שמירת מקום לבר מצווה בכותל

למה זה חשוב לשמור מקום בכותל ?

✅ תגיות: חבילת בר מצווה בירושלים, בר מצווה בבית כנסת,

משפחות רבות בוחרות לעשות טקס בר מצווה בירושלים. פרט לכן, אנשים מגיעים לשם למטרות שונות, כך שזה עלול להיות מקום צפוף. אם אתם רוצים שהאירוע בכותל יעבור בצורה נוחה וחלקה, חשוב מאוד לדאוג לכך שיהיה שמירת מקום לבר מצווה בכותל ברחבת הכותל.

אם תזמינו הפקת בר מצווה בירושלים מכינור דוד, אנו נדאג שאיש צוות, ישמור לכם מקום. לכן כשתגיעו לכותל לא תאלצו לחכות אפילו לא רגע אחד. אחרי לווי של תופים ושופרות , אתם מגיעים למקום השמור שנתפס בשבילכם.

אימא ליד הבן שחוגג בר מצווה

עליה לתורה בכותל
ברכת האם לחתן הבר מצווה

הבוקר הוא הזמן הלחוץ ביותר. ביומי בר מצווה שני וחמישי בדרך כלל מגיעים בין חמישים לשבעים משפחות לערוך טקס עלייה לתורה בכותל .מה שאומר שיהיה שם נורא צפוף כי בנוסף למשפחות יהיו שם אורחים רבים. צפיפות, מחנק והצורך להמתין, לפעמים אפילו יותר משעה עלול לפגוע באירוע.

משפחות רבות עושות בעצמן את האירוע ואין מי שידאג להם לעניין הזה. שעות המתנה ארוכות יכולות לפגוע באירוע במיוחד בימי הקיץ החמים. האנשים באים לבושים בבגדים יפים ונאלצים להזיע.

צפו בשלבי הפקה של כינור דוד

האימא והילד

 

זהו יום חשוב מאוד ומרגש לחתן בר המצווה. הוא זקוק לתמיכת האם לצדו. מרוב הרעש והצפיפות הם עלולים שלא לשמוע האחד את השני. המוכנות הפסיכולוגית של הילד לאירוע חשובה ובלגן כזה עלול להוריד לו את הביטחון ולייאש אותו.

לכן חשוב שישמרו לכם מקום מכותל על מנת שאימא והילד יוכלו להתכונן לטקס עליה לתורה כמו שצריך.אצלינו את החגיגה ברחבת הכותל מעביר פייטן מקצועי במומחה לשירה ולעשות שמח,פייטן מגיע הרבה יותר מוקדם מהמשפחה על מנת להכין את המקום (לתפוס שולחן,מסדר מפה על השולחן,להביא ספרי קודש)

נשיקת האבה ( אימא צמודה לבן)

עליה לתורה בכותל
תראו בתמונה אימא ממש ליד הבן (שמירת מקום בכותל)

בר מצווה בחורף (איזה כייף)

כשיורד גשם כמובן שאי אפשר לעשות טקס עליה לתורה בכותל אלא בבית הכנס קשת וילסון. גם שם עלולה להיווצר בעיה. כי הרבה משפחות מגיעות לשם. האימא תוכך לראות את הילד שלה מעזרת נשים ולשמוע אותו דרך אוזניות. יהיה צרוך להמתין, כי 30-40 משפחות בדרך כלל רוצות לעשות שם את הטקס. רצוי שיהיה מישהו שיגיע לשמור לכם מקום גם במקרה זה.

בר מצווה בכותל ביום של גשם

לבדוק אירועים של אחרים

כדי להבין טוב יותר את תמונת בר מצווה בכותל המערבי, אנו ממליצים לכם להגיע בהזדמנות לכותל ולהבין מה קורה. כך תוכלו לקבל את הרושם הטוב ביותר. על הדרך אתם מוזמנים להיפגש עם נציג כינור דוד כדי לברר יותר פרטים לסגירת האירוע. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן