טיפים מה כדאי לעשות בכסף שקבלת בבר מצווה בכותל

הבר מצווה בכותל עברה אחלה הכול היה אחלה ונהנית. האורחים נתנו לך סכומים יפים כמתנה ואתה תוהה מה ניתן לעשות איתם. בגלל שאנחנו מכבדים את הלקוחות שלנו אנו מביאים לך כמה טיפים להצעה של מה לעשות עם הכסף שקבלת.

תמיד יש אופציה להחזיר הכסף להורים, כי הם השקיעו את הכסף ששיך להם בבר מצווה שעשית. מאמר זה הוא בשביל למי שרוצה לשמור את הכסף ותוהה מה ניתן לעשות איתו.

תמונה נגנים לבר מצווה בכותל

לבזבז את כל או את רוב הכסף

יש מספר צורות  לבזבז כסף מהבר מצווה. אם עלתה בך המחשבה טיול בר מצווה בישראל על טיול, לזה יש עוד מאמר נוסף במיוחד על זה באתר שמומלץ ביותר לקרוא. זאת בהחלט אפשרות  טובה לעשות בזבוז של הכסף שלך.

בכסף שתקבל תוכל לקנות הרבה דברים נוספים. אופניים חשמליות, פלייסטיישן, פלאפון חדש, בגדים מאוד שווים. החיסרון העיקרי בלבזבז את  הכסף הוא שבסופו של יום כל דבר תבזבז  עליו זה לטווח לא ארוך של הנאה של רגע שאחרי זה תלך ביחד עם הכסף. אפשר לאמור שחיים פעם אחת וצריך ליהנות אך אתה לא מבוגר ויש לך זמן רב ליהנות וטולי תצטרך את הכסף בהמשך החיים.

לשמור ולחסוך את הכסף

את המתנות מהבר מצווה בכותל תוכל לחסוך בשלוש דרכים עיקריות שמצויות. לכל אחת יש את היתרונות וגם חסרונות.

הדרך הישנה והידועה היא לשמור את כל הכסף בבלטות או במחבוא אחר בבית במזומן. היתרון הבולט בזה זה שהכסף זמין, ואף אדם אין מושג  עליו ולא תצטרך לתת דין וחשבון לאף אחד כשאתה רוצה לבזבז אותו.

לשיטה זו  שני חסרונות עיקריים. כסף במחבוא יכול להיעלם עקב שרפה או פגיעה בבית וכמובן גנבה. אין על הכסף הזה ביטוח, אף אחד לא יודע עליו וכך הכסף פשוט יעלם מבלי לחזור וחבל. החיסרון השני הוא שהכסף לא מניב לך שום תשואה, גם היום וגם מחר יהיה לך אותו הסכום, אלא אם תוסיף או תוציא ממנו כסף בצורה פיזית.

  • הדרך השנייה היא לשמור את הכסף בבנק בחשבון בנק שלך. היתרון של זה שהכסף בטוח, הוא נמצא שם תמיד ותוכל להשתמש בו מתי שתרצה. החיסרון העיקרי הוא שכל פעם שתצטרך להוציא את הכסף זה פרוצדורה והבנק לוקח עמלה על כל מה שאתה עושה בו. בנוסף, הריבית היום היא אפסית כך שהכסף שלך לא ייתן לך שום תשואה משמעותית וזה כמעט כמו לשים את הכסף במחבוא.
  • אפשרות הנוספת היא לתת את הכסף להורים שישמרו לך עליו לעת עתה. היתרון בזה הוא שהכסף שמור ואין לך את הפיתוי לבזבז אותו. בנוסף, זה כסף שההורים יכולים להשתמש בו כעת ולהחזיר לך את מה שהם לקחו בהמשך, כך שזה סוג של עזרה להורים. החיסרון הוא שכל הוצאה של הכסף תגרור דין וחשבון להורים על מה אתה עושה עם הכסף שלך, ולא בטוח שתרצה לתת את הדין וחשבון הזה.
תמונות הפקת בר מצווה בכותל
צולם כינור דוד

השקעת הכסף כך שתוכל להרוויח ממנו

אפשר ורצוי מאוד להשקיע את הכסף של הבר מצווה בצורה שתניב לך רווחים. לא מאמין שאפשר להתעשר בגיל 13. תחפש מיליונר בן 19 בגוגל ותראו על בחור צעיר שהשקיע את הכסף שלו בשטחי פרסום באינטרנט והיום הוא מיליונר.

כיום יש הרבה מאוד מסחר באינטרנט. יש לך אפשרות לקחת את הכסף של הבר מצווה, לרכוש מוצרים ממקום מסוים בזול ולמכור אותם באתרים במחיר רב יותר, וכך לעשות כסף. בנוסף, תוכל גם אתם לקנות שטחי פרסום באינטרנט או במקומות אחרים ולקבל כסף על ההשכרה שלהם.

אם קבלת סכום משמעותי מאוד, כמה עשרות אלפי שקלים. יש לך אפשרות לרכוש נכס נדל"ן. תוכל לרכוש מחסן, משרד, מכולות ועוד. כל אלה ניתן להשכיר ולהרוויח עליהם כסף באופן שוטף. בנוסף,  השווי של כל נכס שתקנה יכול לעלות ובעתיד תוכל למכור אותו ברווח.

  • יש אפשרות להשקיע סכום של כסף בבורסה או לעשות השקעה בקופת גמל ולהרוויח תשואות. לצורך הדבר יש הרבה בתי השקעה שדרכם תוכל להשקיע כסף ולהרוויח. מאוד חשוב לבחור היטב בית ההשקעות שלך ולא לקחת סיכונים שלא צריך בבורסה עם הכסף שיש לך.
  • תזכור שהפיתוי להתעשר מהשקעת כספך מהבר מצווה בכותל גדול, ויהיו מאוד הרבה גופים מסחריים שישמחו לקחת לך את הכסף. אין התעשרות פשוטה בעבודה קלילה, זה קורה אולי כשממלאים לוטו וזוכים. כאשר לא תעבוד קשה, לא תקרא את החוזים, לא תעשה סקר שוק ולא תדאג שההשקעה שלך תךך למקום הנכון, תאבד את הכסף שלך.
תמונה בר מצווה בכותל
צולם כינור דוד

כיצד תקבל עוד ידע על מה לעשות בכסף

ראשית  כל רעיון שיש לך בראש, תיגש לאינטרנט, שים את הרעיון בגוגל ותביט האם הרעיון נראה טוב. תתייעץ עם הורים, עם אחים, עם החברה ועם כל מי שמוכן לתת לך עצה. על כל  נושא שיש, יש קבוצה בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות. יש שם  מידע שימושי על כל רעיון שתרצה להשקיע בו.

תזכור שהעצות טובות אך בסוף תצטרך ללכת לפי איך שאתה חושב ועל פי מה שהלב שלך אומר. אדם חכם מאוד אמר פעם שאין לנו מה לפחד אלא מהפחד עצמו. אם תפחד, לא תעשה כלום עם הכסף ולבסוף הוא ישכב בבנק או ייעלם ולא ייתן לך כלום, וחבל.

זה היה שירות בשבילך כלקוח של חברת כינור דוד שעושה מצוין  בר מצווה בכותל. אנחנו מכבדים את הלקוחות שלנו ותמיד השמח לתת להם שירות, לפני בר המצווה לאחרי הבר מצווה. מקווה שעזרתי, אם יש שאלות, תוכל להתקשר אלינו בשביל עצה.

הכותרות שלנו
נגנים בכותל

נגנים לבר מצווה בכותל

מה הסיגנון המוזיקלי האהוב שלכם אחד הדברים שאסור לכם לוותר עליו באירוע בר מצווה בכותל הוא המוזיקה. מוזיקה לבר מצווה משמחת לב אנוש והיא גורמת להתרגשות

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא:

הנחת תפילין בר מצווה בכותל
בר מצווה לדניאל

אנחנו מזמינים אותכם להיכנס לתמונות מבר מצווה של דניאל ולהרגיש את האווירה הקסומה של הכותל, אירוע מנחה  רב חגי בן חיים

קרא עוד »