המלצה של אלי בר לב

כל אחד שמתכנן אירוע כמו בר מצווה רוצה ומייחל לאירוע מרגש שייזכר לשנים רבות ובעיקר שיתנהל ללא תקלות. בר מצווה שתתנהל כמו שצריך. לפיכך, חששות רבים מלווים הורים שמתכננים בר מצווה בכותל למשל כמו אחד הלקוחות היקרים מאוד ״ אלי בר לב ״

מזג האוויר מהווה סיבה לדאגה במיוחד בחורף – האם יהיה זה יום חורפי וגשום או שמא השמש תזרח מעל ראשי האורחים. אמנם יש פתרונות לכל תרחיש: במקרה של גשם האירוע לא מתנהל ברחבת הכותל הרגילה אלא בחלק הפנימי של הכותל, החלק המקורה. באירוע כזה יש חיסרון שכן האם לא קרובה לבן כמו שהיא קרובה אליו ברחבת הכותל הרגילה, לכן עדיף שלא ירד גשם בזמן האירוע.

צפו בהמלצה של אלי בר לב

חששות לפני האירוע ?

מי יהיה הרב שילווה את האירוע: האם הוא ייצור קשר טוב עם חתן בר המצווה, עם ההורים הנרגשים, עם האורחים הרבים שבאים לחגוג את האירוע המרגש למשפחה.

לפייטן תפקיד משמעותי בטקס הנחת התפילין, בקריאת התורה, בניהול הטקס בשיתוף המשפחה והאורחים ולכן חשוב שיהא בעל ניסיון, שיגלה סובלנות וישרה אווירה טובה אווירה של קדושה על האירוע ועם זאת אווירה שמחה ומרגשת שתשאיר זיכרון מיוחד לחתן הבר מצווה להוריו למשפחה ולאורחים. חוויה שתישאר בזיכרונם לאורך זמן.

בר מצווה בכותל המלצות
כתיבת אותיות קודש בסדנת סת״ם

חשיבות בפרטים הקטנים

״ אלוקים נמצא בפרטים הקטנים ״ – פתגם זה חשוב פי כמה וכמה כשמדובר באירוע כמו בר מצווה. ארגון בר מצווה מורכב מפרטים קטנים רבים שתזמון נכון שלהם יוצר אירוע שמתנהל בדיוק לפי השעון.

מי שמארגן את האירוע חייב לשריין די זמן לכל פרט: לטקס הנחת התפילין, לקריאה בתורה, לשיתוף המשפחה, לארוחת הבוקר, לסיורים באזור, אם תוכננו. לצילומים, לארוחת צהריים ועוד ועוד. ובתוך כל הפרטים הללו צריך לדאוג לאווירה טובה ולא לחוצה שתשרה נינוחות ותיתן הרגשה שהכול מתנהל על מי מנוחות וללא לחץ מיותר.

בר מצווה בכותל המלצות
מברכים את חתן הבר מצווה לפני כניסה לכותל

התנהלות אירוע של אלי

ואכן, האירוע של אלי בר לב התנהל למופת: מזג האוויר הפתיע ובמקום גשם שרר מזג אוויר אפילו חם מהממוצע לעונה, הטקס התקיים בחוץ, ברחבת הכותל תחת כיפת השמים, האם היתה קרובה לבנה, חתן בר המצווה.

אין ספק שהכול בזכות תפילותיו של אלי. כמו כן פייטן שניהל את הטקס התגלה כאיש נעים סבר ונעים הליכות שדאג שחתן בר המצווה ומשפחתו יזכו לחוויה מיוחדת ונעימה, חוויה שתיחרט בזיכרונם של כל הנוכחים באירוע. האירוע נוהל בתזמון מושלם של הטקס עצמו, של ארוחת הבוקר שבאה בעקבותיו, של הסיור במנהרות הכותל ושל כל הפרטים הקטנים שמרכיבים את האירוע כולו.

חשוב מאוד לקבל המלצות וביקורות על מארגני האירוע בכל מקום אפשרי, באתרים במרשתת, המלצות של חברים ומכרים, שכנים ועוד.

המלצה של אלי בר לב
צילום בטקס עליה לתורה ( צולם כינור דוד )

המלצתו של אלי בר לב:

האירוע שלנו התנהל למופת, חגי דאג לכל הפרטים, קטנים כגדולים ולליווי צמוד שלנו גם לפני האירוע. בשלב הארגון הוא התקשר אליי כדי לעדכן אותי בכל פרט ופרט וידעתי שאני בידיים טובות.

האירוע היה מרגש ביותר, כולם התלהבו, חגי דאג לכלי נגינה שיקבלו את פנינו: תופים, שופרות, קלרינט. טקס הוצאת ספר התורה, ארוחת הבוקר, הכול התנהל כמו שצריך ואפילו מעבר לכך. האווירה הייתה מרגשת ושמחה. זכינו לחוויה מרגשת שלא נשכח אף פעם.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
תמונה בר מצווה לסמיון גרפמן

סמיון גרפמן

היה לנו הכבוד והעונג לעשות בר מצווה לאחיין של סמיון המפורסם מאוד מהסרטונים ביוטיוב והפייסבוק. קיבלנו המלצה לאירוע שערכנו למשפחתו. זכינו בכבוד גדול לקבל המלצה

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן