בת מצווה דתית, שילוב של מסורת, ערכים וכיף

אתם שומרי מסורת והילדה הגיעה לגיל מצוות. אתם בטח תוהים מה אפשר לעשות בשבילה במסגרת בת מצווה דתית.  במאמר זה נציג לכם מספר רעיונות ליום בת מצווה שישלב פעילות מהנה עם מסורת ואפילו השמעה של דבר תורה לבת מצווה.

המסורת הנהדרת שלנו לא מגבילה בכלל את הבנות מלחגוג, ההיפך, היא מעודדת שמחה רבה ככל הניתן. אפשר בהחלט לעשות הכול בבת מצווה. קליפ בת מצווה, מצגת, בוק, ללבוש בגדים יפים, לאכול טוב, לרקוד וגם ליהנות מהגיבוש עם המשפחה והחברות. ריכזנו בשבילכם מספר רעיונות וטיפים לפעילות בת מצווה.

יש אופציה לחגוג בת מצווה בכותל ✅

רוצים לחגוג בת מצווה בכותל ? צפו באטרקציות מותאמות עבורכם 💪

סדנה מגניבה שמשלבת שוקולד עם מסורת

אחד הדברים שאפשר לעשות הוא אירוע שהוא רק לנשים שמתחיל בחידון מסורתי, ממשיך בסדנת שוקולד ונגמר במסיבת בת מצווה. 

תחילת האירוע הוא בכניסה מרשימה של כלת בת המצווה. זאת ההזדמנות שלך להראות את השמלה היפה שקנית לכבוד בת המצווה. לאחר שכולן יתרשמו ממך, יצטלמו, יגידו ברכות ויספרו חוויות, תתחיל הפעילות.

בוק בת מצווה 12

במסגרת הפעילות ייערך מיצג מולטימדיה שמתאים מאוד לתת מצווה דתית ובו יציגו לכן את הסיפור של הנפש האלוקית ועל תפקיד הנשים בתנ"ך ביהדות ובמסורת, תוך כדי הצגת נשות מפתח בהיסטוריה היהודית. בהמשך, תיערך סדנת שוקולד שבו הבנות תכנה מגוון גדול של שוקולדים טעימים.

בסוף היום תיהנו מהרקדה שבה ישלבו תאורה, מכונות עשן מוזיקה משמחת וכמובן דברים טעימים לאכול. זאת בהחלט חוויה שאיתה תוכלו לעבור יום בת מצווה שלם בכיף גדול שמשלב מסורת.

ניתן לשלב שירה משותפת

בת מצווה דתית בירושלים

איפה המקום המושלם לערוך בו בת מצווה דתית אם לא בירושלים. אין אף עיר שמשלבת מסורת, רוחניות והרבה מאוד אטרקציות שיכולות להיות מושלמות לבת מצווה, כולל מספר רעיונות לבת מצווה קטנה שאותה אפשר לחגוג אם רוצים חגיגה יותר קטנה, או אם יש אילוצים במקרה של הקורונה.

ישנן מספר פעילויות שאפשר לעשות בירושלים, שבסופן אפשר לערוך מסיבה וסעודה, כיאה לאירוע בת מצווה. הפעילויות יכולות להיות לכל המשפחה או לבנות בלבד. הפעילויות כוללות, בין היתר.

אלבום לבת מצווה

דרכינו תוכלו להזמין אלבום בת מצווה, באלבום יש 150 תמונות, 30 עמודי

חגיגת בת מצווה בכותל

חדר בריחה בקופסא, כיף גדול בכל מקום

פעילות מצוינת לבת מצווה דתית שהיא תהיה מתאימה גם לבת מצווה מיוחדת היא חדר בריחה בקופסא. חדר בריחה בקופסא הוא בעצם שילוב של פעילויות הכוללות משימות כמו השחלת חוטים, הרכבת פאזלים, משימות הכוללות דברים טעימים ומתוקים, חידונים מאתגרים ועוד. 

אפשר לערוך את הפעילות בכל מקום. הפעילות מתאימה לילדים, לחברות ולכל המשפחה. הפעילות לא רק מהנה ומאתגרת, היא משלבת בתוכה נושאים הקשורים למסורת היהודית, כך שבהחלט אפשר לשלב, מסורת, ערכים וכיף גדול באירוע של בת מצווה קצת אחרת שאותה האורחים והמשפחה יזכרו תמיד בשמחה.

אנחנו בכינור דוד נשמח לארגן לכם כל סוג של פעילות בת מצווה דתית שמשלבת כיף גדול עם המסורת היהודית.

הכותרות שלנו
פייטן לבר מצווה

פייטן אבישי נקש

אירועי מתנהל בהנהלת פייטן אבישי נקש הקודם הבא המלצה של לקוח מחגיגת בר מצווה https://www.youtube.com/watch?v=eSC8ApZudbMhttps://www.youtube.com/watch?v=GSBx8kW8UWw

קרא עוד »
יוסי אטיאס

פייטן יוסי אטיאס

פייטן לבר מצווה בכותל לא נגזים אם נאמר, כי הצלחת בר המצווה בכותל, תלויה מאוד באישיות הפייטן.לבר מצווה בירושלים, נדרשת אישיות כריזמטית, סוחפת ומובילה, אשר

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא:

כליזמרים לבר מצווה בכותל
כליזמרים לאירועים

"כלייזמר" משמעו כיף יהודי. מוזיקת הכלייזמרים (צירוף המלים "כלי" ו"זמר") היא מוזיקה יהודית שכלי הנגינה העיקריים המשמשים בה הם קלרינט,

קרא עוד »