מה זה בר מצווה?

מה זה בר מצווה? בבר המצווה מקבל עליו בן האדם את עול התורה והמצוות. בגיל 13 מתחייב בן האדם בכל מצוות התורה.

קבלו תשובה לשאלה, מה זה בעצם בר מצווה?

איך חוגגים בר מצווה?

האירוע המרכזי של הבר מצווה הוא העלייה לתורה. בעלייה לתורה, חתן הבר מצווה קורא את ההפטרה, אותה הוא למד היטב לפני הטקס.

את העלייה לתורה מומלץ מאוד לעשות בכותל. הכותל הוא ליבו של העם היהודי, וכאשר חתן הבר מצווה עולה לתורה בכותל, הוא עולה לתורה בליבו של העם היהודי, ואין מצווה גדולה מזה ואין אושר גדול מזה. מומלץ להתחיל את טקס העלייה לתורה עם תהלוכה שבה חתן בר המצווה ומשפחתו הולכים בשיירה ביחד עם נגנים שמנגנים מוזיקה שמחה שמכניסה את האורחים לאווירה של חגיגה.

תמונה מה זה בר מצווה

מה אפשר לשלב עם חגיגת בר מצווה בכותל?

ביחד עם העלייה לתורה בכותל ניתן להזמין את האורחים לסעודה באולם או באחת המסעדות שמסביב לכותל. אין חגיגה טובה ללא מוזיקה ריקודים, ומומלץ להזמין אנשי מקצוע שירקידו את האורחים לפי המוזיקה שהחתן ומשפחה רוצים.

אם יש הרבה ילדים במשפחה, מומלץ מאוד לעשות הפעלה לילדים, שתספק להם השגחה, תעסוקה ותאפשר לכם ליהנות מהחגיגה בראש שקט. מומלץ מאוד לעשות סיור באתרים מסביב לכותל ביחד עם המשפחה

תמונות בר מצווה

עכשיו שאת יודעים מה זה בר מצווה? ואיך אפשר לחגוג אותה, אציע לכם את הדרך הטובה ביותר לזכור את הבר מצווה.

הכי טוב לזכור את הבר מצווה עם צילום של האירוע. מומלץ להזמין צלמים מקצועיים מירושלים שיודעים לצלם בכותל בצורה מקצועית מומלץ מאוד שהצלמים ילוו אתכם לכל אורך האירוע, מהצילומים שלפני האירוע, למשל על חומות העיר, דרך התהלוכה לתוך הכותל וכמובן בטקס העלייה לתורה עצמו. יהיה נחמד גם לראות את חתן הבר מצווה ומשפחתו בחגיגות הבר מצווה באולם, כך שמאוד מומלץ להביא לשם גם את הצלמים.

מה זה בר מצווה?, זה היום שבו הילד הופך לגבר. זהו יום יחיד במינו לחתן הבר מצווה, יום שלא יחזור לעולם. חשוב מאוד לעשות את היום הזה לשמח ובלתי נשכח לחתן הבר מצווה ולמשפחתו.

הכותרות שלנו
נגנים בכותל

נגנים לבר מצווה בכותל

מה הסיגנון המוזיקלי האהוב שלכם אחד הדברים שאסור לכם לוותר עליו באירוע בר מצווה בכותל הוא המוזיקה. מוזיקה לבר מצווה משמחת לב אנוש והיא גורמת להתרגשות

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: