המלצות ליום בר מצווה בירושלים

כאשר היום המיוחד של הילד מתקרב ההכנות נכנסות לישורת האחרונה. במצב כזה, לפעמים נזכרים בדברים שנשכחו או עולים רעיונות חדשים ביחס לתקופה. בהמשך למאמר קבלו המלצות לבר מצווהבירושלים. רעיונות שיהפכו את היום לעוד יותר מיוחד.

יש לייחס חשיבות לחג אשר נחגג באותו הזמן, לעונת השנה ולמזג האוויר כמובן. הדברים הקטנים שניתן להוסיף לטקס בר מצווה בכותל הם כמו תבלינים לסלט: משנים את כל הטעם לגמרי.

צפו בקליפ בר מצווה בכותל

סיור בר מצווה בירושלים

רבים מהחוגגים בוחרים לסיים את היום בסיור מודרך או אפילו טיול בירושלים העתיקה. אבל כאשר חג החנוכה מגיע, אפשר לעשות טיול מיוחד מאוד ורצוי בשעות הערב כאשר כבר אין אור: סיור חנוכיות בירושלים.

בדיוק כמו שבר מצווה היא מסורת יהודית עתיקת יומין, כך גם כמובן חג החנוכה ולכן ניתן לשלב את שני המסורות הללו בערב אחד וליהנות כפליים. אנו בכינור דוד נשמח לספק לכם מדריך שיעשה לכם סיור בעקבות החנוכיות של י-ם.

המלצות לבר מצווה
סיור במרכז דוידסון

באיזה לבוש להגיע לבר מצווה

באירועים כאלה כמו בר מצווה, אנשים תמיד מתלבשים בצורה יפה. אבל יש לקחת בחשבון שכאשר מדובר בקיץ, עלול להיות חם מאוד בכותל ולכן כדאי לעדכן את האורחים במזג האוויר במקרה ונפלתם על יום שרבי.

כמו כן רצוי לבקש מהאורחים להגיע בלבן. מדוע? מכיוון שמדובר בטקס מסורתי באווירה מיוחדת. גםהנגנים והמדריכים שלנו לובשים לבן. הצבע מסמל טוהר וקדושה.

תמונה בגדים לבר מצווה בכותל
בגדים בלנים לבר מצווה

הסעות מאורגנות לירושלים

בישראל, כידוע, אנשים נוטים לאחר כך שלא תמיד אירועים מתחילים בזמן. אם אתם רוצים למנוע תקלות, רצוי לארגן הסעות מסודרות ממספר מוקדים.

כדאי להגיע לכותל או מוקדם מאוד או אחרי 10 בבוקר. בדרך לירושלים יכולים להיות פקקים בשעות הבוקר בדיוק כמו שקורה בדרך לתל אביב.

כמו גם בתוך העיר עצמה יש עומסים בשעות הללו.

הסעות לבר מצווה בכותל
הסעות לבר מצווה בכותל ( הורדת אורחים בשער אשפות)

אטרקציות לתהלוכת מתופפים

גם אטרקציות נחשבות לתבלין הכרחי במהלך טקס בר מצווה בכותל. אנו מציעים בובת אדמור גדולה שתלווה את האירוע כמו כן הפרחת בלונים בצבעי כחול לבן.

כל ילד רושם ברכה או איחול על הבלון ומפריח אותו לשמים בזמן שהנגנים שלנו תוקעים בשופר וקוראים את ברכת הכוהנים.

תמונה מתופפים בכותל
תהלוכת מתופפים בכותל
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן