פייטן לעליה לתורה בליווי מוזיקלי מרגש

פייטן לבר מצווה בבית כנסת הוא חלק בלתי נפרד מאירוע שהוא לא סתם עוד בר מצווה משעממת בבית כנסת, אלא אירוע שיש בו שמחה, התרגשות, רוחניות, כיף והרבה הרבה אנרגיה חיובית.

לפייטן לעליה לתורה יש יכולת מדהימה גם לתת לחתן בר המצווה בטחון בקריאת ההפטרה והתפילות וגם לערוך את טקס העלייה לתורה בצורה שהיא גם כשרה במאה אחוז מבחינה הלכתית, וגם מעניינת ומלאה בערך מוסף. זמר פייטן לבר מצווה זה אחד הדברים בחיים שמשלמים עליו מעט ומקבלים הרבה מאוד.

דרכינו תוכלו לבחור פייטן המתאים ביותר עבורכם כולל ליווי מוזיקלי משמח 

  1. להקת כינור דוד
  2. קליידן כולל ציוד הגברה
רב מזמר לבר מצווה
פייטן מוטי מושיא

בבר מצווה בבית כנסת שלנו תקבלו הרבה דברים

דבר ראשון שאנחנו נותנים לכם זה כיף. הכיף הוא עם להקת נגנים שמנגנת ושרה. הלהקה עושה שמח, מרגש, מרקיד, מהנה ועוד.

התקיעה בשופרות של הלהקה זה אחד מרגעי השיא של האירוע, רגע שתזכרו בהתרגשות כאשר תצפו באירוע גם שנים לאחר מכן. בנוסף ללהקת נגנים, אנחנו מספקים פייטן שהוא גם חזן לבר מצווה עליה לתורה שהופך את טקס העלייה לתורה לחוויה מושלמת.

הפייטן שלנו יודע גם לשיר בצורה נעימה לאוזן את כל הברכות וגם יודע להסביר בצורה מעניינת את המשמעות של כל דבר שנעשה במהלך טקס העלייה לתורה. 

בית כנסת התצפית בכותל

אז באמת כמה עולה פייטן

מחיר פייטן לעליה לתורה מחולק לשנים או אפילו שלוש רמות, יש את החזנים כמו שאומרים מתחילים שהם יותר מתעסקים הפחות פייטנות יותר בניהול טקס, יש את הרבנים המזמרים שאלא כבר אם ניסיון רב בניהול אירועי בר מצווה יש להם קול יפה, ורמה השלישית זמרים ברמה פייטנות חו״ל אלא שכל שנה מופיעים במות או מנהלים תפילות בארצות שונות, עכשיו תכלייס מחירים. 

1. פייטנים של רמה א_עד 1200 שקל

2. רב מזמר רמה ב_ יכול להגיע עד 2500 שקל משהו כזה

3. חזנים זמרים רמה ג_אין סוף למחירים החל מ3000 ואין לי מוסג כל אחד רק מוסיף ומוסיף

האירוע שתקבלו מאיתנו מתחלק לשני חלקים

החלק הראשון הוא הכניסה לבית הכנסת. הכניסה לבית הכנסת היא עם תהלוכת נגנים שבה מנגנים, שרים, רוקדים, נהנים, צוחקים וכמובן מתרגשים. החלק הראשון מתחיל או מבית המשפחה, במקרה שהבית קרוב לבית הכנסת, או ממבואה קרובה שנכנסת לתוך בית הכנסת.

חשוב שיהיה שביל גישה קצר ונוח שמגיע לבית כנסת ובו נשתמש לתהלוכה. החלק השני הוא טקס העלייה לתורה שבו חתן בר המצווה, יחד עם הפייטן לעליה לתורה שלנו, עורכים את ההפטרה עם הנחת התפילין, התעטפות בטלית, כל הברכות ועוד. 

קליידן לאירוע
פייטן בליווי של קליידן

אתם מחליטים איזה להקה אתם רוצים

אנחנו מציעים לכם מגוון של הרכבים ללהקת הנגנים. ההרכב הראשון הוא של נגן מתופף ונגן עם כלי נשיפה. כלי הנשיפה הוא או קלרינט או חצוצרה או סקסופון. האפשרות השנייה היא ששני הנגנים יהיו עם תופים. האפשרות השלישית היא קלידן.

חשוב לציין, כל הנגנים בכל ההרכבים נושאים איתם שופרות, בנוסף לכלי הנגינה. דבר נוסף שחשוב לציין, יש לכם אפשרות להזמין גם קלידן וגם שני נגנים, קרי להקה של שלושה נגנים. זה שדרוג גדול במחיר מועט.   

עליה לתורה בירושלים
מקום VIP לעליה לתורה בתצפית הכותל

הפייטן מנהל את בר המצווה איך?

פייטן לבר מצווה בבית כנסת הוא מי שמנהל את כל האירוע. הוא אחראי על הובלת התהלוכה, על הרמת הקהל, על ניצוח על המקהלה, על העלייה לתורה על הזמנים, על הלוגיסטיקה ועוד. המטרה של הפייטן היא שהוא ינהל את האירוע וחתן בר המצווה, המשפחה והאורחים יוכלו ליהנות בלי דאגות.

שהוא איש מקצוע יודע בדיוק מתי לעשות שמח, מתי לעשות מרגש, מתי להגביר את הרוחניות ועוד. כל אלה הופכים את האירוע ליותר שמח, ליותר רוחני וליותר מרגש. 

לקוחות ברוצו להגיד לנו תודה ❤️

אנחנו בכינור דוד נגיע אליכם ונעניק פייטן לעליה לתורה לכם שיגיע ביחד עם להקה וישדרג לכם את האירוע. תתקשרו אלינו כבר עכשיו ותתחילו ליהנות מאירוע מיוחד שתיהנו ממנו ותקבלו עליו הרבה מאוד מחמאות מהאורחים.

גם אנחנו רוצים להודות למשפחות יקרות בחגגו דרכינו

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן