הצעת נישואין מקורית

הצעת נישואין בכותל – מקורית מפתיעה ומלאת עניין

כל אישה מחכה לנסיך שלה שעימו היא תקים משפחה וכשהוא מגיע והיא מחליטה שזהו בחיר ליבה היא מצפה בכיליון עיניים לשמוע ממנו כי גם הוא בחר בה.

כל אישה מצפה לרגע הקסום שבו הגבר שלה יציע לה את ידו ואת ליבו וכל אישה מתרגשת נורא מרגע הצעת הנישואין, לכן הצעת נישואין נחשבת בעיני כל הנשים לכה חשובות ומרגשות, בגלל הציפייה. אם חשוב לך כי הרגע הזה ייחרט בליבה של בת זוגתך לנצל, תכנן עבורה הצעת נישואין בכותל.

אין דבר מיוחד יותר מלהציע את ליבך אל מול הנופים ההיסטוריים של העם יהודי ודבר לא ישתווה לטקס הצעת נישואין בכותל.

עכשיו דמיין שאת כל המרכיבים החגיגיים תתכנן עבורך חברת הפקות מקצועית בעלת מוניטין בהפקת אירועים בכותל כמו כינור דוד.

נגן וידאו

גם תטיילו בעיר העתיקה על הדרך

קח אותה קודם כל לטיול גגות או טיול רגלי בעיר העתיקה. אנחנו נעזור לך לבחור מסלול רומנטי שבו תתהלכו יד ביד וגם נדאג לספק לכם ליווי מקצועי של מדריך טיולים מוסמך שיספר לכם סיפורים שטרם שמעתם על עיר הבירה שלנו.

המטרה היא גם להפוך את החוויה למלמדת וגם לגרום לכך שהגברת כלל לא תחשוד לגבי הצעת נישואין בכותל שמחכה לה לאחר סיום הטיול בעיר.

תמונה הצעת נישואין בכותל
הצעת נשואין מקורית

גורם ההפתעה הוא הכי חשוב

מה הדבר החשוב ביותר בכל הצעת נישואין ובמיוחד בטקס הצעת נישואין בכותל? כמובן שזהו גורם ההפתעה אותו כבר התחלנו לתכנן כשיצאנו לסיור בעיר העתיקה.

בכינור דוד מציעים לך להעצים את ההפתעה עוד יותר, כיצד? כשתגיע למקום המיועד לטקס, יתגלה בפניכם נוף עוצר נשימה של ירושלים כי יש לנו את המיקום המושלם עבור טקס הצעת נישואין בכותל.

זוהי מרפסת סודית שמוחבאת בין הבניינים העתיקים על אחת הגגות בעלי תצפית שאין כמותה הצופה על כל רחבת הכותל ועל העיר העתיקה. כשתעלו למקום הזה בסיום הטיול היא תתפעל ותהיה מופתעת איך ארגנת את זה בעצמך!

תמונה הצעץ נישואין בכותל
הצעת נישואין בכותל

שילוב בין מיקום מקורי לאווירה מושקעת

המתכון המושלם לאווירה מושקעת הוא שילוב בין המיקום המפתיע, מוזיקה חייה (ביצוע שירים בהזמנה אישית כבר אמרנו?) ואירוח של מלכים שכולל כיבוד שתייה וקבלת פנים חגיגית.

כינור דוד יארגנו עבורכם צמד נגנים שיבצעו ברגע בו תקרע ברך עם הטבעת את השיר שאתה מעוניין להקדיש לבחירת ליבך, צלם שיתעד את הרגע המרגש כדי שתישאר לכם מזכרת (כי נשים אוהבות מזכרות מהרגעים המרגשים בחיים) וגם שולחן עם כיבוד.

בכניסתכם למקום עם תצפית מרהיבה על העיר העתיקה ימתין לכם שטיח כבוד פרוס לרגליכם ושולחן חגיגי שעליו כיבוד מתוק ויין. אנחנו גם נעצב את המקום עם בלונים ופרחים בצבע שתבחר (מומלץ לבחור אדום או לבן) ואם יהיו לך רעיונות מקוריים משלך שתרצה להוסיף, נדאג להוציא גם אותם אל הפועל.

אני מזמין אותכם לפגישה – בכותל להסבר על האירוע 0522600640

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

תמונה בר מצווה לסמיון גרפמן
סמיון גרפמן

היה לנו הכבוד והעונג לעשות בר מצווה לאחיין של סמיון המפורסם מאוד מהסרטונים ביוטיוב והפייסבוק. קיבלנו המלצה לאירוע שערכנו למשפחתו.

קרא עוד »

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן