בר מצווה בכותל באנגלית ניתן לערוך את הטקס בר מצווה בשפה אנגלית
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בר מצווה בכותל באנגלית

רוצים לערוך בר מצווה לבנכם בארץ הקודש בתוככי הכותל המערבי, שריד בית מקדשנו? מעוניינים לערוך חגיגת בר מצווה בכותל אך קרובי המשפחה שלכם אינם דוברי עברית ועל מנת שיוכלו להיות שותפים פעילים בטקס וליהנות מכל האטרקציות המרגשות הייתם רוצים שהטקס יהיה בשפה האנגלית?

סרט אחד מסביר יותר טוב מ1000 מילים

לחברת כינור דוד, חברת הפקת אירועי בר מצווה אין שום בעיה! אך לפני כן כדאי שתדעו מי אנחנו. כינור דוד הוקמה לפני כ-9 שנים במטרה לארגן חגיגות בר מצווה מיוחדות , מרוממות ומרגשות בכול במערבי או לחילופין בבית כנסת או בכתל הדרומי ומרכז דוידסון.

החגיגה בהפקתנו, נושאת אופי שמח וחוויתי ביותר יחד עם ניחוח מסורתי עדין שמתלווה לאירוע והופך את החגיגה למושלמת ממש גם לחתן בר המצווה, להורים ואף לסבים ולסבתות היקרים.

תמונה בר מצווה בכותל באנגלית
מפגש בין חתן הבר מצווה וחיילים ( צולם כינור דוד )

תהלוכת הנגנים בכותל

האירוע מתוכנן לפרטי פרטים כך שבכל שלב של האירוע תצאו עם טעם טוב. אחד החלקים המרכזיים של החגיגה הוא תהלוכת נגנים שיוצאת מחוץ לרחבת הכותל ומגיע עד לרחבה עצמה, שם מלווים את החתן הנרגש בשירה ובריקודים לכיוון הכותל המערבי כאשר היעד הוא הגעה לכותל ועריכת טקס עלייה לתורה והנחת תפילין בפעם הראשונה!

בר מצווה בכותל באנגלית
שירי בר מצווה בליווי חיילים ( צילם כינור דוד )

אטרקציות מרגשות

במהלך התהלוכה ישולבו אטרקציות כמו הפרחת בלונים תוך ספירה לאחור כמניין שנותיו של החתן היקר, ריקוד של חתן בר המצווה ובני המשפחה עם בובות חסיד ענקיות שיופיעו באמצע הריקודים ויפתיעו את הקהל הנלהב. תהלוכת הנגנים תכלול נגני קלרינט ומתופף ונגני דרבוקה ושופרות שינעימו את האירוע. הפייטן חגי בן חיים ילווה את נער בר המצווה החל מתחילת האירוע ועד לסיומו כולל כמובן טקס הנחת התפילין.

בר מצווה בכותל באנגלית
רחבת ריקודים ובובת אדמור ( צולים כינור דוד )

אין שמחה אלא ביין…

בין התחנות השונות באירוע תתקיימנה כמובן עצירות לארוחת בוקר וצהריים במסעדה לבחירתכם או לחילופין בשטח, הכול נתון לבחירת המשפחה לפי אופי האירוע, המשתתפים ומזג האוויר.

כל האמור לעיל יכול להתבצע גם אם בני המשפחה שלכם אינם דוברי עברית או שאתם תיירים המתגוררים בחו"ל ומעוניינים לערוך לבנכם טקס בר מצווה מרגש בארץ הקודש. אנו נתאם אם מנחה שינחה את האירוע בשפה האנגלית לרווחת כל המשתתפים.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp