תודה מאורלי אביאל

אביאל הוא הבן הרביעי והאחרון במשפחה. הוריו רצו אירוע מקורי ומיוחד. אורלי ראתה תמונות מאירוע שלנו בכותל וידעה מיד:

כך היא רוצה לחגוג את בר המצווה של בנה האחרון! אביאל המתוק הגיע אלינו עם הוריו לפגישה וביחד בנינו תכנית הפקה לפרטי פרטים. לא ויתרנו על האיכות בכל שלב של האירוע. האורחים עברו חוויה בלתי נשכחת, וכמו שאמרה הסבתא:

״הבר מצווה האחרונה של משפחת אוחיון הייתה אירוע שלא יישכח…״

וכמו שאמרה סבתא: צריך לקחת כל ילד לחגוג בר מצווה בירושלים – במקום הכי קדוש!

הרגשנו את הקדושה באויר

בר מצווה בכותל תמונות
קבלת פנים לבר מצווה

לצוות כינור במיוחד

רצינו להודות לך מעומק הלב על האירוע שהפקת לנו מהתחלה ועד הסוף. בלעדיך זה לא היה קורה.

אביאל הוא הבן הרביעי והאחרון שלנו וחיפשנו משהו מרגש ומיוחד בשביל האירוע שלו. חשבנו על כל מיני רעיונות, אבל כמו שאומרים, ראינו כבר הכל. לגדולים חגגנו באולם, לאחד בברכה, והשלישי רצה טיול בחו"ל. הפעם חיפשנו משהו שלא ישכח כי זהו בעצם האירוע האחרון עד החתונות בעזרת ה'. חברה שלי סיפרה לי על אחיין שלה שחגג אתכם בר מצווה בירושלים והיה אירוע מהמם בכותל. היא הראתה לי תמונות ואני מיד ידעתי שזאת התשובה! הגענו לפגישה אתך ומאז הכל היסטוריה. קודם כל היחס שלך לאביאל, אביאל ילד ביישן, ישר נכנסת ללב שלו. נתת לו להרגיש כמו מלך. כל דבר התייעצת אתו ועזרת לנו לבחור את מה שמתאים לנו. בעלי מאוד רצה שתהיה מסעדה בשרית ברמה, לא ויתרת לנו ולקחת אותנו לטעימות בכל המקומות הכי הכי שמתמחים באירועי בר מצווה בירושלים, וכמובן שבזכותך קיבלו אותנו כמו מלכים בכל מקום. בחרנו אולם מהמם ומהודר והאוכל היה ברמה אחרת. אחרי שלוש בר מצוות של האחים הגדולים של אביאל, בהחלט הפעם התעלינו על עצמנו.
בר מצווה מרגשת בכותל
אורלי אביאל
בר מצווה מרגשת בכותל
בר מצווה בכותל

נתת לי כל כך הרבה שמחה ואהבה

הדובדבן בקצפת היה הטקס בכותל. הצלחת לארגן אירוע כל כך מרגש ושמח. אני עדיין כאילו שומעת את קולות התופים והכלי נגינה, הקצב שכולנו רקדנו אתו, השופר המסולסל, וכמובן אתה דוד שליווית אותנו עם הקלרינט שלך.

השמחה שהייתה! יש לנו הרבה דתיים במשפחה, וכמו שאמרה לי גיסתי, כבר הייתי בהרבה אירועים בכותל אבל כזאת בר מצווה בכותל עוד אף פעם לא ראיתי.

אביאל התחזק מהאירוע. עשית לו שמח וגם לכל המשפחה. כולנו התחזקנו. אמא שלי לא הפסיקה לבכות. היא אמרה לנו כל ילד חייב לעבור את החוויה הזאת.

צריך לקחת כל ילד לעשות בר מצווה בירושלים במקום הכי קדוש בארץ. הרגשנו את הקדושה באויר.

אז זהו, אני באמת מודה לך מכל הלב, ואני רוצה לברך אותך שתמשיך בדבר הקדוש הזה, ותמשיך לעשות שמח!

מאיתנו משפחת אוחיון, אורלי ושמעון, והילדים, איציק, אייל, אליעד וכמובן… אביאל!!!

הכותרות שלנו
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא:

סדנת סת״ם בכותל
מה זה סדנת סת"ם ? ועל מה מדובר בכלל?

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" layout="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="0px" margin_bottom="0px"

קרא עוד »