשביל זה אנחנו פה. במיוחד למי שעורך הנחת תפילין בכותל לבר מצווה יצרנו אתר שיש בו כל מה שצריך בשביל העלייה ולתורה וקיום מצוות רבות אחרות בהמשך חיי הנער. אנחנו רוצים להגיד לכם שלא רק הילד יכול ליהנות מהמוצרים האיכותיים שלנו. גם האב, הדוד, הסב או כל אחד ואחת שרוצים לקנות מתנה יפה ומעוניינים ליהנות מהשירות שלנו, אנו נשמח לתת להם אותו מכל הלב. 

ארוחת בוקר ליום בר מצווה בכותל

אלה המוצרים האיכותיים מאוד אנו מציעים לכם

טלית – כאשר עורכים הנחת תפילין בכותל בר מצווה, עושים את זה עטופים בטלית. גם בטליתות יש לנו בחירה בין שני סוגים של טלית. טלית מבד אקרילי, טלית שמותאמת לכתפי הילד כך שלא טיפול במהלך האירוע. הטלית בהחלט באיכות גבוהה ומחירה נמוך יחסית. טלית מצמר רחלים היא באיכות גבוהה יותר והיא גם מותאמת לכתפי הנער והיא גם מחוספסת, כך שאין סכנת נפילה בזמן האירוע. כל טלית שתזמינו מגיעה עם מארז שנועד לשמור עליה, כאשר ניתן לרקום את שם הנער על המארז וכך תמיד ידע שזאת הטלית שלו.

תפילין – אנו מציעים לכם שני סוגים של תפילין לטקס הנחת תפילין בכותל. תפילין מבהמה דקה ותפילין מבהמה גסה. התפילין מבהמה דקה נחשבים לפחות איכותיים והמחיר שלהם הוא נמוך יחסית. יחד עם זאת, אנחנו לא מוכרים שום דבר שהוא לא באיכות גבוהה כך שבהחלט תוכלו להיות רגועים שאתם עושים את מצוות הנחת התפילין בצורה תקינה וביראת שמיים מלאה. תפילין מבהמה גסה הם תפילין באיכות הכי גבוהה שיש, וכך המחיר שלהם גבוה יחסית. אלה תפילין שיכולים להחזיק לכם לכל החיים והכוונה בעשיית מצוות הנחת תפילין היא גבוהה יותר איתם בגלל ההשקעה הגדולה שבהכנתם.

את כל הפריטים אפשר לרכוש כל פריט בנפרד או כסט תפילין שלם. הסט מגיע עם מארז שהוא גם נראה מאוד יפה והוא גם עמיד בפני פגעים רבים. אנחנו מספקים את הסחורה מהר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתערכו הנחת תפילין בכותל המערבי עם המוצרים האיכותיים שלנו.

כאשר תערכו הנחת תפילין בכותל בר מצווה עם המוצרים שלנו אתם תחושו שהאיכות היא גבוהה מאוד ושאין לכם שום חשש שהמצווה נעשתה שלא כדין. תזמינו כבר היום סט תפילין מהאתר שלנו ותיהנו מקיום מצוות איתו לשנים רבות.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
מסעדה בירושלים

בלו הול מסעדה ליד הכותל

מסעדת בוטיק ליד הכותל מה עושים כשמבקרים בכותל וחשים צורך או רצון לאכל לפני הביקור או אחריו? בוחרים בפתרון הפשוט והקל שהוא גם המתבקש והמועדף:

קרא עוד »
צילום בר מצווה בכותל

צלם לבר מצווה בכותל

אחד הדברים החשובים שמומלץ לעשות בעלייה לתורה בכותל, הוא לצלם את האירוע. כמובן שאתם חושבים מה ? אני פראייר? למה להזמין צלמים – יש לי

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

טיול בעיר הקודש קבר דוד
סיור בקבר דוד

הסיור שיהפוך את בר מצווה בכותל לחגיגה בלתי נשכחת. קבר דוד נחשב בזמן האחרון לאתר התיירותי ביותר הרבה מאוד תיירים

קרא עוד »
WhatsApp לשאול שאלה