חנייה בכותל המערבי
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

חנייה בכותל המערבי

עומדים לערוך בר מצווה בכותל? חשוב שתכירו את הסדרי החניה הנוקשים באזור העמוס במבקרים שמארח מאות אלפי בני אדם מדי יום.

מי שאינו מכיר את העיר ולא יצא לו זמן רב לבקר בכותל יופתע לגלות כי אין באזור הכותל כולו חניה ציבורית ובטח שלא חניה ללא תשלום. זה מצריך ממי שמארגן בר מצווה בכותל לתכנן בצורה מוקפדת את נושא החניה במיוחד לאור העובדה כי לאירוע כזה מגיעים בדרך כלל כמה עשרות אורחים שיש לדאוג גם לחניה נוחה עבורם.

מניסיוננו הרב בארגון אירועי בר מצווה בכותל, ברצוננו לומר באופן חד משמעי כי הגעה ברכבים הפרטיים לכותל אינה מומלצת כי:

  • זה אומר שאתם בתור בעלי השמחה וגם כל האורחים שלכם תגיעו בזמנים שונים וזה יגרום לעיכובים מיותרים.
  • בגלל שאין הסדרי חניה לרכבים פרטיים בסמוך לכותל, התארגנות והתאספות לקראת האירוע תהיה מייגע וארוכה, במיוחד עם יש לכם יותר מ50 מוזמנים.

צפו בסרטון הסבר ״חניה בכותל״

הסבר על מקומות חניה בכותל

לפניכם 2 אפשרויות מומלצות:

  • מזמינים הסעה – הזמנת הסעה לאירוע בר מצווה בכותל הוא הפתרון האולטימטיבי שיבטיח לכם נוחות ועמידה בלוחות הזמנים. הסעה מסודרת באוטובוס ממוזג תמנע מכל האורחים לעמוד בפקקי התנועה בכניסה לירושלים וזה גם יאפשר לכולם להגיע ביחד ובזמן. בנוסף, נסיעה משותפת לירושלים יכולה לעבור בכיף עם משלבים בה עצירה בדרך לשם לארוחת בוקר. חוץ מזה אפשר גם לשיר יחד בדרך ולהתרגש ביחד לקראת טקס העלייה לתורה. האוטובוס יגיע לחניון האוטובוסים המסודר שנמצא כרבע שעה הליכה מרחת הכותל כשאת המרחק הזה מנצלים לתהלוכה חגיגית עם כל המוזמנים בליווי מוזיקה חיה.
  • חונים בחניון בתשלום באזור מרוחק – האפשרות הזו פחות מומלצת מכיוון שמדובר על חניון שנמצא רחוק ועליו יש לשלם 15 ש"ח לשעה. אם תיקחו בחשבון כי בר מצווה בכותל עורכת כשלוש שעות מרגע שמגיעים ועד סיום תוכנית הבידור של האירוע, מדובר על הוצאה לא קטנה. מכיוון שיש רק חניון אחד בתשלום, גם לא בטוח שיהיה לכל המוזמנים שלכם מקום פנוי.
חניה בחניון ממילא
חניה בחניון ממילא ( צולם כינור דוד)

הזמנת הסעות בר מצווה דרך "כינור דוד"

חברת כינור דוד תשמח לארגן לכם ולאורחים שלכם הסעה מסודרת באוטובוס ממוזג שתעלה מחיר הוגן כך שלא תחרגו מהתקציב שהקצבתם לאירוע.

בכינור דוד עובדים עם חברת הסעות אמינה ומקצועית שכבר שהוכיחה את עצמה מבחינת איכות השירות ושימוש בשירותיה פותר את כל בעיות החניה ומעניק שקט נפשי לבעלי האירוע.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp