בר מצווה בכותל בשלג וגשם בחורף

יום הולדתו של הבן שלכם חל בחודשי החורף? אם כן הוא בר מזל, כי יתכן ותהיה לכם הזדמנות חד פעמית נדירה לחגוג לו בר מצווה בשלג. לא מעט פעמים מתכסה ירושלים במהלך החורף במעטה הלבן וזו ברכה גדולה.

האווירה הקסומה שמעניקים פתיתי השלג לכותל יעצימו את הריגוש של העולה לתורה ושל אורחיו ומלוויו. מכיוון שכותל הוא אחד האתרים החשובים ביותר בעיר הקודש וגם בין העמוסים ביותר במבקרים, גם בימים בהם יורד שלג, ישנה גישה לאתר וזה מבטיח לכם כי אירוע בר מצווה בשלג יתקיים בלי קשר למזג האוויר.

כנסו לסרטון הסבר בר מצווה בגשם

מאפשרת עליה לתורה באווירה מעצימה ובלתי נשכחת

כאשר מתכננים בר מצווה בחורף, מומלץ במיוחד לבחור בעיר הקודש כיעד המועדף, מכיוון שכל בר מצווה בירושלים ובמיוחד בר מצווה בכותל יכולה לתפוס מזג אוויר מפתיע המאפיין את החורף הירושלמי. תנו למקצוענים בתחום לארגן עבורכם את אירוע בר מצווה בחורף ותוכלו להיות שקטים ובטוחים כי רק תרוויחו מהעונה הקרירה ומהאפשרות של שלג ביום האירוע.

במידה ופונים לחברת הפקות כינור דוד בעלת ניסיון עשיר בארגון חגיגת בר מצווה בכותל, אפשר להיות בטוחים כי לא תהיה שום בעיה להגיע למקום וכי הכניסה לאתר תתפשר לחוגגים ולמוזמנים. נציגי החברה ידאגו לכל הסידורים הדרושים על מנת שהיום הזה לא ישכח ואם במקרה גם ירד שלג ביום לו אתם מחכים כל כך, הרי שלא יהיה גבול לעוצמת ההתרגשות.

בר מצווה בכותל בגשם
ברכות לחתן הבר מצווה

סידור יום בר מצווה בחורף

מתופפים בגשם

בר מצווה בכותל בחורף
ביום גשום מנגנים בסככה בכניסה לכותל

כמובן אתם לא תעשו ליווי של תופים ושופרות בגשם, יש פיתרון גם לזה .מנגנים בתוך האוטובוס ובסככה בכניסה לשער הבידוק של הכותל. את התהלוכת מתופפים עושים לא בהליכה, אלא אותה תהלוכה לא פחות שמח מתחת לסככה בכניסה לכותל.

ארוחת בוקר בגשם

ארוחת בוקר בקבר דוד
ארוחת בוקר בגשם

אם החטתם לאכול ארוחת בוקר, אז לא בחוץ לא בלטרון, אפשר להזמין מקום בבית קפה צמוד לעיר המגורים, או בבית קפה ירושלמי. כמובן זה הרבה יותר טוב מלאכול מתחת לגשם.

טקס עלייה לתורה בחורף

תמונה בר מצווה בקשת וילסון
עליה לתורה בגשם ( בית כנסת קשת וילסון)

אין ספק שצריך לשמור מקום למשפחה המגיע לכותל. לפי דעתי זה דבר החשוב ביותר כי אתם לא רוצים להמתין עד שיתפנה מקום ולפעמים זה לוקח הרבה מאוד זמן.

סיור ביום גשום

סיור בקבר דוד
סיור ביום גשום ( קבר דוד)

יש סיור רגלי בעיר העתיקה ויש סיור תצפיות בתוך האוטובוס. ניתן לשלב את שני הסיורים, למשל עם ירד גשם ניתן לעשות סיור תצפיות בתוך האוטובוס או סיור במנהרות הכותל.

שילוב של ליווי מוזיקלי ושל צלמים

ליווי של נגנים ושל צלמים הכרחי בכל מסיבת בר מצווה בחורף ובמיוחד במסיבה שהמיקום שנבחר עבורה הוא הכותל. דמיינו את התמונות המרגשות שיישארו לכם למזכרת מאירוע בר מצווה בחורף.

דמיינו את צמרמורות ההתרגשות שכל אורחי האירוע יחושו בזכות ליווי של נגן שופר או של מתופפים, שיעצימו את ההתרגשות ויחממו את הלב עם ביצוע אוטנטי שסגנונו יבחר יחד איתכם.

צפו בסרטון בר מצווה בחורף

כדאי לא לוותר על סיור ועל ארוחה שתחם את הלב

על מנת להעניק ערך מוסף לאירוע בר מצווה בחורף, ניתן לשלב בה גם סיור שיתאים במיוחד לעונה הזו של השנה. חברת הפקות מקצועית תבנה את המסלול בהתאם למה שחשוב לכם וליווי מקצועי של מדריך או של הרכבים מוזיקליים,

יהפוך את התהלוכה המשפחתית למרשימה. בסיום הסיור ניתן לשלב ארוחה קלה בבית קפה עם אווירה ייחודית או ארוחה איכותית של קייטרינג חלבי שישמח לספק לכם מחירים נוחים ומבחר עשיר של מנות טעימות.

על מנת להיות מוכנים גם למקרה שירד ביום המיוחל גשם או שהעיר תהיה ביום הזה עטופה בלבן, תיבנה עבורכם תוכנית חלופית שתכלול טיול באוטובוס מחומם. כפי שהנכם רואים, אפשר לקיים בר מצווה בשלג וליהנות ללא הקשר למזג האוויר, הכול תלוי בהכנות שעושים מראש ובניסיון של חברת ההפקות שפונים אליה.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

בר מצווה בקבר דוד
בר מצווה לעמית

משפחת מרטו היקרה ובראשם עמית חתן בר המצווה ! רצינו להודות לכם מקרב לב על שזיכיתם אותנו להשתתף בשמחתכם. זו

קרא עוד »

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן