בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

איך אנחנו מקבלים את חתן הבר מצווה בכותל

כולם יודעים שבמפגש ראשון הדקות הראשונות הן הקובעות. מראית העין ומשמע האוזניים הם אלו שעושים לנו את ההחלטה הלא-מודעת אם "הפגישה העיוורת" הולכת "לכיוון הנכון" אם לאו.

מי מאיתנו לא נתקל במסיבות בר-מצווה בהן קבלת הפנים היתה משמימה- חתן בר המצווה עומד מעונב, ולוחץ ידיים בחיוך מלאכותי כשברקע די-ג'י רועש?

קבלו את קבלת פנים של כינור דוד

הקודם
הבא

שמחה כבר בתחילת האירוע

"המשמחים" המקצועיים של "כינור דוד" יהפכו את "המבט הראשון" של אורחיכם לכזה שיעלה חיוך של הפתעה ואור על פניהם, ואת ה"האזנה הראשונה" לכזו שתכניס אותם לאווירה של שמחה וריקודים כבר מהרגע הראשון.

מי יכול לעמוד בשלווה ובארשת אדישה מול מגוון כה רחב של כלי נגינה היישר מן המקורות היהודיים, מקלרינטים דרך כינורות ותופים וכלה בשופרות מרטיטי אוזן ולב?

קבלת פני תייריים מתאילנד

מי לא ירגיש צורך פנימי בלתי מוסבר לפזז ולהשתטות כילד מאושר וחסר דאגות כשהצוות היחיד במינו שלנו מנגן שלל מנגינות ומחרוזות המשלבות בין המסורת היהודית לקצב ולצלילים של ימינו אנו?

 

מפגש בין מתופפים בכותל וחתן הבר מצווה
ברכות לחתן הבר מצווה ( צולם כינור דוד )

בר מצווה על פי מיטב המסורת היהודית מתחילה אצלנו כבר בקבלת הפנים 

מאמרים באותו נושא:

מסעדת בלאק
מסעדת בלאק

זול טעים ומחובד מאוד מחפשים מסעדה אחרי בר מצווה בכותל? אם חשובה לכם איכות האוכל ואתם מעוניינים להעניק לאורחים שלכם

קרא עוד »
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp