אל תפספסו יום הולדת 13 בכותל

הילד שלכם בן 13  השנה ואתם בטח תוהים איך לחגוג לו בר מצווה הכי טובה בעולם. אז יש לנו פתרון קל בשבילכם. יום הולדת 13 בכותל.

הכותל הוא המקום הכי קדוש ליהודים, זה מכפיל כוח בכל תפילה ומצווה שעושים בו. בכותל יש את כל מה שצריך בשביל שתעשו את בר המצווה שאתם רוצים, למשל מגוון מקומות בהם עורכים את טקס העלייה לתורה. רוצים לערוך טקס עלייה לתורה בקלאסה של רחבת הכותל, בכיף. רוצים מקום שיש בו גג ומזגן, אחלה.

בא לכם שאימא תחבק את חתן בר מצווה ובנשים והגברים של המשפחה יהיו ביחד כל הזמן, גם זה מגניב. כל מה שתרצו, אנחנו לשירותכם. 

מגוון האפשרויות שלכם הוא לא רק בטקס העלייה לתורה

ביום הולדת 13 בכותל יש אפשרויות רבות שמהם תוכלו לבחור בדיוק את האירוע שאתם רוצים. רוצים הרכב נגנים מסוים, כמות נגנים מסוימת, מבר לשני הנגנים הקלאסיים, אנחנו זורמים אתכם בכיף.

רוצים אטרקציה מסוימת, למשל דמות שתרקוד עם הילדים, זיקוקים וכל דבר שעולה לכם בדמיון. המשאלה שלכם תתגשם על ידינו.

רוצים שהצלמים לא רק יצלמו את האירוע אלא גם יצלמו את ההתארגנות, בוק וכל דבר שתרצו לצלם, כל הצלמים שאנחנו עובדים איתם יודעים ושמחים לעשות את  כל סוגי הצילומים. מה אם תפריט ייחודי במסעדה, למשל טבעוני, אנחנו גם עובדים עם מסעדות שההתמחות שלהן היא סעודות טבעוניות. אצלנו השמיים הם הגבול.

בר מצווה בירושלים
תעודת בר מצווה

תתפלאו, לא הכול ביוקר

הגמישות הרבה והניסיון שלנו מאפשרים לנו להעניק לכם חבילת אירוע שתפורה עליכם בדיוק. אין אצלנו שני לקוחות דומים, כל לקוח הוא עולם בפני עצמו. בגלל שאנחנו תופרים חבילת אירוע לכל לקוח, אנחנו יכולים למצוא לכם את החבילה הכי טובה שיש, במחיר הכי משתלם שיש.

  אנחנו מתאימים את הרצונות שלכם לתקציב שלכם כך שאתם תיהנו בצורה מקסימאלית מהאירוע. אנחנו מתאימים את עצמנו לכל כיס, כך שלא רק בעלי הממון יכולים ליהנות מבר מצווה בכותל.

צפו ב10 טועיות שאסור לעשות בסגירת בר מצווה בכותל ( חובה לדעת)

לא צריך לכם לחפש מארגני אירוע נוספים

אנחנו דואגים לכם להכול מהכול.אתם לא צריכים לחפש ספקים, לחפש מקומות לסיור, לחפש מסעדות, לחפש מקום לעשות בו את טקס העלייה לתורה, לחפש פייטן ובסוף לא למצוא כלום.

אתם לא צריכים להשקיע אנרגיה ביום האירוע להתרוצץ בין ספקים למשפחה ולנהל את האירוע במקום ליהנות ממנו. המטרה שלנו היא שכל האנרגיה שלכם תתרכז רק ליהנות ולחוות בכיף את בר המצווה בכותל של ילדכם.

אנחנו מקדישים את כל הניסיון והאהבה שלנו לארגון בר מצוות בלעשות את כל מה שהלקוחות רוצים, כדי שייצאו מרוצים

יום הולדת 13 בירושלים של ילדכם חוגגים רק עם כינור דוד. תתקשרו כבר עכשיו אלינו ונתחיל לתפור את חבילת האירוע המושלמת שלכם. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן