בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

מצלמות הכותל

שאלה : העם יש מצלמות בכותל – הרבה שואלים האם אני לא נמצא בכותל – איך אני יכול לראות את האירוע ?

תשובה: כמובן שניתן לראות את האירוע במצלמות בכותל בשידור חי ,אם יש לכם בקרוב לחגוג אירוע בר מצווה בכותל ויש לכם חברים, דודים, משפחה או לא משנה מה או אל שנמצאים בחו״ל או במקום רחוק מהאירוע , או שלא יכולים להגיע ולראות את המקום מסיבה כלשהי, חשוב מאוד שתדעו שהם יכולים לראות את כל האירוע של הבר מצווה בשידור חי מהכותל.

יש לנו כאן בכותל המערבי שלוש מצלמות הכותל שמשדרים את השידור מהכותל 24 שעות בשידור חי.

מצלמה אחת

נמצאת ברחבה של הכותל,מצלמה נמצאת על הגג ואפילו אם באתם לעשות תמונות משפחתיות ברחבה הגדולה של הכותל אתם אפילו יכולים לעשות להם שלום.

מצלמה שניה

נמצאת בתוך הרחבת התפילה של הכותל, צמוד לקיר של הכותל , זאת אומרת אם המשפחה נמצאת צמוד למחיצה ומתפללת , תוכלו לראות את התפילה ואפילו לשמוע קצת את התפילה בקול.

מצלמה שלישית

נמצאת בתוך בית הכנסת ״ קשת וילסון״ מדובר במנהרה שנמצאת בצד שמאל של הכותל – שמה נכנסים גברים עד הסוף.

מצלמות הבטחה

אנחנו דואגים לשמירת מקום ושולחן לטקס עליה לתורה, הנשים נכנסות דרך מנהרות הכותל ( כניסה חינם )  ושמה גם תוכלו לראות את כל הבר מצווה בשידור חי מהכותל ואפילו לשמוע אותם וככה תרגישו ממש חלק מהבר מצווה ואפילו לא הגעתם לאירוע וממש התבאסתם – אל דאגה אתם יכולים להשלים את זה דרך השידור.

את השידורים הישרים מהכותל אפשר למצוא באינטרנט בקלות רבה ואני מקווה שתרגישו את האירוע כמו שאתם נמצאים בכותל, רק דרך המחשב בבית או בעבודה. שיהיה רק בשמחות  !

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp