שעות הגעה לבר מצווה בכותל באיזה שעה מומלץ להגיע לחגיגות בר מצווה בכותל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

שעות הגעה לבר מצווה בכותל

באיזה שעה להגיע לכותל ? זו שאלה שבדרך כלל שואלים אותי בשיחת טלפון. אני אישית ממליץ להגיע לבר מצווה בכותל בשעות עד 9-00 או אחרי 11-30.

אתם שואלים למה? אז עכשיו אני יסביר למה לא להגיע בין 9-00 עד 11-00 .כמו כל משפחה נורמטיבית כולם יוצאים מהבית בשעות הבוקר שבע ,שמונה, עד שכל האורחים באים לוקח עוד כחצי שעה.

עוצרים בלטרון לארוחת בוקר ומגיעים לירושלים בין 10 ל11 וכמה משפחות אתם חושבים שבאים בשעות עשר או אחת עשרה ,אז אני אומר לכם בין שלושים לארבעים וזה אומר שכולם עומדים בפקק גדול מאוד בכניסה לירושלים מדובר בפקק של שלושים אוטובוסים רק של בר מצווה לכיוון ירושלים ועוד פקקים רגילים של עומס בכניסה לירושלים.

ומה קורה באוטובוס ? יש לחץ גם מצד האישה שמעצבנת את הבעל ומתחילים לריב ומגיעים לכותל עצבנים אש.

צפו בסרטון הסבר

מה לעשות ומה עושים שלא להיתקע בפקקים ?

  • אם אתם משפחה שומרי מסורת ודתיים כמובן שאסור לכם לאכול לפני התפילה, לכן צריך לצאת מהבית בשעות מוקדמות מאוד כי יש שעות לקריאת שמע בקיץ זה עד 08-15, אז איך עושים חשבון אם אתם מאזור המרכז צריך לצאת בין 6-30 עד 07-00 ולא לעצור בדרך ולהגיע ישירות לכותל. לא לשכוח שיש לכם גם את המתופפים בכותל שזה לוקח עוד כחצי שעה.
  • אופציה השנייה למתאים לכל עם ישראל. כמובן לצאת מהבית יותר מאוחר אם אתם מאזור המרכז, צריך לצאת בין 9-00 ל 10-00 כמובן להגיע ללטרון ולאכול ארוחת בוקר בנחת .לצאת מלטרון ב11-00 ולהגיע לכותל בלי פקקים כי כולם כבר הגיעו עצבנים ולחוצים. עוד דבר אחד פשוט מבלבלים אתכם שאפשר להתפלל עד שעה 12-00 וזה טעות, אם אתם לא יודעם שואלים את הרב או משמבין שאפשר להתפלל עד השקיע זאת אומרת אם אתם מגיעים לכותל באחד או שתיים בצהריים אין אף אחד אתם לבד שום דבר לא מפריע לכם זו שעה האידיאלית לערוך בר מצווה בירושלים.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp