בר מצווה בישראל לחגוג בר מצווה רק ואף בכותל המערבי אין מקום אחר
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בר מצווה בישראל

בר מצווה הוא האירוע החשוב ביותר בחייו של כל ילד יהודי וגם בקרב יהודי תפוצות. רבים בוחרים לחגוג בר מצווה בישראל, כי שום חגיגה בחו"ל, מפוארת ככל שלא תהיה, לא תשתווה לאירוע של בר מצווה בכותל המערבי.

כינור דוד היא חברה אשר מפיקה אירועי בר מצווה בירושלים עבור משפחות ישראליות ושמחה גם ללוות עשרות משפחות יהודיות מחו"ל שמגיעות לכאן כדי לחגוג בארץ הקודש את אירוע העלייה לתורה. אז מדוע כדאי לכם לחגוג בר מצווה דווקא עם כינור דוד.

צפו בסרט בר מצווה בישראל של כינור דוד

למה לחגוג בר מצווה עם כינור דוד

כי כינור דוד יאפשרו לכם לחגוג במיקום הכי נכון

אין מיקום נכון יותר לקיום בר מצווה בישראל מאשר הכותל. בלב ליבה של העיר העתיקה, לצד השריד המקודש של הבית השני, החגיגה תקבל פן מרגש עוד יותר. כינור דוד ישמחו לארגן עבורכם את כל הנדרש כדי שהאירוע יהיה מרשים, מרגש ומשמח מרגע תחילתו ועד סיומו המבורך.

כי בכינור דוד מתחייבות למחיר הזול ביותר בישראל

מדוע תושבי חוץ המגיעים לישראל בוחרים בכינור דוד לארגון בר מצווה בכותל? מכיוון שאנחנו מתחייבים למחירים הכי נמוכים בישראל וכשמדובר על הפקה משפחתית שמצריכה מכל בני המשפחה להגיע לישראל, למחיר יש חשיבות רבה. גם עבור המשפחות שמתגוררות בישראל אנו מציעים את המחיר האטרקטיבי ביותר. אנחנו מבינים שהיום הזה חשוב לכם ואנחנו רוצים לא להקשות, אלא להקל עליכם עד כמה שאפשר.

כי כינור דויד מבטיחים לכם אירוע שמח שלא ישכח לעולם

כל משפחה הפונה אלינו מקבלת הדרכה מלאה לגבי מה עליה לארגן לקראת האירוע ובמקביל מוסבר לה איזה חלק אנחנו לוקחים על עצמנו בארגון בר מצווה בכותל.

צפו בשלבי הפקה בר מצווה בכותל

  • משפחה תבחר את הרב שיכין את העולה לתורה ותזמין את האורחים, תבחר את היום ותמסור לנו מה חשוב לה שיהיה באירוע.
  • כינור דוד יתכננו את הליווי המוזיקאלי, יזמינו את הצלמים, יביאו את הנגנים המקצועיים ביותר, יארגנו את התהלוכה, יכינו את הבלונים בשביל ההפרחה לאחר סיום האירוע וגם ימליצו לכם על קייטרינג להזמנת כיבוד לאורחים.
  • כינור דוד ידאגו להגיע לפניכם ביום האירוע ולוודא שיש למשפחה גישה ומקום לערוך בו את הטקס. ההופעה של הנגנים תהיה מקצועית ואוטנטית וכולם יתייצבו עם מצב רוח מרומם כדי לשמח את האורחים שלכם.
תמונה בר מצווה בישראל
תמונה של חתן הבר מצווה מול הכותל
  • למשפחה יישאר רק להגיע בלבוש חגיגי המתאים לחגיגת בר מצווה בירושלים וצוות ההפקה יפגוש את החוגגים וילווה אותם מתחילת האירוע ועד סיומו המשמח.
  • ניתן להזמין בנוסף ארוחת בוקר ישראלי בעיר העתיקה לפני עלייה לתורה
  • ניתן להזמין מסעדה כשרה במרחש של 5 דקות הליכה מהכותל

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

הנחת תפילין בר מצווה בכותל
בר מצווה לדניאל

אנחנו מזמינים אותכם להיכנס לתמונות מבר מצווה של דניאל ולהרגיש את האווירה הקסומה של הכותל, אירוע מנחה  רב חגי בן חיים

קרא עוד »
Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp