צלם אחד לצילום בר מצווה בכותל – האם זה אפשרי?

לא חייבים שיהיו שני צלמים

צלם אחד לבר מצווה בכותל מתאים בעיקר למי, שמטעמים מסוימים, אינו מעוניין בשני צלמים. זאת בהחלט יכולה להיות  אפשרות שאפשר לעשות אותה. זה לא אומר שיש צורך לבטל את צילום האירוע, או חלילה להסתפק בצילום עם פלאפונים.

ישנה אפשרות שצלם אחד יצלם את האירוע  בסטילס  ובוידאו. החיסרון העיקרי בזה הוא שלא יהיה כיסוי מלא של האירוע, אלא חלקים שיהיו בוידוא וחלקים שיהיו בסטילס.

ממליצים לראות את הסרטון הסבר

איך מתנהל הצילום עם צלם אחד?

הצילום בצורת צלם אחד לבר מצווה בכותל מתנהל בצורה זאת. תהלוכת הנגנים, עם המוזיקה השמחה והריקודים, תהיה מצולמת בוידאו. בנוסף, גם טקס העלייה לתורה, ביחד עם הנחת התפילין, יהיה מצולם בוידאו.

התמונות של הסטילס ישתלבו בין קטעי הוידאו. למשל התמונות הראשונות יהיו לפני תהלוכת הריקודים, בשער האשפות של חתן בר המצווה, על רקע חומות העיר. בין התהלוכה לטקס העלייה לתורה, יהיו תמונות של המשפחה על רקע הכותל.

לבסוף נצלם תמונות של חתן בר המצווה לאחר העלייה לתורה עם הטלית והתפילין, על רקע הקיר של הכותל.

צלם לבר מצווה בכותל כינור דוד
צילום ״ כינור דוד ״

איך לבחור צלם צילום בר מצווה

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

איך יהיה מצולם שאר האירוע?

שאר האירוע יהיה מצולם באופן משולב, כאשר אתם יכולים לבחור איך אתם רוצים שנשלב את התמונות והוידאו. למשל, יש אפשרות שבירידה מהאוטובוס בארוחת הבוקר והצגת האורחים יהיה צילום בוידאו. לאחר מכן, יהיה צילום בסטילס של האורחים בארוחת הבוקר, עם צילום של השולחן הערוך יפה.

בארוחת הצהריים, שמשתלבת עם ריקודים, אפשר לצלם את הריקודים בוידאו ולעשות סבב צילומים סטילס של חתן בר המצווה עם כל משפחה מהאורחים בנפרד. הכול לפי שיקול דעתכם. 

צלם לבר מצווה
צילום בר מצווה

לחבילת צילום ניתן להוסיף אלבום בר/בת מצווה

צפו איזה אלבום כייפי אתם מקבלים מכינור דוד

עוד סרטון דוגמה "אלבום של כינור דוד"

יש אופציה להזמין מצגת לבר מצווה

כמה נקודות לסוף, שיהיה כיף לקרוא

  • אנחנו נותנים שירות של צלם אחד לבר מצווה בכותל כאשר הלקוח, מסיבותיו הוא, לא מעוניין בשני צלמים, כפי שחבילת הצילום מציעה. המגבלה הגדולה בצלם יחיד היא שאין כיסוי מלא של האירוע מבחינת הסרטה בוידאו ותמונות סטילס.
  • את הוידאו והצילום אנחנו משלבים לפי שלב האירוע. בתהלוכת הנגנים ואת העלייה לתורה אנחנו מסריטים בוידאו. את הסטילס אנחנו משלבים בין הקטעים של הוידאו בנקודות מפתח במהלך האירוע, לדוגמה בהגעה לשער האשפות.
  • ישנה אפשרות לקבוע בדיוק איך יהיה השילוב בין התמונות והוידאו, למשל צילום וידאו של ריקודים וצילום חתן הבר המצווה עם כל האורחים בסמוך לשולחנות, בזמן הסעודה שלאחר העלייה לתורה.
  • אל תסתפקו בצילום בעזרת פלאפונים ואך תוותרו על האיכות המוספת בצילום האירוע ע"י איש מקצוע, רק כי זה צלם אחד. אתם תצטערו על כך שלא צלמתם טוב ובאיכות גבוהה את האירוע החד פעמי בחיי ילדכם.
צלמים לבר מצווה בכותל
צילום כינור דוד

כינור דוד תמיד אוהבת לסייע למגוון רחב של לקוחות. צלם אחד לבר מצווה בכותל הוא שירות שאנו נותנים באהבה ורצון לכל לקוח שרוצה בכך.

אם יש לכם שאלות בנושא זה, או בכל נושא אחר, נשמח שתתקשרו אלינו ונענה לכם בשמחה בצורה מקצועית.

הכותרות שלנו
נגנים בכותל

נגנים לבר מצווה בכותל

מה הסיגנון המוזיקלי האהוב שלכם אחד הדברים שאסור לכם לוותר עליו באירוע בר מצווה בכותל הוא המוזיקה. מוזיקה לבר מצווה משמחת לב אנוש והיא גורמת להתרגשות

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא:

נגנים לבר מצווה בכותל
מתופפים לכותל

מתופפים לכותל- לבר מצווה בירושלים – רעיון מוצלח. חיפשתם מתופפים לכותל מקצועיים ואיכותיים לאירוע של בר מצווה בכותל?  צפו עכשיו ביופי של

קרא עוד »