בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

בלונים לבר מצווה בכותל

תוספת קטנה לאירוע גדול

בר מצווה בכותל הינו מעמד מרגש. הפרחת בלונים במהלכו מעצימה את הריגוש אבל גם משרה אווירה קלילה, אוורירית. כל בלון הוא פרח. כל בלון הוא פרפר. כל בלון הוא משאלה. כל בלון תפילה. הבלונים מהווים חלק בלתי נפרד מהטקס, שיש בו תקיעת שופר, ברכות ותפילות.

מומלץ להזמין בלונים לפי מספר האנשים. רצוי לגוון ולהזמין בלונים בצבעים שונים. כאשר כל מוזמן לאירוע מחזיק בידו בלון ,התמונה המתקבלת מרהיבה. לאחר סיום הטקס הרשמי מתקיים טקס הפרחת הבלונים. כל מי שמפריח בלון נושא עיניו אל השמים שאליהם נשואה גם תפילתו. כמו פתק שטומנים בין אבני הכותל, כך מציידים את הבלון שמפריחים בתפילה ובהבעת תקווה להתגשמותה.

דוגמה קטנה של הפרחת בלונים בכותל

צבעים של בלונים

בדרך כלל לבר מצווה בכותל מזמינים צבעים כחול ולבן, לבת מצווה לבן , ורוד, או שניהם יחד. כמו כן יש משפחות שרוצים מגוון צבעים ( מיקס).

תמונה הפרחת בלונים בכותל
הפרחת בלונים בכותל

איפה מפריחים בלונים

את הבלונים מפריחים תוך כדי התהלוכת מתופפים , בדרך כלל מול התצפית לכיוון הר הזיתים. כל אחד מהאורחים מקבל בלון הליום ,לאחר מכן ההורים מברכים את החתן, האורחים מצטרפים לברכות, הפייטן מסיים בדברי תוכן, וכולם מפריחים את הבלונים יחד עם תקיעה בשופרות, כדי לשוות למעמד מימד של קדושה.

הפרחת בלונים בכותל
כתיבת ברכות לפני הפרחת בלונים לבר מצווה

מרגש ומגניב

בלונים לבר מצווה בכותל שמופרחים לקול תקיעת שופר מהווים רגע שיא בטקס המרגש. אין מראה מרגש, מרהיב ומלהיב יותר מאשר לראות את עשרות הבלונים עולים השמימה עד שהם הופכים בו לפירורים קטנים לפני שהם נמוגים.

כמה פשוט- ככה יפה ומרגש

אתם מוזמנים להזמין בלונים באיזו כמות שתרצו. בעוד הכותל מסמן את ההיסטוריה, המורשת, הסמליות העמוקה של היהדות, הבלונים מסמנים את הדינאמיות, את ההתחדשות, את הקשר בין הארצי ובין השמימי. הכותל כמו אומר לחתן בר המצווה או לכלת בת המצווה– דעו מאין באתם  ולמי אתם שייכים. ואילו הבלונים, לעומתו, כמו אומרים ומסמלים להם במעופם כי השמים הם הגבול. כי עם כניסתכם לעול המצוות אתם מתחילים גם את שלב הנעורים בחייכם, שלב שבו מעוצבת ומתגבשת האישיות, שלב שבו מתחילים לחלום ולתכנן מה אנחנו רוצים להיות כשנהיה גדולים…

כשאתם מזמינים בלונים  אתם מזמינים פריט קטן ,אבל משמעותי, יפה ומרגש. יש עוצמה רבה בהפרחה המשותפת של הבלונים. יש בה משום ביטוי מוחשי ,לברכות ,לאיחולים ולתפילות, שבני המשפחה והאורחים , מאחלים לבן או לבת שהגיעו למצוות.

הפרחת בלונים  משדרגת, מעצימה, ומעשירה את הטקס בפרט ואת האירוע בכלל. אנחנו מזמינים אתכם לקבל מידע והצעת מחיר לתוספת משמעותית מיוחדת לאירוע המכונן בחיי הבן או הבת. מזל טוב!

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp