פייטן לבר מצווה מחיר משתלם

בר מצווה הוא אירוע שרוצים לערוך אותו הכי טוב בתקציב סביר. פייטן לבר מצווה זה אחד הדברים שמאפשרים לכם לערוך אירוע באיכות גבוהה מאוד מצד אחד, ומצד שני לא להצטרך להוציא הרבה כסף. זמר פייטן לבר מצווה זה דבר שעושה שדרוג רב במחיר נמוך. המוזיקה והשמחה שעושה הלהקה והפייטן, יכולים להחליף גם אולם אירועים. אנחנו מציעים לכם פייטן לבר מצווה מחיר שישדרג לכם מאוד את האירוע ללא הוצאות רבות מדי. 

רב מזמר לבית כנסת
פייטן עקיבא גיגי

אצלינו תוכלו לקבל רשימת פייטן או לבחור את השרות המתאים כמו:

 1. פייטן מזמר לבר מצווה
 2. נגנים לאירוע
 3. אטרקציות שונות
 4. צלמים לבר מצווה

כמה עולה להזמין פייטן לבר מצווה

לכל פייטן יש את המחיר משלו, פייטנים מתחלקים לרמות שונות, צפו במחירים

 1. פייטן מתחיל החל מ800 עד 1200 שקל
 2. פייטן ברמה טובה מאוד 1800-2000 שקל לבר מצווה
 3. רב מזמר מ2500 ועד אין סוף, יש כאלא שמחיר מגיע ל 7000 שקל. 

אנו ממליצים פייטן ברמה טובה מאוד שיודע לנהל את האירוע ולעשות שמח. 

הלהקה שלנו מספקת בידור במחיר מוזל

וידאו של מתופפים בכותלבאירוע שלנו אתם לא צריכים להביא ד.ג'י. הלהקה שלנו תעשה לכם את כל הבידור. תהלוכת הנגנים שאנחנו עורכים, ובהמשך העלייה לתורה, מספקים את כל הבידור שהאורחים צריכים. תהלוכת הנגנים שלנו מלאה בריקודים, שירים, שמחה וכיף. פייטן לעליה לתורה שלנו עורך את טקס העלייה לתורה בצורה חווייתית שמשתפת את כל האורחים בשמחה של האירוע. אחרי החוויה שאתם והאורחים שלכם תעברו איתנו, כולכם תהיו מלאי אנרגיות חיוביות. 

מה אפשר להוסיף לפייטן ?

 1. להקת כינור דוד ( מתופפים, שופרות, סקסופון, קלרינט) בדרך כלל מגיעים 3 נגנים בכלים שונים.
 2. קליידן ( מומלץ מאוד)
 3. ציוד הגברה חייב שיהיה בבית כנסת
 4. אטרקציות שונות  (הפרחת בלונים)
 5. צלמי בר מצווה

אנחנו מספקים את כל חווית האירוע

פייטן לבר מצווה בבית כנסת שאנחנו מספקים הוא גם רב וגם חזן לבר מצווה עליה לתורה שעורך את טקס העלייה לתורה. זה אומר שאתם גם מקבלים חזן שיכול להעביר את טקס העלייה לתורה ובנוסף מקבלים זמר חזן שיודע לעשות בידור לאורחים.

ההתמחות של הפייטנים שלנו זה לא רק להעביר את טקס העלייה לתורה בצורה הלכתית במאה אחוז, הפייטן שלנו גם יודע להרים את האנרגיות בקהל ולהפוך את אירוע בר המצווה לחוויה מבדרת ומהנה, בנוסף לרוחנית ומרגשת. לא תצטרכו לשלם גם לזמר וגם לרב, אנחנו מספקים את שניהם עם חזן פייטן לבר מצווה.

גיל אשר נגן גיטרה
גיטרה, בר מצווה
כנר מנגן באירוע
כנר לקבלת פנים

כדי לראות 🤔 בית כנסת בתצפית הכותל

המחיר המשתלם לא מוריד את איכות השירות

אנחנו חברה שמתמחה בארגון אירועי בר מצווה כבר יותר מ-20 שנה. אנחנו מקושרים לספקים הכי טובים שיש בשוק. פייטן זמר לבר מצווה שאנחנו מספקים הוא הפייטן הכי טוב שיש. להקת הנגנים שלנו היא הכי טובה שיש.

היכולת שלנו להביא לכם את הספקים הכי טובים במחיר משתלם היא לא קסם, זה מקצועיות, ניסיון ואמונה שללקוחות שלנו מגיע הכי טוב. אנחנו נהנים להפיק אירועי בר מצווה. אנחנו נהנים שהלקוחות שלנו נהנים. אצלנו ארגון בר מצווה זה לא רק פרנסה, זאת שליחות להביא את טקס העלייה לתורה לכמה שיותר יהודים.

תודות לכינור דוד ( המלצות)

יודעים לעבוד גם עם ספקים אחרים

באירוע בר מצווה יש, בנוסף ללהקה ופייטן, צלמים, הסעות, קייטרינג, שירותי הגברה ועוד. עם כל אלה אנחנו יודעים לעבוד בצורה משולמת, זה כי יש לנו ניסיון רב. זה אומר שלא יהיה מצב שחוסר תקשורת בין כל הספקים השונים יגרום לתקלות ועיכובים באירוע. הפייטן לבר מצווה  שלנו תופס פיקוד ומנצח על כל התזמורת של כל הספקים בצורה שתעביר את האירוע בצורה חלקה ומהנה, וזה מבלי שאתם תצטרכו לדאוג לשום דבר. תקבלו מאיתנו פייטן לבר מצווה מחיר אחיד וברור, בלי טריקים ובלי שטיקים.

אנחנו בכינור דוד נספק לכם פייטן לבר מצווה מחיר משתלם. תתקשרו אלינו כבר עכשיו ותיראו כיצד האירוע הופך מרגיל למדהים במיוחד. 

גם אנחנו מוסרים תודה ללקוחות שלנו

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
אירועים בכותל

בר מצווה בישראל

כל יהודי שמגיע לגיל 13 מחויב לפי ההלכה לעלות לתורה באירוע בר מצווה. כל יהודי שבאמת רוצה להרגיש הכי קרוב לדת היהודית עורך בר מצווה

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן