טקס בת מצווה בכותל חבילת VIP שנת 2024

כל מה שרציתם לדעת על טקס בת מצווה בכותל ולא היה לכם את מי לשאול.

מזל טוב, הילדה שלכם הגיעה לגיל 12, הגיל של הבת מצווש. טקס בת מצווה בכותל משלב בתוכו את כל הכיף של בת מצווה עם הרוחניות של הכותל.

בת מצווה מאפשרת טקס גמיש שבו הילדה יכולה לבחור איזה טקסט להקריא, באיזה מיקום בכותל שהיא רוצה. למשל, היא יכולה לקרוא משהו הלכתי מול אבני הקיר ברחבת הכותל, נדאג להצמיד גם את הילדה, ביחד עם הנשים, וגם את הגברים למחיצה כך שהגברים ישמעו את הילדה.

יש לנו מארגנת אירועים מצוינת שתסייע לכם בכל דבר בתוך הרחבה. אם הילדה רוצה לקרוא משהו, אישי הלכתי או שילוב של שניהם, ולהיות ביחד עם הגברים, יש אפשרות לערוך את הטקס באחד המתחמים המשותפים שהם: קשת רובינזון, מרכז דוידסון, הכותל הדרומי ועזרת ישראל. 

טיול בירושלים
טיול בת מצווה בירושלים

הכול מתחיל בלוק של הנסיכה

אחד הדברים הכי חשובים בבת מצווה זה הלוק של הנסיכה. יש לכם אפשרות להתארגן עם שמלה, איפור ותסרוקת בבית, לשם אנו נדאג שיגיעו צלמים ויצלמו את המהפך מילדה יפה לנסיכה מדהימה.

לאחר המהפך של הילדה וכל המשפחה, נוסעים לכותל להתחלת האירוע. אם אתם רוצים לוודא שהדרך לאירוע לא פגמה באופן הקטן ביותר במראה, יש אפשרות לעצור בסלון כלות בירושלים שאנחנו עובדים איתו ולעשות תיקונים.

יש אפילו אפשרות לעשות את כל המהפך בירושלים, מה שבהחלט יבטיח מראה מושלם לאורך כל האירוע. אנחנו גם נדאג לצילומים לפני האירוע, גם בלוקיישן נבחר בירושלים וגם בוק שאותו מומלץ לעשות כמה ימים לפני האירוע, או בלוקיישנים נבחרים או בסטודיו לצילום.

אטרקציות מדהימות לילדה ולחברות

את האירוע של טקס בת מצווה בכותל אנחנו מתחילים בתהלוכה שבה אנחנו עושים מעגלי ריקודים שבהם הנגנים מנגנים ושרים שירים שמחים, מקפיצים ומרגשים.

במהלך התהלוכה יש אפשרות כייפית להביא בובת חסיד שאותה מפעיל אדם. הבובה מקפצת ורוקדת והיא מראה לכולם שיש חגיגה ושכולם רואים כמה כלת בת המצווה יפה וכמה היא רוקדת מדהים. יש גם אפשרות מגניבה לערוך הפרחת יונים.

היונים הלבנות מסמלות את טהרת הדת היהודית ואת השלום והנחת שאתם מאחלים לילדה שלכם. זה מאוד כיף ומרגש שהילדה והחברות שלה יחזיקו יונים וישחררו את היונים לאוויר. אנחנו עובדים רק עם אנשי מקצוע שמוודאים שהיונים מוחזקות בתנאים טובים ואין חשש לצער בעלי חיים. אם יש לכם רעיון לעוד אטרקציות, בהחלט נשמח לשמוע ולהגשים לכם את כל החלומות.

רעיונות לאירוע בת מצווה
טקס בת מצווה ליד הכותל

כינור דוד ידאגו לסגור עבורכם מקום ברחבת הכותל ולתאם עבורכם את כל מרכיבי הטקס כמו התהלוכה החגיגית, הסיור המרתק ברחבי העיר, טקס הברכות וגם ארוחה חגיגית במסעדה מיוחדת שתהיה הסיום המוצלח ביותר לאירוע בת מצווה.

כלת בת המצווה היא מוקד האירוע של טקס בת מצווה בכותל, והבמה כולה עומדת לרשותה, לכן אם היא מקדישה את זמנה לתחביב מסוים, לפעילות חברתית או ספורטיבית, זו ההזדמנות שלה לשתף בכך את אורחיה.

היא יכולה להציג בפניהם ריקוד או הצגה, הופעת נגינה, להקריא קטע אהוב מהספר או להפתיע את האורחים עם קליפ מיוחד.

טקס בת מצווה
ברכת האם לבת מצווה

גם בבת מצווש, האוכל הוא הכי חשוב

כולם יודעים שבכל אירוע, האוכל הוא החלק הכי חשוב. אנחנו נארגן לכם סעודת מלכים באחת מהמסעדות שאנחנו עובדים איתן.

יש לכם אפשרות להזמין מגוון רחב מאוד של תפריטים שמחירם נע בין מנות בסיס ועד לגורמה. כל המסעדות שאנחנו עובדים איתן הן או כשרות או כשרות למהדרין. בנוסף, בכל המסעדות שאנחנו עובדים איתן יש ציוד ולהראות לאורחים, תמונות, מצגות וסרטונים. בכל מסעדה יש אפשרות לעשות ריקודים שיעשו שמח לאורחים.

אנחנו בכינור דוד נארגן לכם טקס בת מצווה בכותל שבו הילדה שלכם תרגיש כמו נסיכה וכל המשפחה, החברים ושאר האורחים ייהנו כל כך עד שלא יפסיקו לדבר על האירוע לטובה הרבה שנים.

תתקשרו אלינו כבר עכשיו ותהיו בטוחים שבת המצווה של הילדה שלכם מאורגנת ע"י אנשי מקצוע מנוסים שאוהבים מאוד את עבודתם ומרגישים שמחה רבה כאשר כל אלה שיגיעו לבת המצווה שלכם יהיו  שמחים ומרוצים.  

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

שופרות בכותל
בלונים בכותל

תוספת מגרשת של הפרחת בלונים בכותל הרבה משפחות שואלים אותנו, מה בדיוק עושים עם בלונים ? לא כל אחד יודע איך

קרא עוד »
דילוג לתוכן