הצעת נישואין דתיים בכותל, הדבר המושלם לשומרי מסורת

מנהג הצעת הנישואין בקרב שומרי המסורת נהיה נפוץ בשנים האחרונות. הרבנים מתירים את סוגיית הצעת הנישואין מבחינה הלכתית ומציינים שבהצעה אין חשש לקידושין, קרי בני הזוג עדיין לא נהיים נישואין כדת ומשה בישראל לאחר ההצעה ועדיין יש צורך בטקס הנישואין שנערך בחתונה.

הצעת נישואין דתיים בכותל זאת הדרך המושלמת להציע לזוגתך להפוך להיות אשתך ולהקים בית יהודי במדינה ישראל.

הכוח הרוחני של הכותל הוא כל כך גדול שכל דבר שמתרחש בו הוא יותר חזק מבחינת יראת שמיים והברכה בו היא כפולה ומבטיחה שפע, אושר, עושר ובריאות לזוג שמתחיל לבנות בית בישראל.

כל אישה אוהבת לקבל הצעת נישואין מקורית ומושקעת, אל תפספס את ההזדמנות להתחיל את החיים המשותפים עם האישה בצורה מושלמת.

אירוסין בכותל

מה תקבל מאיתנו בהצעת הנישואין בכותל

אנחנו נארגן לך הצעת נישואין מושקעת מאוד שבה לא תצטרך לדאוג לכלום, כך שתוכל ליהנות מהאירוע ללא שום דאגות. תקבל מאיתנו חופה מעוצבת עם נוף לכותל, במיקום פרטי שיישמר במיוחד בשבילך ובשביל המשפחה והחברים שלך ושל זוגתך.

בחופה יהיו פרחים, נרות, זיקוקים, שטיח אדום, שלט עם כיתוב של השמות שלך ושל זוגתך ועוד. בנוסף, תקבל מאיתנו שולחן שבו יהיו שוקולדים ושמפניה שישדרגו את האירוע.

אנחנו כמובן נדאג לצלמים שידאגו לצלם את כל האירוע גם בסטילס וגם בוידאו. דואג איך האורחים יגיעו לאירוע, אל תדאג, אנחנו נארגן להם הסעה שתביא אותם לכותל ותחזיר אותם הביתה.

אנחנו גם נארגן לך סעודה מלכים באחת המסעדות שאנחנו מכירים, יש אפשרות לבחור כל אוכל שתרצה. כל המסעדות שאנחנו מציעים הן או כשרות או כשרות למהדרין.

התחשבות בצרכים של שומרי המסורת

בעלי החברה שלנו הוא אדם יירא שמיים שדתו ואמונתו הם חזקים מאוד. אנחנו בהחלט מכירים ומכבדים את הצרכים של מי שרוצה לערוך איתנו הצעת נישואין דתיים או הצעת נישואין חרדים.

אם יש צורך בהפרדה בין גברים לנשים, אין בעיה לעשות את זה. אם תרצו שמפניה מיוחדת או שוקולדים שיש להם כשרות מסוימת, אין לנו בעיה לארגן את זה. אנחנו עובדים עם ספקים, למשל צלמים, שיש להם רגישות רבה לצרכי שומרי המסורת.

אנחנו בהחלט נשמח לשמוע כל דבר שצריך מבחינת שמירה על ההלכה באירוע של הצעת הנישואין, אנחנו מקפידים על כל דבר של הלכה, עד הפרט הקטן ביותר.

למה דווקא לערוך איתנו הצעת נישואין

בהצעת נישואין מושקעת בכותל יש הרבה דברים שצריך לארגן. זאת הרבה עבודה שממש לא כדאי לכם להתעסק בה.

בשביל זה יש אותנו. אנחנו חברה שעוסקת באירועים בכותל כבר יותר מ-15 שנה ואנחנו יודעים לארגן לכם את האירוע מ-א ועד ת, כך שלך, לבת זוגך ולאורחים יישאר רק ליהנות. יש לנו את הקשרים, הניסיון והיצירתיות לערוך לך את האירוע המושלם בשבילך.

חושב שהכול יהיה מאוד יקר, אל תדאג, אנחנו נתפור לך חבילת אירוע שתתאים בדיוק לך ותשתלם לך מאוד מבחינה תקציבית. הקשרים שלנו עם הספקים מבטיחים שתקבל שירות מצוין במחיר נמוך.

אנחנו בכינור דוד נשמח לארגן לך הצעת נישואין דתיים שתהיה מושלמת בשבילך ובשביל זוגתך. תתקשר אלינו כבר עכשיו ותהיה בטוח שתתחיל את החיים המשותפים שלך עם זוגתך בצורה הכי שמחה, הכי יפה והכי מרגשת. אנחנו מאחלים לך שתקים עם זוגתך בית מסורתי שבו מתקיימות מצוות רבות  בשמחה, בעושר ובאושר.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן