איך לחגוג בר מצווה מיוחדת בשנת 2022, אירוע חד פעמי לילדכם

מדריך חשוב על איך עורכים בר מצווה מיוחדת

במדריך הזה ניתן לכם רעיונות איך אפשר לערוך בר מצווה מיוחדת. מה שנחמד בבר מצווה מיוחדת זה שהיא יכולה להיות יותר מהנה, מפתיעה ומרגשת. זאת הדרך הכי טובה לגרום לאורחים שלכם לדבר על בר המצווה של בנכם לטובה כל פעם שתפגשו אותם.

מה שעוד נחמד בבר מצווה שונה זה שהיא לא חייבת להיות יקרה, להיפך, אפשר לחסוך כסף וליהנות באותה מידה ואפילו יותר. אנחנו גמישים מאוד ואוהבים אתגרים, תישארו עם ראש פתוח.

שבת חתן בכותל

מחפשים לערוך שבת חתן בירושלים ליד הכותל, כל המידע במקום אחד. כנסו למאמר.    👈 🔯

טיפים לחגיגת בר מצווה מקורית

בר מצווה בכותל

איפה אפשר לחגוג בר מצווה

איך אפשר להתחיל את האירוע באופן מיוחד

לרוב, בר המצווה מתחילה עם ארוחת בוקר. לאחר ארוחת הבוקר מתחילה מיד תהלוכת הנגנים.

אבל אפשר לשנות קצת את סדר היום. אם אתם רוצים לערוך סיור באחד מהאתרים הסמוכים לירושלים, למשל לטרון, או הנמצאים יחסית רחוק ממיקום האירוע, אפשר התחיל את היום בסיור, או לערוך את הסיור מיד לאחר ארוחת הבוקר, לפני תהלוכת הנגנים.

את ארוחת הבוקר אפשר לשדרג במחיר סמלי עם טורטיות ופירות העונה. רוצים לשדרג עוד את ארוחת הבוקר, למשל עם דגים, דברו איתנו ונארגן לכם פינוק גדול לכם ולאורחים שלכם. התחלה מהנה ולא רגילה לבר המצווה תפתיע לטוב את האורחים שלכם ותהפוך אותם ליותר סקרנים ומתעניינים בהמשך האירוע. 

איך הופכים את תהלוכת הנגנים למיוחדת

אחד הדברים שאנחנו עורכים בבר מצווה ואפשר להפוך איתו את האירוע לבר מצווה מיוחדת זאת תהלוכת הנגנים. אנחנו ממליצים על שינוי בהרכב הנגנים.

ישנם מספר הרכבים שאפשר לבחור, הרכב מזרחי של שני מתופפים, הרכב ארץ ישראל של מתופף ונגן עם כלי נשיפה והרכב כליזמר של נגן כינור ונגן קלרינט או חצוצרה, או אקורדיון. רוב הלקוחות בוחרים בהרכב הארץ הישראלי או בהרכב המזרחי. מי שרוצה לגוון ולהפוך את האירוע שלו למיוחד, מומלץ שייקח את ההרכב של כליזמר, שמתאים לא רק לאשכנזים. זה הרבה שמשלב בצורה מדהימה מוזיקה שמחה, מרקידה ומרגשת באותה המידה. הרכב של כליזמר זה בהחלט שינוי מרענן שכל האורחים שלכם יאהבו. 

כמה דקות על כינור דוד

חשוב גם לדבר על גיוון באוכל

אנחנו עובדים עם מגוון רחב מאוד של מסעדות, שמספקות את כל סוגי התפריטים. אם אתם רוצים לערוך בר מצווה שהיא יותר מיוחדת יש אפשרות לבחור בתפריטים מיוחדים. למשל תפריט צמחוני ואפילו תפריט טבעוני. תפריט טבעוני או צמחוני יכולים להיות טעימים ומשביעים יותר מהתפריט הבשרי המשעמם והרגיל.

בנוסף, התפריטים האלה יכולים להיות יותר זולים, מה שיחסוך לכם הרבה כסף כי לאוכל יש משקל גדול בתקציב האירוע. אם אתם רוצים קצת להוסיף כסף ולשדרג את האירוע, אתם יכולים לקחת תפריט גורמה של אחת המסעדות שאנו עובדים איתן. לפעמים תוספת התשלום היא סמלית ובתמורה מקבלים שדרוג גדול לארוחה, מה שיגרום לכם ולאורחים שלכם ליהנות הרבה יותר.

אירןעים בירושלים

אנחנו בכינור דוד נשמח לעזור לכם לארגן  בר מצווה מיוחדת שאתם והאורחים שלכם תיהנו בה יותר מכל בר מצווה שהייתם בה. תתקשרו אלינו כבר עכשיו ותיראו איך עם הגמישות, המקצועיות וניסיון שלנו נארגן את בר המצווה של ילדכם  בדיוק כפי אתם רוצים. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן