איך לארגן הצעת נישואין בכותל במחירים נוחים לכל אחד

הצעת נישואין בכותל זאת חוויה מדהימה שכוללת הרבה מרכיבים. החוויה כוללת, חופה שנמצאת במקום שמור עם נוף לכותל, עיצוב מרהיב הכולל נרות, שטיח אדום, זיקוקים, שלט עם כיתוב השמות שלך ושל זוגתך ועוד.

בנוסף, אנחנו גם מספיקים שירותי הסעות למשפחה וחברים שמצטרפים לאירוע וגם מביאים צלמים ונגנים.

אתה בטח תוהה על הצעת נישואין מחירים שמצד אחד יהיו אפשריים לתקציב שלך ומצד שני, אף אחד לא רוצה להתקמצן על בת הזוג שלו. אל דאגה, בשביל זה אנחנו פה. אנחנו נדאג שיהיה לך אירוע שמצד אחד יהיה מושקע ברמות הכי גבוהות שיש ומצד שני מתאים לתקציב שלך.

איך אנחנו עושים את זה? הכול במאמר הזה. 

ממה מורכב מחיר האירוע

אתה בטח שואל את עצמך כמה עולה הצעת נישואין בכותל. התשובה היא שאין מחיר דומה לכל הלקוחות. המחיר נקבע לפי אופי האירוע וכמה דברים הלקוח רוצה להכניס לתוך האירוע.

למשל, האם הלקוח רוצה צלם, האם צריך הסעות, האם לכלול ארוחה במסעדה בתוך האירוע, כל אלה ישפיעו מאוד על מחיר האירוע.

מחיר הצעת נישואין מורכב גם משדרוגים שאפשר לעשות לאירוע, למשל להביא יותר זיקוקים, יותר נרות, להקה יותר גדולה של נגנים ועוד. אנחנו יכולים להשיג כל דבר שישדרג ויהפוך את האירוע ליותר גדול ויותר מרהיב, כאשר השדרוגים הם לרוב בתוספת תשלום.

איך אנחנו מרכיבים את האירוע לתקציב שלך

התשובה היא גמישות. הצעת נישואין מחירים הם הכי הוגנים בשוק בגלל שיש לנו את ניסיון רב שנים וקשרים עם ספקים רבים שמאפשרים לנו לתפור חבילת אירוע במיוחד בשבילך.

אנחנו מאמינים שכמו שאין שני אנשים שהם בדיוק אותו הדבר, כך גם אין שני לקוחות שהם בדיוק אותו הדבר.

לכל לקוח יש את הרצונות שלו ואת התקציב שלו. מה שאנחנו צריכים ממך זה מה אתה רוצה שיהיה באירוע ומה התקציב שלך. אחרי שאנחנו יודעים את שני הדברים האלה, אנחנו דואגים לתכנון האירוע מ-א ועד ת. לך נשאר רק לאשר את החבילה וליהנות מהצעת הנישואין המושקעת שלך. 

למה לא כדאי לחסוך על חברה מקצועית בארגון האירוע

אם אתה חושב שתוכל לארגן את הצעת הנישואין המושקעת שלנו ולעשות אותה הצעת נישואין בזול אתה טועה. יש כל כך הרבה פרטים שצריך לארגן והכול צריך לתקתק כדי שהאירוע ילך חלק עד שכל הזמן תתעסק בלארגן את הצעת הנישואין ולדאוג שהאירוע מתנהל כמו שצריך, עד שלא תוכל ליהנות מהאירוע.

כוח השוק שלנו, הניסיון והקשרים מאפשרים לנו להביא ספקים במחיר נמוך ממחירי השוק, כאשר השירות מכל ספק הוא הכי טוב שיש.

בת הזוג שלך תהיה אשתך לעתיד אחרי הצעת הנישואין בכותל שלך, אל תחסוך כסף על ההצעה, זה ישתלם לך בהמשך החיים הזוגיים עם אשתך לעתיד.

אנחנו בכינור דוד נשמח לארגן לך  הצעת נישואין מחירים הכי משתלמים שיש בשוק. תתקשר אלינו כבר עכשיו ותראה איך החלום שלך להציע לזוגתך נישואין בכותל מתגשם. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן