טקס בת מצווה בכותל

כל מה שרציתם לדעת על טקס בת מצווה בכותל ולא היה לכם את מי לשאול.

על-פי ההלכה, הוקדם חיוב המצוות של נערה בשנה אחת, מכיוון שהיא מקדימה את הנער בהתפתחותה הנפשית, הפיזית והרוחנית, כך שבת מצווה נחשבת לטקס התבגרות, המתקיים עם הגעת הנערה לגיל שתיים-עשרה.

הטקס הזה מסמל את שלב המעבר מילדות לבגרות ואת מוכנותה של הנערה לקבל על עצמה את עול המצוות. זוהי אחת מאבני הדרך החשובות בחייה של כל בת ישראל ומן הראוי הוא לחגוג את האירוע במקום הכי מיוחד לעם היהודי כולו, הרי הוא הכותל.

הצטרפות לעולם המבוגרים שמסמל טקס בת מצווה בכותל, תהיה מלווה בהתרגשות ובחיבור אל המקורות היהודיים העתיקים והמשמעות של לקיחת האחריות על המעשים תתעצם ותקבל פן מסורתי.

טקס בת מצווה בכותל
בת מצווה בכותל

בת מצווה רעיונות

"כינור דוד" מתמחים בהפקת טקס בת מצווה בכותל והם ישמחו לקחת על עצמם את כל תהליך הארגון על מנת שאתם תוכלו להתרכז בציפייה לאירוע וביום בו הוא מתקיים לבוא ולשמוח ולהתרגש יחד עם הבת שלכם.

כיום קיימות מספר דרכים לחגוג את בת – המצווה, ובהתאם לכך גם העלויות. ניתן לקיים את האירוע בבית, בחיק הטבע או באולם השמחות, אך שום חגיה לא תשתווה אל טקס בת מצווה בכותל לא מבחינת רמת ההשקעה שתידרש מכם, לא מבחינת העלויות הלא גבוהות ולא מבחינת ההנאה שתפיקו אתם והבת שלכם מבת מצווה בסגנון כזה.

כש"כינור דוד" מארגנים עבורכם טקס בת מצווה בכותל, לכם נשאר רק לדאוג לקניית המלתחה החגיגית ולשלוח הזמנות, לכל השאר ידאגו מקצוענים בתחום הפקות אירועי בת מצווה.

בתוך מכלול השיקולים לבחירת המקום לאירוע, נלקחים בחשבון ציפיותיהם של חבריה של הילדה וגם המגמות השולטות בתחום וחשוב לזכור כי אירוע משפחתי אינטימי יכולה בטעות להפוך לטבילת אש חברתית.

להבדיל מטקס בר המצווה, בנות החוגגות טקס בת מצווה בכותל אינן עולות לתורה בבית-הכנסת, והטקס המציין את התבגרותן הוא לרוב חילוני וכולל אירוע חברתי משפחתי נטול טקסיות הלכתית. עצם בחירת המיקום לאירוע שהוא הכותל, ישמש ליצירת הקשר אל הערכים היהודיים ואל המסורת שלנו.

בת מצווה בכותל
טקס בת מצווה ליד הכותל

כינור דוד ידאגו לסגור עבורכם מקום ברחבת הכותל ולתאם עבורכם את כל מרכיבי הטקס כמו התהלוכה החגיגית, הסיור המרתק ברחבי העיר, טקס הברכות וגם ארוחה חגיגית במסעדה מיוחדת שתהיה הסיום המוצלח ביותר לאירוע בת מצווה.

כלת בת המצווה היא מוקד האירוע של טקס בת מצווה בכותל, והבמה כולה עומדת לרשותה, לכן אם היא מקדישה את זמנה לתחביב מסוים, לפעילות חברתית או ספורטיבית, זו ההזדמנות שלה לשתף בכך את אורחיה.

היא יכולה להציג בפניהם ריקוד או הצגה, הופעת נגינה, להקריא קטע אהוב מהספר או להפתיע את האורחים עם קליפ מיוחד.

טקס בת מצווה
ברכת האם לבת מצווה

כנסו להמלצות של כינור דוד

רות עובדיה

ראשון לציון

סמיון גרפמן

בת ים

אורלי אביעל

אשקלון

אלי בר לב

הרצליה

ריקי פרץ

אשדוד

אורלי הלוי

מודיעין
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
צילום בר מצווה בכותל

צלם לבר מצווה בכותל

אחד הדברים החשובים שמומלץ לעשות בעלייה לתורה בכותל, הוא לצלם את האירוע. כמובן שאתם חושבים מה ? אני פראייר? למה להזמין צלמים – יש לי

קרא עוד »
מסעדה בירושלים

בלו הול מסעדה ליד הכותל

מסעדת בוטיק ליד הכותל מה עושים כשמבקרים בכותל וחשים צורך או רצון לאכל לפני הביקור או אחריו? בוחרים בפתרון הפשוט והקל שהוא גם המתבקש והמועדף:

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

WhatsApp לשאול שאלה
דילוג לתוכן