מה מעניין היום בכותל, ניתן לראות את הכותל במצלמות לייף של הכותל

שאלה : העם יש מצלמות בכותל – הרבה שואלים האם אני לא נמצא בכותל – איך אני יכול לראות את האירוע ?

תשובה: כמובן שניתן לראות את האירוע במצלמות בכותל בשידור חי ,אם יש לכם בקרוב לחגוג אירוע בר מצווה בכותל ויש לכם חברים, דודים, משפחה או לא משנה מה או אל שנמצאים בחו״ל או במקום רחוק מהאירוע , או שלא יכולים להגיע ולראות את המקום מסיבה כלשהי, חשוב מאוד שתדעו שהם יכולים לראות את כל האירוע של הבר מצווה בשידור חי מהכותל.

יש לנו כאן בכותל המערבי שלוש מצלמות הכותל שמשדרים את השידור מהכותל 24 שעות בשידור חי.

מצלמה אחת

נמצאת ברחבה של הכותל,מצלמה נמצאת על הגג ואפילו אם באתם לעשות תמונות משפחתיות ברחבה הגדולה של הכותל אתם אפילו יכולים לעשות להם שלום.

מצלמה שניה

נמצאת בתוך הרחבת התפילה של הכותל, צמוד לקיר של הכותל , זאת אומרת אם המשפחה נמצאת צמוד למחיצה ומתפללת , תוכלו לראות את התפילה ואפילו לשמוע קצת את התפילה בקול.

מצלמה שלישית

נמצאת בתוך בית הכנסת ״ קשת וילסון״ מדובר במנהרה שנמצאת בצד שמאל של הכותל – שמה נכנסים גברים עד הסוף.

מצלמות הבטחה

אנחנו דואגים לשמירת מקום ושולחן לטקס עליה לתורה, הנשים נכנסות דרך מנהרות הכותל ( כניסה חינם )  ושמה גם תוכלו לראות את כל הבר מצווה בשידור חי מהכותל ואפילו לשמוע אותם וככה תרגישו ממש חלק מהבר מצווה ואפילו לא הגעתם לאירוע וממש התבאסתם – אל דאגה אתם יכולים להשלים את זה דרך השידור.

את השידורים הישרים מהכותל אפשר למצוא באינטרנט בקלות רבה ואני מקווה שתרגישו את האירוע כמו שאתם נמצאים בכותל, רק דרך המחשב בבית או בעבודה. שיהיה רק בשמחות  !

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן