הפקת בר מצווה בבית כנסת, לקבל תמורה מלאה

מכירים את זה שאתם הולכים למסעדה. המסעדה נחמדה, המחירים הוגנים, אפילו זולים והשירות של המלצרים אחלה. אבל, האוכל פשוט לא טעים ואתם מתבאסים מכל ביס.

במסעדה זה באסה, אבל תמיד אפשר ללכת למסעדה אחרת ביום אחר. בבר מצווה, אי אפשר לתקן, זה אירוע חד פעמי בחיי ילדכם.

לכן חשוב שבהפקת בר מצווה בבית כנסת תביאו חברה מקצועית שתבטיח שתקבלו אירוע מדהים שלא תתאכזבו ממנו. אירוע שהוא מושלם זה מהפרט גדול עד הפרט הקטן. כל דבר באירוע חייב לעבוד בהרמוניה מדויקת שתייצר אירוע מושלם.

פייטן עקיבא גיגי

צפו בהרכב כליזמרים לבית כנסת

כנסו לתהלוכת כליזמרים בכלי נגינה משודרגים כמו קלרינט כינור ואקורדיאון

לפריטים לחץ כאן

קודם כל, כמה יעלה לכם פחות או יותר אירוע

התשובה לכמה עולה בר מצווה בבית כנסת קשורה כמובן לגודל האירוע ומה אתם רוצים שיהיה בו. ככל שהאירוע יותר גדול ואתם רוצים להכניס יותר דברים בו, למשל אטרקציות, כך מחיר האירוע יעלה.

המחירים של בתי הכנסת, אלה שגובים תשלום על שימוש בהם, נעים בין 1200-200 ש"ח. ישנם בתי כנסת שמחירם גבוה יותר, למשל בתי הכנסת הספרדיים ובית כנסת החורבה בירושלים, אלה יכולים לעלות כמה אלפי שקלים. אם אתם הולכים להביא להקה, זה יעלה לכם בין 3000-1000 ש"ח, תלוי בהרכב הלהקה.

להקה טובה מורידה את הצורך בדיג'י (תקליטן), דבר שיכול לחסוך לכם הרבה כסף.

 

רק חברה מקצועית ומנוסה תבטיח תמורה לאגרה

אם אתם רוצים להבטיח שתקבלו את מלוא התמורה למה ששילמתם, ואפילו יותר מזה. אתם חייבים להשכיר את שירותיה של חברה מקצועית ומנוסה שיודעת להפיק בצורה הרמונית ומדויקת אירוע בר מצווה בבית כנסת.

אנחנו חברה כזאת. עם רמה מקצועית של אנשים שאוהבים את מה שהם עושים וניסיון של מעל 20 שנה בארגון בר מצוות, אנחנו בדיוק מה שאתם צריכים בשביל הפקת בר מצווה בבית כנסת.

אנחנו נביא לכם גם להקת נגנים מצוינת וגם פייטן לבר מצווה בבית כנסת  שיודע לערוך הרבה סגנונות של עלייה לתורה, למשל חגיגת בר מצווה בבית כנסת נוסח ספרד.

תחגגו בר מצווה בשמי הכותל

עליה לתורה
ספר תורה בבית כנסת

צפו ב10 טועיות שאסור לעשות בסגירת בר מצווה בכותל ( חובה לדעת)

יש לנו להקה לכל סגנון שתבחרו

כאשר עורכים חגיגת בר מצווה בבית כנסת, לכל משפחה יש את סגנון המוזיקה שהיא אוהבת.

יש משפחות שאוהבות, סגנון מזרחי, יש כאלה שאוהבות מוזיקה ארץ ישראלית קלאסית ויש כאלה שאוהבים מוזיקה חסידית, כליזמרים. לכל אלה יש לנו מענה. אנחנו מספקים לכם להקה שיכולה להיות מורכבת משני מתופפים, מתופף וגם נגן עם כלי נשיפה או קלידן. אפשר גם לקבל מאיתנו להקה שמורכבת משני נגנים וקלידן.

כל הנגנים נושאים איתם שופרות שהתקיעה בהם זה אחד מרגעי השיא הגדולים של האירוע. אתם  לא צריכים להביא שום בידור נוסף, הכול תקבלו מאיתנו. 

ולסיום

אנחנו בכינור דוד נהנים להעניק ללקוחותינו הפקת בר מצווה בבית כנסת  שהיא הרמוניה מושלמת שהופכת את האירוע לרוחני, כייפי ומשמח לא רק לכם, אלא לכול האורחים שלכם. צרו איתנו קשר כבר עכשיו ותקבלו אירוע הכי מושלם במחיר הכי משתלם. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן