בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »

7 טיפים לארגון בר מצווה בכותל

החלטתם לחגוג בר מצווה בכותל לילד? בחרתם באופציה הטובה ביותר והמתאימה מכולן למעמד. כמו כל אירוע אחר, צריך להתחיל לארגן אותו מספר חודשים לפני טקס העלייה לתורה. על מנת שבר מצווה בירושלים תהיה מרגשת, איכותית ומעניינת.

בכדי שהאורחים והילד לא יסבלו מעיקובים ותקלות בלתי צפויות, אנו ב"כינוד דוד" שמחים להציג לכם את הטיפים הבאים לאירוע מוצלח.

תמונה טיפים לבר מצווה בכותל

קבלו טיפיל שימושיים לארגון בר מצווה

הסעה לירושלים

איך כך טעם שכל אחד מהאורחים יגיע ברכבו לירושלים. במיוחד כשמדובר בבקרים בהם הנתיבים לעיר ובתוכה פקוקים. כך כולם יגיעו באותו הזמן וטקס העלייה לתורה לא ידחה בגלל שאורח כזה או אחר לא הגיע.

פייטן לבר מצווה

תפקידם של ההורים צריך לבוא לידי ביטוי עד יום האירוע עצמו. לאחר היום, תנו למדריך להנחות ולהוביל את הטקס. אנחנו מספקים מדריך שהוא גם פייטן. הוא ישמור לילד את מקום ברחבת הכותל וידאג שהאירוע יזרום בצורה חלקה.

ארוחת בוקר בדרך לירושלים

האורחים שלכם יהיו רעבים לאחר טקס בר מצווה בכותל. רצוי להחליט מראש האם להזמין חברת קייטרינג או לעצור בין לבין במסעדה קרובה. אנו ממליצים שלא לעצור בדרך לטקס בר מצווה בירושלים על הבוקר כדי לא להיתקע בפקקים.

אטרקציות לבר מצווה

כאשר מדובר בימי הולדת של ילדים, חשוב לדאוג שחברת ההפקה מספקת לכם לפחות 2-3 אטרקציות. אצלנו תוכלו למצוא בין היתר בובת אדמו"ר ענקית וגם הפרחת בלונים.

מתופפים לבר מצווה

אחד האלמנטים הכי חשובים בכל אירוע הוא המוזיקה – התאימו את המוזיקה לאורחים ולילד. לעדות המזרח אנו מציעים מתופפים, נגנים ושופרות. לעדות אשכנז – שופרות וכליזמרים. מותר ורצוי לשלב.

שרותי צילום

השתמשו בשירתי צילום במהלך טקס בר מצווה בכותל במקום להתרוצץ עם המצלמה שלכם. רצוי 2 צלמים: האחד יצלם סטילס והשני וידאו. את שירותי הצילום ניתן להזמין מאיתנו טניתן לקבל את החומר הוידאו ( או למייל או בדיסקים שנשלחים בדואר רשום).

טיולים וסיורים בעיר הקודש

טקס בר מצווה בירושלים צריך להיות מנוצל עד הסוף. לכן נצלו את ההזדמנות לטייל בירושלים או לפחות לערוך תצפיות במקומות הקדושים. תוכלו לקבל סיורים מודרכים במסגרת חבילת VIP שלנו.

מאמרים באותו נושא:

דברו איתנו ב WhatsApp