תהלוכת בר מצווה בכותל

חגיגת בר מצווה כמו כל אירוע יכולה להיות אירוע רגיל לכל האירועים, נעדר כל חידוש וטעם מיוחד ופיקנטי אך עם לא הרבה השקעה של זמן וכסף תוכלו להפוך את האירוע הכול כך מרגש והבלתי לאירוע בלתי נשכח באמת.

הפקת אירועים בכלל וטקסי בר מצווה בפרט דורשת ניסיון, ידע וגישה שאין לכל הורים ובייחוד לאלו שזה בנם הבכור ואין להם עדיין כל ניסיון בהפקת אירוע משפחתי בהיקף שכזה.

 

כדי להוריד מעליכם את העול ולהפיק לכם אירוע מיוחד כזה שלא ישכח במהרה מלבכם, הוקמה חברת כינור דוד לפני כ-12 שנים. בשנות הפעילות הללו צברנו ניסיון רב בתכנון מדויק, ארגון וביצוע של חגיגות בר מצווה על הצד הטוב ביותר. מעל 200 לקוחות כבר חגגו עמנו חגיגת בר מצווה בכותל המערבי ויצאו נרגשים ונפעמים מהאירוע.

בר בוקר בכותל
בר בוקר בכותל

תהלוכה מרגשת עד הדמעות

רב מזמר לבר מצווה

מומלץ לשלב פייטן לתהלוכת מתופפים

רב מזמר מוביל בשירה ופיוטים בתהלוכת נגנים, שירת שמע ישראל וברכת כהנים, תוספת יפה ומאוד מרגשת. 

לפריטים לחץ כאן

מהי תהלוכת בר מצווה בכותל ?

תהלוכת בר מצווה היא למעשה חלק מהאירוע אותו אנו מפיקים בכותל המערבי. התהלוכה מתחילה מחוץ לרחבת הכותל, שם מתכנסים כל האורחים בשמחה, בני המשפחה וחתן בר המצווה כמובן.

מעל לחתן פרוסה חופה לבנה שבני המשפחה הקרובים מחזיקים אותה בידיהם, תהלוכת הנגנים כוללת נגן קלרינט, תוף , גיטריסט שמלווים את האירוע בשילוב של תקיעות שופר תימני שמפלחות את חלל האוויר.

בשלב מסוים עוצרים ברחבת ריקודים ורוקדים במעגלים ומשמחים את חתן בר המצווה.

לאחר מכן עושים עצירה לברכה עם תמונה משותפת של כל האורחים ובני המשפחה, ברקע מתנגן ניגון של ברכת כוהנים : "יברכך ה' וישמרך…" . ההתרגשות בחלק זה של האירוע היא עצומה!

אטרקציות לבר מצווה

איזה הרכבים יש לנו לתהלוכת שירים בכותל

נגנים בכותל
טקס ברכת כהנים

ומה עוד יש בתהלוכה ?

בהמשך עוברים לסגנון מזרחי – שירים אהובים ומוכרים כמו שבחי ירושלים, הלילה הלילה שמחה גדולה הלילה ושירים ישראליים. בהגיע התהלוכה לבידוק הביטחוני לפני הכניסה לרחבת הכותל מקיימים טקס הפרחת בלונים.

כל אחד ממשתפי הטקס מחזיק בידו בלון ועושים ספירה לאחור, החל מהמספר 14- כמספר שנותיו של החתן ועוד שנה ובסיום הספירה מפריחים את המוני הבלונים לחלל האוויר תוך השמעת השיר "עוף גוזל", לסמל את היום כיום שבו הילד הופך מילד לנער בוגר.

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל ? צפו באטרקציות מותאמות עבורכם 💪

ידיים של מתופף
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן