4 סיורי תצפית הכי יפות בירושלים ( חייבים לבקר )

מהם סיורי תצפית ומה מוסיפים לאירוע הבר מצווה?

אחד הדברים שיכולים להוסיף הרבה לאירוע בר מצווה בכותל הוא סיור בירושלים. אחד המומלצים ביותר הם סיורי תצפית.

בסיורים ניתן לראות את העיר ירושלים במלוא תפארה ממספר אתרים מרכזיים בעיר – סיורי תצפית בירושלים הם דבר שיכול להוסיף הרבה מאוד ליום של אירוע הבר מצווה גם מבחינת חוויה של ידיעת דברים מעניינים על ירושלים, גם מבחינה רוחנית וזה גם זמן מצוין לגיבוש משפחתי.

  • אחד היתרונות המרכזיים של סיורי תצפית הוא שרובם לא צורכים הליכה רבה.

    ההגעה לאתרי התצפית נעשית באוטובוס נוח וממוזג, כך שהסיורים מתאימים לכל גיל וגם למי שאינו מיטיב לכת.

    כמו כן, הסיורים מאפשרים גמישות במזג האוויר, אם בקיץ שמים כובע ומשקפי שמש ויוצאים לראות את העיר. בחורף המעיל והמטריה משתלבים יפה מאוד במראה המדהים של ירושלים.

טיולי תצפיות בירושלים
צילום ששל מפה הראשונה של ירושלים

יש מספר אופציות של אתרים שבהם יש תצפיות. ניתן ללכת לכמה אתרים או לאתר אחד. כמו כן, יש אפשרות לבצע הסיור לפני העלייה לתורה, בין העלייה לתורה לארוחת הצהריים ואחרי ארוחת הצהריים, הכול לפי שיקול הלקוח.

תקשיבו להדרכת וידאו (סיורים בכותל)

איזה סיורי תצפית אנו מציעים?

הרובע היהודי ביער הקודש

הסיור הוא סיור שבו הולכים בין סמטאות של העיר העתיקה בירושלים. אצל הסיור הזה ספציפית, יש צורך בהליכה מרובה. בנוסף להליכה בסמטאות המדהימות בעיר העתיקה, מגיעים לתצפית שנמצאת מעל הכותל. בתצפית רואים, בין היתר, את, בית כנסת החורבה, ארבעת בתי הכנסת הספרדיים, מנורת הזהב, הקרדו עצמו וישנה אפשרות לסיים את הסיור בשער ציון שהוא הכניסה העתיקה והמפורסמת לרובע היהודי.

טיול בר מצווה בירושלים

סיור בקבר דוד המלך

בסיור מגיעים למתחם בן יותר מאלף שנה, שמקודש לשלושת הדתות, היהדות, האסלאם והנ צרות. במקום נמצא בנוסף מתחם הקבר, וגם ישנו מקום מושבו של נשיאה הראשון שהיה למדינת ישראל ובגג יש תצפית ייחודית ביופייה שמשקיפה אל הכותל. במקום ישנה חוויה כפולה, קדושה שנוצרת מקבר דוד וגם היופי של התצפית לכותל.

משכנות שאננים

שכונה זו שלראשונה יצאה מעבר לחומות עיר ירושלים. בסיור תלכו מעט, תתרשמו מיופי השכונה ותקבלו הסברים על התקופה שבה הייתה התרחבות של ירושלים מחוץ לחומות העיר. תוכלו גם לראות את הכרכרה המפורסמת שהייתה למשה מונטיפיורי ולשמוע הסבר בהקשר של הדמות המעניינת הזאת. בסיור עוברים, רואים וגם מקבלים הסבר ממדריך בטחנת הקמח, שתמונתה מאפיינת מראה השכונה, ותפקידה היה לתת פרנסה לתושבים.

סיור תצפית במשכנות שאננים
משכנות שאננים ( צולם כינור דוד)

טיילת ארמון הנציב ( סיור חינמי)

סיור זה בנוי מתצפית מדהימה על כל רחבי עיר ירושלים, דגש כאשר ישנו לאתרים החשובים שלה, למשל הר הבית, כיפת הזהב והעיר העתיקה. אפשר לשאול את המדריך שאלות ולהרחיב את הידע על העיר.

טיול בארמון הנציב

כל שאלה שתעלה על סיורי תצפית בירושלים, אנחנו בכינור דוד נענה בשמחה.

הכותרות שלנו
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: