בר מצווה בקשת רובינסון, בר מצווה משפחתית, פרטית ואינטימית

מה נכלל בבר מצווה בקשת רובינסון

בר מצווה בקשת רובינסון מתאימה למשפחות שמעדיפות אירוע שהוא בעל אופי שקט ופרטי, ללא המהומה שישנה ברחבת הכותל. בעת האירוע, תקבלו הרבה מאוד, כפי שמקבלים הלקוחות שחוגגים איתנו.

שתפו את המאמר לחברים
Facebook
WhatsApp
Email

הסעות מהבית עד לפתח הכותל ובחזרה, תהלוכת נגנים עם שלל האטרקציות שלנו, סיור מעניין בעיר, אפשר ומומלץ לערוך אותו באתר הארכיאולוגי  מרכז דוידסון, שדרכו נכנסים לקשת רובינסון. תקבלו גם עלייה לתורה בליווי פייטן מקצועי שיערוך לכם טקס הילכתי ומעניין מאוד. בסוף תהיה לכם סעודת מלכים במסעדה, סעודה שתנעל את היום הכיפי והמשפחתי שהיה לכם.

נגנים לתהלוכת בר מצווה

כאן תוכלו לבחור את הלהקה המתאימה ביותר עבורכם, יש מספר להקות לבחירה, תופים ושופרות, כליזמרים, נגן יחד ו….

בר מצווה בכותל המערבי
חתן הבר מצווה בתמונות בוק ( צילום כינור דוד)

מהי קשת רובינסון

קשת רובינסון הינה החלק הראשון והמקורי של הכותל. זהו החלק הכי דרומי של קיר הכותל, קרי חלק בלתי נפרד מהכותל עם כל הקדושה שיש בעניין. הכניסה לקשת רובינסון היא דרך מרכז דוידסון, שזה אתר שמהווה אתר ארכיאולוגי בפני עצמו, שאפשר לערוך בו סיור.

הכניסה למתחם היא בתשלום, כאשר ניתן להצטלם על רקע האבנים העתיקות, הקדושות והיפות שיש באתר. הדבר שהכי נהדר, אין הפרדה בין נשים וגברים בכותל, במתחם הזה. זה מאפשר לאימא לחבק ולנשק את בנה כאשר הוא קורא את ההפטרה בצורה יפה ומכובדת.

קשת רובינסון בר מצווה

מהם היתרונות של עריכת בר מצווה במתחם קשת רובינסון

בר מצווה בקשת רובינסון

כמה משפחות יכולים להיות במתחם ?

במתחם יכולים להיות עד שלושה אירועי בר מצווה באותו הזמן, כאשר יש סיכוי שאתם תהיו לבד במתחם, מה שמגביר את הפרטיות והמיוחדות שבאירוע.

בר מצווה בקשת רובינסון

מתאים למשפחות קטנות

אם אתם משפחה קטנה, זה מתחם שבדיוק מתאים לכם. רחבת הכותל גדולה ויש בה הרבה אנשים. אם אתם משפחה קטנה, הרחבה תיצור תחושה של ריחוק ושל ריקנות, דבר שגורם לאוויר להיות פחות טובה. בקשת רובינסון אין בעיה כזאת כי המתחם הוא קטן יחסית וכולם חוגגים באירוע כשהם קרובים אחד לשני, בצורה הכי חמה ונעימה שיש.

בר מצווה בכותל

קדושת המקום

בר מצווה בקשת רובינסון היא בר מצווה בכותל לכל דבר ועניין. המתחם לא פחות קדוש מקטע הקיר שנמצא ברחבה המרכזית. יש במקום מקוריות מיוחדת שהופכת אותו לרוחני וקדוש לא פחות מהכותל המערבי.

קשת רובינסון בר מצווה

איזה עוד אירועים אפשר לערוך במתחם

אנחנו לא רק עורכים בר מצוות בקשת רובינסון. אנחנו גם עורכים בת מצוות, חתונות, בריתות, חלאקות, הצעות נישואין ועוד. כל אירוע שאנו עורכים מתנהל בצורה הכי טובה שקיימת, בלי דאגות, עם 100% דאגה לכל פרט שיש, מה שמאפשר לכם להתרכז רק בליהנות. 

בנוסף, אם מסיבה כלשהי לא מתאפשר לעשות בר מצווה במתחם קשת רובינסון, ישנה אפשרות לעשות אירוע שאינו פחות קדוש ולא פחות אינטימי בכותל הדרומי,  שמהווה חלק בלתי נפרד מהקיר של הכותל.

ביקור בימים

שעות חורף

שעות קיץ 

עלות כניסה

ראשון-חמישי

יום שישי

מ08-00עד 17-00

מ08-00עד 13-00

״ מ8-00 עד 19-00

מ08-00עד 13-00

₪21 למבוגר

₪11 לילד

👈 כתובת מרכז רובינסון

צפו בתמונות מבר מצווה בקשת רובינסון

טלפון להזמנת בר מצווה בקשת רובינסון

כינור דוד שמחים להעניק  מגוון שירותים ללקוחותינו, בין היתר, בר מצווה בקשת רובינסון, למי שרוצה אירוע אינטימי פרטי ומשפחתי.

 

5/5

תעשו טובה, שתפו את המאמר ברשתות מדיע וחברים 🙏🙏🙏

Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯