בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

משפחת סויסה

הכירו את חברת כינור דוד, חברה המתמחה בארגון טקסי בר מצווה במקומות שונים בעלי ניחוח מסורתי עתיק כיאה לחגיגת בר מצווה מרוממת ומרגשת. חברתנו עוסקת בתחום מזה שנים והניסיון והלקוחות המרוצים שלנו מעידים בעדנו.

אירוע משפחתי עלול להיות פרויקט מלחיץ ומלא בכאב ראש אם לא מתכננים אותו ב צורה הנכונה והמתאימה. כדי להקל על בני המשפחה ולהפיק להם אירוע מרגש, מאורגן וחוויתי לחתן בר המצווה ולכל המשתתפים, כדאי שתעזרו בשירותינו, חברת כינור דוד ותקבלו מגוון הצעות אטרקטיביות לחגיגת בר מצווה: בר מצווה בכותל הדרומי, בר מצווה בבית כנסת שתבחרו על פי רצונכם וכמובן בר מצווה בכותל המערבי, שריד בית המקדש.

צפו בהמלצה של משפחת סויסה

הסרטון שלפניכם מתעד את חגיגת בר המצווה בכותל המערבי של חתן בר המצווה ניתאי סוסיה נ"י. את הסרטון מנחה הרב הפייטן שעורך את חגיגות בר המצווה שאנו מפיקים. חגיגת בר מצווה בכותל יכולה להיות חגיגה מרוממת ומרגשת ויחד עם זאת חווייתית מאוד עבור חתן בר המצווה, המשפחה והחברים.

את החתן ובני משפחתו מלווה תהלוכה של שופר מרשים ,דרבוקה, קלרינט וגיטרה שיוצרים אווירה שמחה במיוחד, שירה וריקודים עם בני המשפחה הקרובים, הורים ואחים. מלבד המוזיקה המקפיצה הם יוכלו אף לרגש אתכם בשירת "יברכך ה' וישמרך " לכבוד חתן בר המצווה שנכנס לחיים חדשים מרגע זה.

הרב חגי בן חיים בעל ניסיון רב בניהול אירועים ברוח המסורת היהודית כך שהאירוע יהיה בעל אופי מסורתי ושורשי.

תמונה בר מצווה בכותל המלצות

בני משפחת סויסה נהנו מאוד בחגיגת בר המצווה הבלתי נשכחת. אין ספק שהדבר היה תוצאה של תכנון מדויק ומוקפד יחד עם ההורים, התאמה של האירוע למשתתפים וחשיבה עד לפרטים הקטנים ביותר.

בחברת כינור דוד באים לקראתכם, הלקוחות עד הסוף, הן מבחינת המחיר שכן אנו מציעים לכם מחיר שלא תקבלו בשום מקום אחר, הן מצד השירות, הבנה של הרצונות שלכם ושל רוח האירוע אותו אתם רוצים להפיק.

לסיכום, בר מצווה בכותל היא אופציה מעולה לחגיגת בר מצווה, אין כמו קריאה בתורה של חתן הבר מצווה על רחבת הכותל בלווי אורחים, בני משפחה וחברה שיעשו לכם המון שמח!

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp